هدفون های مناسب برای استفاده در محل کار (headphones for office)

هدفون های مخصوص دفتر کار (headphones for office) به طور معمول هدست های همه کاره ای هستند که می‌توانند در محل کار یا در محیطی مانند دفتر کار استفاده شوند.

باید به دنبال مدلی باشید که به اندازه کافی راحت است و یک روز کامل و بدون خستگی، بر روی گوش قرار گیرد و نیازی به شارژ باتری در نیمه روز نداشته باشد. ویژگی درخشان حذف نویز فعال (ANC) نیز می‌تواند با مسدودسازی صداهای پس زمینه و صدای صحبت همکاران پر سر و صدایتان، تمرکز شما را در کار بالا ببرد. علاوه بر این، خرید یک هدفون با حداقل نشت صدا به این معنی است که شما می‌توانید موسیقی خود را بدون ایجاد مزاحمت برای همکاران نزدیک خود گوش دهید.
ما بیش از 560 هدفون را آزمایش کرده‌ایم و در زیر توصیه های ما برای خرید بهترین هدست برای استفاده در دفتر کار آورده شده است.

 

بهترین هدفون مخصوص محل کار: Sony WH-1000XM4 Wire

 

7 هدفون برتر برای استفاده در دفتر کار- بررسی های بهار 2021

 

⦁ نوع: روی گوشی
⦁ بی سیم: بله
⦁ حذف نویز: بله
⦁ میکروفون: بله
⦁ مبدل: دینامیک

بهترین هدفون برای استفاده در دفتر کار که ما آزمایش کرده‌ایم Sony WH-1000XM4 Wireless است. این هدفون خوش ساخت و راحت، نسخه ارتقا یافته Sony WH-1000XM3 است و دوام طولانی تر باتری و برخی کنترلر های اضافی حساس به لمس را به همراه دارد. به عنوان مثال، ویژگی Quick Care باعث می‌شود تا هنگامی که دست خود را به سمت کاسه گوشی راست می‌برید، پخش موسیقی را متوقف کند، بنابراین می‌توانید بدون نیاز به برداشتن هدفون، به سرعت با همکارتان صحبت کنید.

این هدفون دارای نمایه صوتی ای با باس سنگین است که کوبش و جلوه های صوتی اضافی به موسیقی های شما اضافه می‌کند و شما به راحتی می‌توانید با استفاده از اکولایزر گرافیکی و حالت های از پیش تنظیم شده در برنامه اتصال هدفونSony صدای خروجی هدفون را شخصی سازی کنید.

این مدل همچنین دارای عایق بندی نویز مناسبی است و به لطف ویژگی ANC شما می‌توانید به راحتی صدای گفتگوی همکاران اطراف خود را مسدود کنید. این هدفون با یک بار شارژ بیش از 37 ساعت روشن می‌ماند، که برای استفاده مداوم در شیفت های کاری متعدد کافیست.

متأسفانه، میکروفون یکپارچه آن از کیفیت ضبط متوسطی برخوردار است، بنابراین ممکن است صدای شما را به صورت ضعیف و مبهم به فردی که آنسوی خط است انتقال دهد. میکروفون تلاش زیادی در جداسازی صدای پس زمینه انجام می‌دهد، بنابراین می‌توانید در محیطی پر سر و صدا نیز به مکالمه بپردازید. با این اوصاف، این مدل هنوز هم در میان بهترین هدفون های بی سیم بلوتوثی که آزمایش کرده‌ایم، قرار دارد.

 

جایگزینی با میکروفون بهتر: BOSE 700 HEADPHONES WIRELESS

 

7 هدفون برتر برای استفاده در دفتر کار- بررسی های بهار 2021

 

⦁ نوع: روی گوشی
⦁ بی سیم: بله
⦁ حذف نویز: بله
⦁ میکروفون: بله
⦁ مبدل: دینامیک

اگر به دنبال هدفون اداری ای با عملکرد میکروفون بهتر هستید، به جای مدل قبل، هدفون بی سیم Bose 700 را خریداری کنید. دوام باتری آن به اندازه Sony WH-1000XM4 Wireless نیست و عملکرد عایق نویز آن نیز به اندازه هدفون سونی چشمگیر نیست، اما میکروفون یکپارچه آن عملکرد بهتری دارد.

حتی اگر از یک محیط پر سر و صدا مانند یک دفتر کار شلوغ تماس بگیرید نیز صدای شما واضح و طبیعی به نظر می‌رسد. این هدفون خوش ساخت و راحت دارای نمایه صوتی حاوی باس سنگینی می‌باشد و همچنین یک اکولایزر گرافیکی به منظور شخصی سازی صدا در اختیار شما قرار دارد. ویژگی ANC این هدفون عملکرد فوق العاده ای در زمینه عایق بندی نویز ارائه می‌دهد.

اگر می‌خواهید هدفونی با دوام باتری و استحکام بدنه ی بیشتر و عایق بندی نویز بهتری خریداری کنید، Sony  را مد نظر قرار دهید، اما اگر هدفونی با عملکرد بهتر میکروفون را ترجیح می‌دهید، در خرید Bose شک نکنید.

 

بهترین هدفون اداری زیر 200 دلار: Razer Opus Wireless

 

7 هدفون برتر برای استفاده در دفتر کار- بررسی های بهار 2021

 

⦁ نوع: روی گوشی
⦁ بی سیم: بله
⦁ حذف نویز: بله
⦁ میکروفون: بله
⦁ مبدل: دینامیک

بهترین هدفون مخصوص دفتر کار زیر 200 دلار که ما آزمایش کرده‌ایم Razer Opus است. این هدفون خوش ساخت انتخاب خوبی برای استفاده در دفتر کار است و عمر باتری مداوم 33 ساعته آن بیش از چند شیفت کاری را پاسخگوست. این هدفون در استفاده های طولانی مدت راحت است و احساس خستگی زیادی نمی‌کنید.

این مدل دارای پروفایل صوتی بسیار خنثی ای می‌باشد که آن را برای گوش دادن به انواع مختلف محتوای صوتی مناسب می‌کند، و حتی یک اکولایزر گرافیکی و ایستگاه از پیش تنظیم شده در برنامه Razer Opus وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا صدای خروجی را شخصی سازی کنید. همچنین به لطف ویژگی ANC ، عملکرد عایق بندی نویز، باورنکردنی است، بنابراین هنگام گوش دادن به موسیقی، صدای همکاران حاضر در اطرافتان را نمی‌شنوید.

نشت صدا از این هدفون زیاد نیست بنابراین می‌توانید بدون اینکه مزاحم اطرافیان شوید، با صدای بلند به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید.

متأسفانه، این هدفون از جفت شدن چند دستگاه پشتیبانی نمی‌کند، بنابراین می‌توانید آن را همزمان با یک دستگاه بلوتوث جفت کنید.

همچنین، اگرچه میکروفون یکپارچه آن از کیفیت ضبط خوبی برخوردار است اما اگر بخواهید در محیطی شلوع و پر سر و صدا تماس بگیرید، در تفیکیک صدای شما از صدای پس زمینه عملکرد خوبی ارائه نمی‌دهد. اما این مدل هنوز هم گزینه خوبی برای برقراری تماس تلفنی در محیط های آرام تر است و در نهایت در میان بهترین هدفون هایی که آزمایش کرده‌ایم، قرار می‌گیرد.

 

بهترین هدفون کوچک با قابلیت حذف نویز برای دفتر کار: Jabra Elite 65e Wireless

 

7 هدفون برتر برای استفاده در دفتر کار- بررسی های بهار 2021

 

⦁ نوع: Earbud
⦁ بی سیم: بله
⦁ حذف نویز: بله
⦁ میکروفون: بله
⦁ مبدل: دینامیک

Jabra Elite 65e Wireless  بهترین هدفون دارای قابلیت حذف نویز مناسب برای دفتر کاری است که ما تا کنون آزمایش کرده‌ایم. این هدفون خوش ساخت دارای طراحی گردن بندی ای است که حتی در صورت عدم استفاده، به راحتی در دسترس است. این مدل دارای دوام باتری هشت و نیم ساعته ای است که حدود 5 تا 9 روز کاری دوام می‌آورد.

این مدل از طراحی خوبی برخوردار است و در استفاده طولانی مدت کاملا راحت است. به لطف ANC  قدرتمند موجود در این مدل، در جداسازی صداهای اطراف بسیار عالی عمل می‌کند و می‌تواند صداهای معمولی مانند گفت و گوی همکاران را کاهش دهد. صدای آن نیز زیاد به بیرون نشت نمی‌کند، بنابراین می‌توانید بدون ایجاد مزاحمت زیاد برای همکاران، صدای موسیقی خود را زیاد کنید. این مدل می‌تواند همزمان با حداکثر دو دستگاه جفت شود، که باعث می‌شود تا تعویض صدای خروجی بین تلفن و رایانه راحت باشد.

اگرچه برخی از کاربران ممکن است نمایه صوتی حاوی باس سنگین این هدفون را دوست داشته باشند، اما برای گوش دادن به برخی از محتواهای صوتی مناسب نیست. خوشبختانه، برنامه همراه این مدل دارای اکولایزر گرافیکی است بنابراین شما می‌توانید صدای آن را به خوبی و متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید.

اگر هدفون هایی را ترجیح می‌دهید که از نظر صوتی، صدای خنثی و دقیق تری را ارائه می‌دهند، Wireless30/QC30 Bose QuietControl  را امتحان کنید. با این حال، Jabra  قابل تنظیم تر است و اگر نیاز به برقراری تماس تلفنی زیادی دارید، میکروفن درون خطی بهتری دارد.

 

جایگزین کاملاً بی سیم: AMAZON ECHO BUDS TRULY WIRELESS

 

7 هدفون برتر برای استفاده در دفتر کار- بررسی های بهار 2021

 

⦁ نوع: داخل گوشی
⦁ بی سیم: کاملا بیسیم
⦁ حذف نویز: بله
⦁ میکروفون: بله
⦁ مبدل: دینامیک

اگر هدفون های قابل حملی که دارای سیم و کابل نیستند را ترجیح می‌دهید، Amazon Echo Buds انتخاب خوبی است. گرچه عمر باتری آن در صورت استفاده مداوم به اندازه Jabra Elite 65e Wireless  نیست و به راحتی آن هم نیست، اما آمازون دارای یک طراحی بی سیم بسیار سبک است که همراه داشتن آن را در حین حرکت آسان می‌کند.

آین هدفون دارای ANC خوبی است، بنابراین شما می‌توانید به خوبی صداهای اطراف خود را مسدود کنید و همچنین نشت صدای آن نیز زیاد نیست. کیف شارژ آن نیز قابلیت 5 مرتبه شارژ اضافی را فراهم می‌آورد که بسیار عالی است. این هدفون دارای نمایه صوتی متعادل و مناسبی برای پخش انواع محتوای صوتی است، اما اگر ترجیح می‌دهید تا صدای آن را مطابق میل خود تغییر دهید، یک اکولایزر گرافیکی از طریق برنامه همراه آن در دسترس است. با این حال، این هدفون دارای کنترلرهای صوتی نیست.

اگر به دنبال هدفون راحت تر با دوام باتری بیشتر هستید، Jabra  را انتخاب کنید. با این حال، اگر به دنبال هدفون بی سیم واقعی هستید و با دفعات شارژر بالای آن مشکلی ندارید، آمازون را بررسی کنید.

 

بهترین هدفون اقتصادی مناسب دفتر کار: Anker Soundcore Life Q20 Wireless

 

7 هدفون برتر برای استفاده در دفتر کار- بررسی های بهار 2021

 

⦁ نوع: داخل گوشی
⦁ بی سیم: کاملا بیسیم
⦁ حذف نویز: بله
⦁ میکروفون: بله
⦁ مبدل: دینامیک

بهترین هدفون اقتصادی مناسب دفتر کاری که تا به حال آزمایش کرده‌ایم، Anker Soundcore Life Q20 Wireless است. این هدفون بلوتوثی با توجه به قیمت پایینش ارزش خرید بالایی دارد و به طرز شگفت انگیزی از ویژگی های زیادی برخوردار است. این مدل بالشتک های مناسبی دارد و باعث می‌شود تا راحتی بالایی را به ارمغان بیاورد. این هدفون دارای تعدادی دکمه فیزیکی است که استفاده از آن نسبتاً آسان است. این مدل با یک بار شارژ بیش از 32 ساعت دوام می‌آورد‌، که فوق العاده است و اگر باتری آن نیز تمام شود می‌توانید آن را با استفاده از سیم به کامپیوتر متصل کنید.

Soundcore با توجه به قیمتی که دارد، دارای ویژگی ANC شگفت آوری است و به شما در تمرکز در دفتر کار و همچنین آرامش در هنگام گوش دادن به محتوای صوتی کمک می‌کند.

نمایه صدای آن دارای باس نسبتاً سنگینی است، هرچند که دارای کمی تریبل اضافه نیز می‌باشد و آن را کاملا مناسب اکثر ژانرهای محبوب مانند  EDM، پاپ یا هیپ هاپ می‌کند. متأسفانه، این هدفون دارای یک برنامه همراه اختصاصی نیست، بنابراین نمی‌توانید نوع صدای آن را تغییر دهید.

با توجه به قیمت پایین آن، طبیعی است که این مدل به کاملی و برازندگی مدل های برتر موجود در لیست ما نیست. اگر مشکلی با صرف هزینه بیشتر ندارید، مسلما Anker Soundcore Life Q30 Wireless خوش ساخت تر است و همچنین ویژگی های عایق بندی صدا و ویژگی های سفارشی سازی بیشتری را ارائه می‌دهد. همانطور که گفته شد،Q20  نسبت به قیمتی که دارد، عملکرد بالایی را ارائه می‌دهد و گزینه مناسبی برای کارمندان اداری با بودجه پایین تر است.

 

جایگزین داخل گوشی دارای عایق بندی منفعل: ANKER SOUNDCORE LIFE DOT 2 TRULY WIRELESS

 

7 هدفون برتر برای استفاده در دفتر کار- بررسی های بهار 2021

 

⦁ نوع: داخل گوشی
⦁ بی سیم: کاملا بیسیم
⦁ حذف نویز: خیر
⦁ میکروفون: بله
⦁ مبدل: دینامیک

اگر به دنبال جایگزین داخل گوشی دارای عایق بندی منفعل هستید، Anker Soundcore Life Dot 2 را بررسی کنید، اگرچه این مدل به راحتی Anker Soundcore Life Q20 Wireless نیست و از دوام باتری کمتری برخوردار است، اما می‌تواند صدای بیشتری را مسدود کند. با اینکه این مدل فاقد ANC است، اما عملکرد بسیار خوبی در کاهش صداهای محیط اطراف دارد.

این هدفون دارای نمایه صوتی متعادل تری است که هنوز هم مقداری باس اضافی را ارائه می‌دهد. این مدل بسیار قابل حمل است، از کیفیت ساخت خوبی برخوردار است و صدای کمتری از آن نشت می‌کند. در حالی که فقط با یک بار شارژ حدود 7.3 ساعت دوام می‌آورد، اما کیف حمل آن بیش از 12 بار شارژ اضافی را تامین می‌کند. این مدل همچنین دارای قابلیت استندبای برای حفظ عمر باتری نیست.

اگر تناسب و راحتی هدفون روی گوشی با حذف نویز فعال را ترجیح می‌دهید، به سراغ Soundcore Life Q20 بروید. با این حال، اگر فکر می‌کنید که به ANC احتیاج ندارید، Soundcore Life Dot 2  را انتخاب کنید.