SteelSeries Arctis 1 Wireless For PlayStation
هدست گیمینگ استیل سریز

کمپانی Steelseries، با 20 سال تجربه در زمینه تخصصی گیمینگ، وسایل بازی را در بالاترین تکنولوژی ممکن ارابه داده و هدفش این است که حس یک ستاره را به گیمر‌ها بدهد. هدست SteelSeries Arctis 1 Wireless For PlayStation، یک محصول تخصصی گیمینگ برند Steelseries، برای پلی استیشن است که تنها به PS4 و PS5 ختم نمیشود، و از آن میتوانید در Ninetendo Switch و سیستم عامل Android، به علت وجود نو آوری دانگل USB-C نیز استفاده کنید و در هر جایی که هستید یک بازی عالی را تجربه کنید.

دسته SteelSeries Arctis 1 Wireless For PlayStation، نه تنها طراحی بسیار زیبا و سبکی دارد ، بلکه با استفاده از درایور های بسیار با کیفیت در اسپیکر و فناوری Artics 7 در میکروفون به شما قابلیت های عالی در استفاده از تکنولوژی صوت میدهد. این محصول، در GameSpot بهترین هدست برای PS5 نام گذاری شده است.

 

SteelSeries Arctis 1 Wireless For PlayStation در یک نگاه

  • بازی کردن در خانه با Artics 1
  • بازی کردن در حرکت
  • صدای منحصر به فرد Artics
  • تنظیمات عالی هدبند
  • کنترل صوت
  • دوام باتری تا 24 ساعت
  • برنامه ی تنظیمات صوت SteelSeries Engine
  • اتصال با سیم و بی سیم

 

معرفی هدفون | SteelSeries Arctis 1 Wireless For PlayStation

 

بازی کردن در خانه با SteelSeries Arctis 1 Wireless For PlayStation

توانایی قدرت صدا تا 2.4 GHz به شما ثابت می کند که این هدست بی سیم ، در کمترین تاخیر ممکن صوتی بسیار واضح را منتفل میکند. بنابراین می توانید از صدای بازی و چت بی نظیر Artics 1 در PC  Nintendo Switch و پلی استیشن خود بهره مند شوید. با وجود این هدست فوق العاده، جزییاتی از صدا وجود ندارد که به گوش شما نرسد، بنا براین تجربه ی سطح بالاتری از بازی های کامپیوتری را پیدا خواید کرد.

 

بازی کردن در حرکت

با وجود هدست گیمینگ SteelSeries Arctis 1 Wireless For PlayStation، تجربه ی کیفیت یکسان از روی گوشی تلفن Android یا Nintendo Switch، توسط دانگل USB که برای این محصول در نظر گرفته شده است، خواهید داشت. دانگل یک دستگاه کوچک است، معمولا در اندازه یک درایو فلش، که به تلفن هوشمند شما وصل میشود که بدون نیاز به استفاده از بلوتوث، توسط آن، به این هدست متصل می شوید.

بنا براین حتی اگر در حرکت هستید و صدایی با کیفیت در موسیقی ، بازی یا مکالمات خود می خواهید، با این هدست فوق العاده به آن دست پیدا خواهید کرد. البته در تلفن های هوشمند Galaxy مانند Galaxy Note 10، از طریق USB-C نمیتوانید مکالمات خود را برقرار کنید. با این وجود میتوانید کیفیت بسیار عالی صدا را دریافت کنید و در بازی ها، موسیقی و یا فیلم های خود از این هدست استفاده کنید، ولی قادر به جواب دادن تلفن همراه یا مکالمه در بازی نیستید.

این به این دلیل است که Samsung در گوشی های هوشمند Galaxy، این قابلیت را اضافه نکرده است و امکان برقراری ارتباط از طریق USB را هنوز، تحت پشتیبانی خود قرار نداده است.

 

صدای منحصر به فرد Artics

درایور های اسپیکر Artics 1 Steelseries، دقیقا همانند درایور های اسپیکر Artics 7 هستند و این بدین معنی است که، اسپیکری بسیار قدرتمند در این محصول وجود دارد که به صورتی طراحی شده که تمام جزییات صدا را به شما منتقل کند. صدای انحصاری Artics، به این معنی است که صدایی 3 بعدی، در تمام جهت ها به شما ارایه می شود، که همانند صوتی که در زندگی روزمره خود تجربه می کنید، گوش شما توانایی تفکیک تمام جهت را پیدا می کند. بنابراین صوت بازی شما را احاطه می کند ، به همین علت می توانید خود را به صورت خیلی واقعی درون بازی تجسم کنید.

 

معرفی هدفون | SteelSeries Arctis 1 Wireless For PlayStation

 

میکروفون پرقدرت ، واضح و انعطاف پذیر

این هدست دارای میکروفون bi-directional یا به عبارت دیگر 2 طرفه است و دارای گواهی Discord است که به هدست های گیمینگ امتیاز در کیفیت را ارایه میدهد. طراحی bi-directional به این معنی است که میکروفون، صدا را از 2 جهت جلو و عقب فیلتر می کند.

یعنی هر صدایی که در اطراف شما بیاید به کسی که شما با او مکالمه میکنید، منتقل نمیشود و صدای شما در واضح ترین حالت ممکن، بدون هیچ نویز یا صدای اضافه ای ارایه می شود. در بعضی از محصولات برای اهدای این قابلیت به کاربران، از تکنولوژی Active Noise Canceling ، یا فیلتر کننده صوت های فعال اضافه استفاده می کنند.

 

تنظیمات عالی هدبند

طراحی SteelSeries Arctis 1 Wireless For PlayStation با دوام به طوری انجام شده است، که هیچ وزن سنگینی روی سر خود احساس نکنید و در این راستا کمپانی SteelSeries قابلیت هایی مانند تنظیمات اندازه ی هدبند را برای کاربرانش در نظر گرفته است که هرکس مطابق با اندازه ی سر و میزان راحتی خود، هیچگونه فشاری را روی سر خود احساس نکند، بنا براین به راحتی بتواند در زمان ها و ساعت های طولانی از هدست تخصصی گیمینگ خود استفاده کند.

همچنین استفاده از متریال های با کیفیت و سبک در Artics 1، نه تنها بعلت وزن سبک خود ، به شما احساس بسیار راحتی را انتقال می کند ، بلکه هدستی بسیار مقاوم و پایا را به شما ارایه می دهد.

 

کنترل صوت

تنظیمات صوت، در هدست بی سیم گیمینگ SteelSeries Arctis 1 Wireless For PlayStation، روی قسمت سمت راست این محصول قرار گرفته است که شامل چند دکمه برای کنترل بسیار آسان صدا برای شما می شود. این تنظیمات، به شما قابلیت های متعددی مانند تنظیم میزان صدا را می دهند.

از طرفی دیگر وجود دکمه ای برای Mute میکروفون ، باعث می شود که، در کمترین زمان ممکن میکروفون خود را به حالت ساکت در بیاورید و هیچ صدایی از شما انتقال پیدا نکند.بنا براین دیگر نیازی نیست برای بی صدا کردن میکروفون خود به بخش تنظیمات صوت خود بروید، و اگر در هنگام بازی کردن نیاز به غیر فعال کردن میکروفون خود داشتید، با سرعت این کار را انجام دهید.

 

معرفی هدفون | SteelSeries Arctis 1 Wireless For PlayStation

 

دوام باتری تا 24 ساعت

وجود قابلیت بیش از 20 ساعت استفاده ی مداوم ، SteelSeries Arctis 1 Wireless For PlayStation به شما اطمینان می دهد ، در هر کجا که از SteelSeries Arctis 1 Wireless For PlayStation استفاده می کنید ، نگرانی تمام شدن باتری خود را نداشته باشید. بنا براین چه در خانه در حال بازی کردن باشید ، می توانید در ساعات طولانی و مداوم از هدست بسیار قدرتمند Artics 1 بهره ببرید ، و یا اگر در حال حرکت یا سفر کردن هستید ، به هیچ عنوان موسیقی یا بازی خود را از دست ندهید.

 

برنامه ی تنظیمات صوت SteelSeries Engine

با وجود تنظیمات دقیق صوتی SteelSeries Arctis 1 Wireless For PlayStation که توسط کمپانی SteelSeries طراحی شده است ، می توانید قدرت صدای خود را بالا ببرید و به صورت سفارشی برای خود تنظیم کنید. برنامه ی SteelSeries Engine، به شما اجازه می دهد که صوت خود را از همه جهت بتوانید تنظیم کنید.

با وجود این برنامه می توانید تنظیمات EQ که مخفف کلمه ی equalizer است را بصورت دلخواه خود انجام دهید.تنظیمات EQ به این معنی است که میزان فرکانسی که می خواهید به گوش خود برسانید را خودتان انتخاب کنید. همچنین ، میزان صدایی که به طور معمول از میکروفون شما انتقال می شود و حتی میزان صدایی که از هر طرف هدست می خواهید به گوش شما برسد را مطابق میل خود به صورت جداگانه ، تغییر دهید.

 

اتصال با سیم و بی سیم

با وجود ورودی 3.5 میلی متری که در SteelSeries Arctis 1 Wireless For PlayStation محصول مشاهده میکنید ، به صورت اضافه به شما اهدا می شود ، می توانید از هدست فوق العاده ی SteelSeries Arctis 1 Wireless For PlayStation، به راحتی به دسته های Xbox یا هر دستگاهی که قابلیت اتصال کابل 3.5 میلی متری را داشته باشد متصل شوید. بنا براین نیاز به هیچگونه نگرانی در رابطه با وصل نشدن این هدست با دستگاه های متفاوت خود نخواهید داشت.

به علت وجود قابلیت اتصال با سیم این محصول ، شما هیچ محدودیتی در استفاده از آن ندارید.همچنین به علت وجود دانگل به جای بلوتوث در SteelSeries Arctis 1 Wireless For PlayStation، کیفیت بهتری را دریافت خواهید کرد و بر خلاف تکنولوژی بلوتوث ، هیچگونه دیرکردی در رسیدن صدا به خود ندارید. بنا براین دقیقا در همان لحظه ای که صوت روی صفحه نمایش شما پخش می شود ، به گوش شما انتقال پیدا خواهد کرد و عملکرد باور نکردنی در بازی به شما اهدا میکند.