بهترین ایربادها برای گوش های کوچک | Best Airbuds Small Ears

بهترین ایربادها برای گوش های کوچک

برای افرادی که گوش های کوچکی دارند، اغلب سخت است بهترین ایرپاد برای موسیقی را پیدا کنند که راحت روی گوششان جفت و جور شود، اگر اصلا پیدا شود. بسیاری از هدفون های داخل گوشی، ایربادهای نسبتا بزرگی دارند که روی قسمت های مختلف گوش فشار آورده و با گذشت زمان باعث خستگی و درد می شوند. خوشبختانه، چندین هدفون داخل گوشی اولترا اسلیم با ایربادهای به اندازه کافی کوچک وجود دارند که در هنگام استفاده، به قسمت های خارجی تر کانال گوش نمی خورند.

شما اگر دنبال انتخاب های تاپ ما در حوزه سایر ایربادها و هدفون های داخل گوشی هستید، پیشنهادات ما برای بهترین ایربادها و هدفون های داخل گوشی، بهترین ایربادهای کاملا وایرلس و بهترین ایربادها و هدفون های وایرلس را در این لینک بررسی کنید.

 

Jaybird وایرلس ۲۰۱۶ مدل Freedom F5

بهترین ایربادها برای گوش های کوچک | Best Airbuds Small Ears

 

نوع: داخل گوشی
انکلوژر: پشت بسته
وایرلس: بله
نویز کنسلینگ: بله
میکروفن: بله
مبدل: آرماتور متعادل

 

بهترین ایربادهای بلوتوثی مخصوص گوش های کوچک که تاکنون تست کرده ایم عبارت هستند از جی برد وایرلس ۲۰۱۶ مدل Freedom F5. این هدفون های داخل گوشی سبک وزن دارای سری هایی با طراحی کوچک و مخروطی شکل هستند که برای افرادی که گوش های کوچکی دارند کاملا مناسب است. همچنین این هدفون ها سری هایی با سایزهای متفاوت دارند یا به این صورت هستند که در صورت فشرده شدن کوچک شده و بعد از قرارگیری در داخل گوش باز شده و کاملا داخل آن را می پوشانند.

این هدفون ها پروفایل صوتی خنثی و متعادلی دارند که آنها را برای گوش دادن به انواع مختلفی از محتواهای صوتی مناسب می کند. اگر صدای دیگری را ترجیح می دهید، حتی می توانید از اکولایزر گرافیکی و تنظیمات پارامتریک برنامه  Mysound این هدفون استفاده کرده و آن را سفارشی سازی نمایید. این هدفون ها همچنین ایزوله نویز خیلی خوبی دارند، بنابراین می توانند نویزهای پس زمینه فرکانس بالاتر مثل صدای افرادی که اطراف شما صحبت می کنند یا صدای وزوز یک دستگاه تهویه مطبوع را مهار کنند.

متاسفانه، بعد از هر بار شارژ، فقط به مدت کمی بیش از ۴ ساعت شارژ خواهند داشت که ممکن است برای وقت هایی که قرار است به مدت طولانی در حرکت باشید مناسب و ایده آل نباشد. همچنین این هدفون ها که خیلی از نویزهای باس سنگین پس زمینه مثل صدای موتور اتوبوس و هواپیما را مهار نمی کنند، ممکن است برای استفاده در طول مسافرت مناسب نباشند. با این اوصاف، اگر گوش های کوچکی داشته باشید و بخواهید یک جفت ایرباد راحت و همه فن حریف بخرید، این هدفون ها انتخاب قابل اعتمادی برای شما هستند.

 

جایگزین کاملا بی سیم: انکر کاملا بی سیم SOUNDCORE LIBERTY AIR 2

بهترین ایربادها برای گوش های کوچک | Best Airbuds Small Ears

 

نوع: داخل گوشی
انکلوژر: پشت بسته
وایرلس: کاملا وایرلس
نویز کنسلینگ: بله
میکروفن: بله
مبدل: دینامیک

 

اگر ترجیح شما یک طراحی کاملا بدون کابل است می توانید هدفون انکر مدل  SOUNDCORE LIBERTY AIR 2 را در گزینه های خود قرار دهید. با اینکه این مدل نسبت به جی برد بی سیم ۲۰۱۶ مدل  Freedom F5 بزرگ تر است، اما از جفت شدن چند دیوایسی پشتیبانی نمی کند. انکر یک طراحی کاملا بی سیم دارد که ممکن است بعضی کاربران آن را ترجیح دهند. این هدفون ها کیفیت ساخت خیلی خوبی دارند و به خاطر ضد آب بودن در رده IPX5 قرار می گیرند، هر چند که ما در حال حاضر این ویژگی را تست نمی کنیم.

همچنین باید گفت که این هدفون ها برای کارهایی مثل رانینگ و ورزش به اندازه کافی در گوش ثابت می مانند و بیرون نمی افتند. همچنین پروفایل صوتی متعادل این هدفون ها، طنین و عمق ترک های موسیقی را افزایش می دهد. با این حال اگر ترجیح شما شنیدن یک صدای متفاوت است، برنامه همراه این هدفون دارای تنظیمات و اکولایزر گرافیکی است تا بتوانید آن را مطابق سلیقه خود سفارشی سازی کنید. همچنین این هدفون بیش از ۶ ساعت شارژ باتری پیوسته دارد و اگر بخواهید در طول روز آن را شارژ کنید، کیس حمل آن، سه بار آن را شارژ می کند.

اگر به دنبال هدفون هایی هستید که چندین سری  دارند یا اگر می خواهید برای تنظیم صدای هدفون از اکولایزر گرافیکی استفاده کنید، هدفون جی برد را امتحان کنید. با این حال، اگر نمی خواهید با کابل های صوتی دست و پا گیر سر و کار داشته باشید یا اگر اولویت شما شارژدهی بالاتر هدفون است، خرید هدفون انکر را مد نظر قرار دهید.

 

هدفون وایرلس داخل گوشی Sennheiser Momentum مدل HD1

بهترین ایربادها برای گوش های کوچک | Best Airbuds Small Ears

 

نوع: داخل گوشی
انکلوژر: پشت بسته
وایرلس: بله
نویز کنسلینگ: بله
میکروفن: بله
مبدل: دینامیک

 

اگر به دنبال هدفونی با طراحی نکبند هستید، بهترین ایربادهای مناسب گوش های کوچک که تاکنون تست کرده ایم عبارت هستند از هدفون های وایرلس داخل گوشی سنهایزر مومنتوم مدل HD1. طراحی ایرباد آنها مخروطی شکل است که آن را برای گوش های کوچکتر مناسب می کند و شما می توانید بین سایزهای مختلف سری های ایرباد، آن سری را انتخاب کنید که از همه برای شما مناسب تر و اندازه تر است. وقتی سری با اندازه مناسب گوش خود انتخاب کردید، به خوبی در گوش شما قرار می گیرد و اگر آن را در باشگاه و در هنگام ورزش هم استفاده کردید، از گوش بیرون نمی افتد.

این هدفون ها پروفایل صوتی نسبتا خنثایی دارند، هر چند که افزایش فرکانس های محدوده باس در این هدفون صدا را کمی بم تر و پر عمق تر می کند. خوشبختانه، می توانید با استفاده از تنظیمات و اکولایزر گرافیکی پارامتریک در برنامه CapTune  سنهایزر، پروفایل صوتی را تنظیم کرد. این هدفون ها نشت صدای زیادی هم ندارند، بنابراین می توانید بدون اذیت شدن افراد اطرافتان، ولوم موسیقی مورد علاقه خود را بالا ببرید.

متاسفانه، این هدفون ها ایزوله صدای ضعیفی دارند، بنابراین ممکن است حین گوش دادن به موسیقی، نویزهای پس زمینه حواس شما را پرت کنند. همچنین به نظر می رسد کابل های صوتی متصل کننده ایربادها به نکبند خیلی نازک و ضعیف باشند و ممکن است به راحتی بشکنند. با این حال، باز هم این هدفون ها از لحاظ کلی کاملا خوش ساخت و زیبا می باشند.

ایرفون های Beats urBeats 3

بهترین ایربادها برای گوش های کوچک | Best Airbuds Small Ears

 

نوع: داخل گوشی
انکلوژر: پشت بسته
وایرلس: نه
نویز کنسلینگ: نه
میکروفن: بله
مبدل: دینامیک

 

ایرفون های بیتس مدل یور بیتس ۳ بهترین ایرفون های سیم دار مخصوص گوش های کوچک هستند که تاکنون تست کرده ایم. این هدفون های داخل گوشی خوش ساخت و زیبا، طراحی با روکش لاستیکی و کابل های صافی دارند که آنها را با دوام تر می کند. همچنین این ایرفون ها سبک وزن هستند، به آسانی قبل حمل هستند و سری آنها دارای ۴ سایز مختلف است، بنابراین می توانید سایزی را انتخاب کنید که برای شما از همه مناسب تر است.

پروفایل صوتی این هدفون ها باس نسبتا سنگینی دارند با فرکانس های پر عمق و فرکانس های زیر واضح که طرفداران EDM  و هیپ هاپ می توانند از آن لذت ببرند. همچنین فرکانس های میانی آن کاملا متعادل است که تضمین می کند صدا و آهنگ کاملا واضح، با جزئیات و دقیق به گوش برسد. اگر چه که این هدفون ها فاقد قابلیت  ANC هستند، می توانند به میزان خیلی خوبی جلوی نویز محیط، مثلا صحبت های افراد دور و بر را در محل کار بگیرند.

 

می توانید آن را به همراه یک رابط  TTRS یک و هشت دهم اینچی استاندارد یا یک رابط لایتنینگ بخرید که این رابط در صورتی که آیفون جدیدتر بدون پورت AUX  داشته باشید به درد شما می خورد.

متاسفانه، کنترل های اینلاین فقط با دیوایس های iOS  سازگاری کامل دارند و اگر از یک دیوایس اندویدی استفاده می کنید، نمی توانید از قابلیت هایی مثل کنترل ولوم صدا استفاده کنید. ممکن است برای بعضی کاربران جفت شدن عمقی سری های این ایرفون در گوش ناراحت کننده باشد. با این حال، اگر چه که این هدفون ها از نظر طراحی ساده هستند، اما ساخت بادوامی دارند و پروفایل صوتی آنها برای انواع محتواهای صوتی مناسب می باشد.

 

جایگزینی با ساخت بهتر: SHURE مدل SE215

بهترین ایربادها برای گوش های کوچک | Best Airbuds Small Ears

 

نوع: داخل گوشی
انکلوژر: پشت بسته
وایرلس: نه
نویز کنسلینگ: نه
میکروفن: نه
مبدل: دینامیک

 

اگر در مورد هدفون سخت گیر هستید و هدفونی خوش ساخت تر و شکیل تر را ترجیح می دهید، هدفون شور مدل SE215  را انتخاب کنید. این هدفون ها مثل ایرفون های بیتس مدل یور بیتس ۳، ریموت یا میکروفن اینلاین ندارند و پروفایل صوتی آنها به آن اندازه متعادل نیست، اما راحت تر هستند و خیلی با دوام تر.

 

آنها دارای طراحی زاویه دار نسبتا منحصر به فردی هستند که بهتر در چهار چوب گوش قرار می گیرند و با ۹ سری متفاوت می آیند که به شما کمک می کند مناسب ترین اندازه را برای خود پیدا کنید، که این تعداد سری واقعا زیاد است. باز تولید صدای این هدفون ها کمی ناصاف و در هم ریخته است و ممکن است برای محتواهای آواز محورتر انتخاب خوبی نباشد. چون آواز در این هدفون ها گرفته و خشن به نظر می رسند، اما طرفداران EDM  افزایش فرکانس محدوده باس آنها را دوست دارند.

اگر زیاد برایتان مهم نیست که هدفون شما ریموت یا میکروفن اینلاین داشته باشد و دنبال چیزی هستید که خیلی باداوم تر باشد شور را انتخاب کنید. با این حال، اگر به انواع مختلف ژانرهای موسیقی گوش می کنید و خواهان داشتن هدفونی با پروفایل صوتی تطبیق پذیرتر هستید بیتس را خریداری نمایید.

 

ایرباد وایرلس JBL  مدل E25BT

بهترین ایربادها برای گوش های کوچک | Best Airbuds Small Ears

 

نوع: داخل گوشی
انکلوژر: پشت بسته
وایرلس: بله
نویز کنسلینگ: نه
میکروفن: بله
مبدل: دینامیک

 

بهترین ایربادهای وایرلس مخصوص گوش های کوچک و در گروه ارزان قیمت که تا به حال تست کرده ایم ایربادهای JBL  مدل E25BT هستند. این هدفون های داخل گوشی بی سیم، ایربادهای جمع و جوری دارند که بدون قلاب و فین گوش هستند. این شکل سری هدفون ها این امکان را به وجود می آورد که بتوان آنها را بدون مشکل داخل گوش های کوچک وارد کرد. اما این مشکل هم وجود دارد که ممکن است سری درست داخل گوش فیت نشود و امکان افتادن آن باشد. ریموت اینلاین آنها به راحتی قابل استفاده است و تمام عملکردهای اصلی را در دسترس کاربر قرار می دهد.

این هدفون ها با دادن فرکانس های پر عمق و فرکانس های زیر کافی، تجربه تقریبا گیرا و قدرتمندی را به کاربران ارائه می دهند تا طرفداران تشنه باس EDM  و هیپ هاپ را از خود خوشنود و راضی کنند. با این حال، طرفداران ژانرهایی با باس سبک تر ممکن است آن را کمی ناصاف و خیلی پر طنین تجربه کنند. این هدفون ها در مهار نویزهای محیط خیلی خوب نیستند اما جلوی نشت صدا را به خوبی می گیرند، که اگر بخواهید در یک جای آرام به موسیقی بلند گوش کنید برای شما مفید است.

 

شارژدهی ۹ و نیم ساعته باتری آنها مناسب است و شما را در طول یک روز کامل کاری بدون هیچ مشکلی جواب می دهد. این هدفون ها همچنین از جفت سازی چند دیوایسی پشتیبانی می کنند که در چنین قیمتی یک ویژگی تا حدی منحصر به فرد به حساب می آید.

متاسفانه این هدفون ها با وجود طراحی پلاستیکی ارزانی که به قدرتمندی دیگر آپشن های داخل لیست نیست، خیلی مرغوب به نظر نمی رسند. همچنین این هدفون ها هیچ برنامه پشتیبان اختصاصی ندارند که پروفایل صوتی باس سنگین آنها را تنظیم کند. اما با این همه، اگر به دنبال یک جفت هدفون وایرلس بی دردسر و در عین حال پر قابلیت هستید، هدفون های  JBL مدل E25BT انتخاب قابل اعتمادی برای شما خواهند بود.