معرفی هدفون | SteelSeries Arctis 1

معرفی هدفون زیبا و بی سیم SteelSeries Arctis 1

هدفون زیبا و بی سیم SteelSeries Arctis 1، از هدفون های بازی مناسب و دارای میکروفون با عملکرد عالی است. کیفیت ساخت آن مناسب و از پلاستیک است و بسیار سبک و راحت میباشد. این هدفون با وجود آن که گزینه‌هایی برای سفارشی‌سازی ندارند، اما میتوانند به عنوان یک هدست ساده و همه کاره، مورد استفاده قرار گیرند.

 

هدفون زیبا و بی سیم SteelSeries Arctis 1 در یک نگاه 

  • هدفون از جنس پلاستیک، همراه با بالشتک های بزرگ و قابل چرخش
  • 20 ساعت دوام باتری برای استفاده در طول روز
  • قابلیت اتصال آنالوگ با رایانه های شخصی و PS4
  • برخورداری از میکروفون قابل جدا شدن
  • فاقد امکان سفارشی سازی صدا در هدفون
  • عملکرد مناسب میکروفون در ضبط صدا حتی در محیط های شلوغ
  • دارای کنترل های مناسب برای تنظیم صدا و سوئیچ قطع میکروفون
  • دارای دانگل USB-C RF ، سیم آداپتور USB-A ، سیم 3.5 میلی متری و microUSB

 

معرفی هدفون استیل سریز | SteelSeries Arctis 1

 

لازم به ذکر است که Arctis 1 برای بازی های با سیم مناسب است. آنها بسیار راحت بوده و می توانند با سازگاری کامل صدا و میکروفون با اکثر کنسول هایی که دارای پورت AUX هستند، استفاده شوند. میکروفون آنها نیز در ضبط صدای شما حتی در محیط های شلوغ بسیار عالی عمل می کند. با این حال، آنها کنترل بسیار محدودی را ارائه می دهند و نرم افزار همراهی برای تغییر صدا ندارند.

 

طراحی مناسب هدفون

از سویی دیگر، به نظر می رسد SteelSeries Arctis 1 مانند سایر قطعات Arctis است، اما ظاهر بسیار ارزان تری دارد. آنها از طراحی هدبند متفاوتی برخوردار هستند که شبیه هدفون های ساده تر است و مانند سایر هدست های Arctis دارای اتصالات و حاشیه  نیستند. بالشتک های گوشی نیز درست مانند سایر قسمت ها از پارچه ای مش مانند ساخته شده است. این هدفون ها، میکروفون قابل جدا شدن دارند که می تواند استفاده راحت تری را به آن ها بدهد.

این محصول دارای وزن 0.6 پوند است که راحتی مناسبی را هنگام بازی به کاربر منتقل می کند. بالشتک آنها دارای نرمی مناسبی است و روی سر کاملاً سبک است. از سویی دیگر، هدبند می تواند به طور موثر وزن را توزیع کند. دامنه حرکات گوشی ها نیز خوب است، بنابراین می توانید به راحتی به تناسب خوبی برسید.

اما باید گفت که همانند اکثر هدفون های بازی، هدفون SteelSeries Arctis 1 کاملاً بزرگ است و حمل آنها آسان نیست. آنها بالشتک های بزرگی دارند که می توان آن ها را به صورت صاف چرخانده تا راحت تر در داخل کیف قرار گیرند. از آنجا که آنها برای بازی هستند، نباید از آن ها برای تمرینات ورزشی استفاده کنید.

Arctis 1 از کیفیت ساخت قابل قبولی برخوردار است. این هدفون های بازی از پلاستیک ساخته شده اند که احساس چندان محکمی را منتقل نمی کنند. بالشتک هدبند دوخته نشده است که نیاز به مراقبت هنگام استفاده دارد. این درحالی است که لولاها خوب به نظر می رسند و دامنه حرکتی خوبی دارند.

 

صدای مناسب و متعادل

هدفون سیمی و زیبای SteelSeries Arctis 1 دارای نمای صوتی گرم و پر رونق است. آنها یک رونق اضافی را ارائه می دهند، اما فاقد برخی از ضربات هستند. آنها دارای سه گانه با تأکید کم بوده و آواز و سازهای اصلی به نظر می رسد فاقد جزئیات باشند. این هدفون ها همچنین باس و تحویل سه گانه متناقضی دارند که به تناسب و موقعیت و مهروموم هدفون حساس هستند.

از سویی دیگر پاسخ فرکانسی SteelSeries Arctis 1 متوسط است. البته مانند بسیاری از هدفون های بازی، میزان ارسال باس و سه گانه آنها در کاربران بسیار متفاوت است. این هدفون از دقت بیس بالایی برخوردار است. در حالی که آنها فاقد بیس کم و تلاش برای ارائه ضربات و صدا هستند، اما یک میان برد متعادل دارند که باعث ایجاد پانچ به ترکیبات می شود.

در مقابل، باس بالا بسیار زیاد تأکید می شود که باعث می شود آنها رونق بگیرند. همچنین هدفون SteelSeries Arctis 1 از دقت متوسط مناسبی برخوردار است. میانه های متوسط نسبتاً یکنواخت است، اما بقیه محدوده ها تأکید کمتری دارند، در نتیجه آواز و سازهای اصلی به وجود می آیند که فاقد جزئیات و وضوح هستند.

اما باید گفت که Arctis 1 دارای دقت سه برابر است. کل محدوده مورد تأکید قرار نمی گیرد، بنابراین آواز و سازهای اصلی به نظر می رسد کمبود حضور دارند. با این حال، تحویل سه برابر آنها به طور محسوسی در بین کاربران متفاوت است.

 

معرفی هدفون | SteelSeries Arctis 1

 

صحنه صوتی غیر فعال

هدفون سیمی و زیبای SteelSeries Arctis 1 تصویربرداری فوق العاده ای دارد. تاخیر کل گروه زیر آستانه قابل شنیدن است، که حاکی از یک باس تنگ و یک سه گانه شفاف است. اگرچه عدم تناسب اندکی در فرکانس وجود دارد، اما برای اکثر شنوندگان قابل توجه نیست.

ضمن آنکه این هدفون دارای یک صحنه صوتی غیر فعال غیر هم سطح است. در حالی که صحنه صدا تا حدودی گسترده است و گویی از جلوی شما بیرون می آید، اما به دلیل محفظه بسته پشتی کمی غیر طبیعی است. همچنین هدست بازی Arctis 1 فاقد هرگونه ویژگی صدای مجازی است و عملکرد تحریف هارمونیکی وزنی خوبی دارد.

صدای شما حتی در میزان های بالاتر نیز تمیز و خالص به نظر می رسد. در کل می توان گفت که StetelSeries Arctis 1 Wireless کیفیت صدای دقیق تری را نسبت به سایر هدست های موجود در رده قیمت خود ارائه می دهد.

 

عبور صدا در هدفون

این هدفون دارای عایق نویز ضعیفی هستند و در واقع هیچ سر و صدای باس را مسدود نمی کنند. اما آنها در کاهش صداهای میان رده کمی بهتری عمل می کنند. همچنین این هدفون های زیبا، عملکرد عبور صدا مطلوبی دارند و بیشتر صدا در محدوده میانی پخش می شود. اگر در حداکثر میزان صدا به موسیقی گوش می دهید، ممکن است اطرافیان شما حتی در محیط های پر سر و صدا، بخشی از آن را بشنوند، اما نباید زیاد قابل توجه باشد.

 

میکروفون هدست

میکروفون هدفون SteelSeries Arctis 1 از کیفیت ضبط بسیار خوبی برخوردار است. صدا حاضر و با جزئیات به نظر می رسد، اگرچه کمی روشن است. همچنین این هدفون دارای یک رابط 1/8 اینچ TRRS است که می تواند در تمام سیستم عامل های بازی که دارای جک مناسب هستند، مورد استفاده قرار گیرد. ضمن آنکه این هدست از طریق اتصال آنالوگ با رایانه های شخصی و PS4 قابل اتصال می باشد.

هدفون بی سیم در یک کلام چشمگیر است.SteelSeries Arctis 1 بازی از یک دانگل USB-C استفاده می کند و از همان چارچوب هدست های SteelSeries برخوردار است که با صدای خوب و میکروفون مناسب همراه شده است.

 

اتصالات و کنترل هدست

SteelSeries Arctis 1 همچنین دارای کنترل های روی گوش است. با تنظیم کننده صدا و سوئیچ قطع میکروفون در هدفون سمت چپ می توانید تنظیمات هدفون را انجام دهید. میکروفون 3.5 میلی متری آن قابل جدا شدن است که اگر تصمیم بگیرید آنها را بیرون بیاورید و یا به تلفن یا دستگاه همراهی که از پورت USB-C استفاده می کند، بسیار خوب است. Arctis 1 Wireless با هر آنچه برای اتصال به هر دستگاهی نیاز دارید، ارائه می شود. در کنار دانگل USB-C RF ، یک سیم آداپتور USB-A ، سیم 3.5 میلی متری و سیم شارژ microUSB وجود دارد.

 

عمر باتری

هدفون SteelSeries Arctis 1 با یک بار شارژ می تواند تا 20 ساعت دوام بیاورد که می تواند گزینه ای مناسب برای گیمرهایی باشد که تصمیم دارند در مدت های طولانی با هم تیمی های خود بازی کنند بدون آنکه نگرانی از تمام شدن زودهنگام باتری داشته باشند.