معرفی هدفون | Turtle Beach Battle Buds

معرفی هدست سیمی مخصوص بازی Turtle Beach Battle Buds In Ear Gaming

هدست سیمی مخصوص بازی Turtle Beach Battle Buds In Ear Gaming Headset، به عنوان گوشی‌های منحصر به فرد و کاربردی هستند که دارای میکروفون بوم قابل جدا شدن در اندازه ای کوچک هستند که در گوشی چپ متصل شده و میتواند به سادگی برای استفاده روزمره جدا شود.

 

هدفون Turtle Beach Battle Buds In Ear Gaming یک نگاه

  • هدست سیمی مخصوص بازی و قابل تنفس
  • دارای طرح های رنگی سفید، مشکی و آبی
  • دارای کنترل از راه دور خطی مناسب در هدفون
  • برخورداری از طراحی منحصر به فرد همراه با جنس بدنه پلاستیک مرغوب
  • دارای سه اندازه متفاوت نوک گوشی و سه اندازه بال های تثبیت کننده
  • سازگاری صدا و میکروفون با رایانه شخصی و کنترلر PS4 و Xbox One
  • عملکرد ضبط و نشتی مناسب میکروفون

 

 معرفی هدفون | Turtle Beach Battle Buds

 

طراحی مناسب هدست

Turtle Beach Battle Buds هدفون مخصوص بازی های سیمی است که با طراحی مناسب و راحتی بوده و قابل تنفس می باشد و باعث گرم شدن گوش های شما در حین جلسات طولانی بازی، نخواهد شد. این هدست Battle Buds ، به دلیل داشتن بالشتک های گوش نسبتاً بزرگ و میکروفون بوم قابل جدا شدن، یک جفت هدفون سیمی در گوش است که ظاهری منحصر به فرد دارد.

همچنین این هدفون به وزن 0.05 پوند را می توانید در رنگ های سفید، مشکی و آبی تهیه کنید. در حقیقت Turtle Beach Battle Buds هدفون هایی مناسب و راحت هستند که علیرغم آن که نسبتاً بزرگ می باشند، اما کاملاً بیرون قرار گرفته و هیچ ارتباطی با گوش شما ندارند.

ضمن آنکه کنترل از راه دور خطی مناسبی در این هدفون ها تعبیه شده است. یک نوار لغزنده برای استفاده آسان وجود دارد و یک دکمه بی صدا کردن میکروفون نیز طراحی شده است. در سمت دیگر کنترل از راه دور یک دکمه قرار دارد که با دوبار کلیک به تماس ها پاسخ داده، مکث یا پخش موسیقی را انجام می دهد یا از آهنگ ها رد می شود. در حالی که دکمه های فیزیکی کاملا کلیک دارند، اما هیچ نشانه صوتی وجود ندارد.

این نکته را نیز باید اشاره کرد که این هدفون دارای تنفس مناسبی بوده و باعث گرم شدن گوش های شما در زمان تمرینات ورزشی شدید نخواهد بود. همچنین آن ها کاملا قاب حمل هستند و میکروفون بوم قابل جدا شدن باعث می شود تا آنها به راحتی در جیب یا کیف قرار دهید. در نهایت می توان گفت که کیفیت ساخت هدفون سیمی مخصوص بازی Turtle Beach Battle Buds مناسب بوده و در حالی که سیم و ریموت خطی نسبتاً ضخیمی دارند، از ساختار پلاستیک مناسبی ساخته شده اند.

 

 معرفی هدفون | Turtle Beach Battle Buds

 

کیفیت صوتی در هدست

لازم به ذکر است که نمایه صدای Turtle Beach Battle Buds کاملا تاریک است. کل دامنه باس کاملاً غالب است و این هدفون احتمالاً برای ژانرهای بیشتر متمرکز بر صدا مناسب نیست. البته باید اضافه کرد که مانند اکثر هدفون های در این نوع، سازگاری پاسخ فرکانسی در این هدست برجسته است. هنگامی که با نوک های گوشی ارائه شده به یک مهر و موم مناسب دست یافتید، می توانید همان پاسخ فرکانسی را دریافت کنید

ضمن آنکه دقت سه برابر آنها مناسب است و در حالی که ممکن است برخی از آوازها یا سازها کمی خشن به نظر برسند، اما فرکانس های بالاتر به عقب رانده می شوند و بیش از حد قدرت می گیرند.  همچنین عملکرد قله ها و افت ها مناسب است.

اولین قله در محدوده سه گانه باعث می شود که برخی از سازها و آواز کاملاً تیز باشند، در حالی که این افت باعث می شود که آوازها و سازهای با صدای بالاتر به عقب رانده شوند. تصویربرداری در هدست سیمی و مخصوص بازی Turtle Beach Battle Buds نیز عالی است. تاخیر گروه وزنی در کل محدوده بسیار خوب است و از بیس تنگ و تولید سه برابر شفاف اطمینان حاصل می کند.

 

جداسازی صوتی

شما می توانید از عملکرد جداسازی صوتی متوسطی در این هدست برخوردار شوید. ضمن آنکه میزان عملکرد نشت این هدست های Turtle Beach بسیار عالی است. می توانید به سادگی موسیقی خود را بدون نگرانی از ایجاد مزاحمت برای اطرافیان خود، افزایش دهید.

Turtle Beach Battle Buds دارای یک میکروفون منحصر به فرد و نسبتاً کوچک قابل جدا شدن از بوم است که به گوشی چپ هدفون متصل می شود و عملکرد خوبی را ارائه می نماید. به صورت کلی می توان گفت که میکروفون در این هدست، دارای کیفیت کاملاً مناسبی است و قادر است به جدایی صدای شما از نویز پس زمینه کمک کند.

ضمن آنکه ضبط صدای میکروفون کاملاً خوب کار می کند و هم تیمی های شما حتی در محیط های کاملاً پر سر و صدا نیز، قادر هستند صدای شما را در وضوح کامل داشته باشند. البته این واقعیت است که این هدفون های سیمی هستند که از اتصال بلوتوث استفاده نمی کنند، بنابراین صدای شما روشن و آسان و بدون تاخیر، قابل درک خواهد بود.

 

 معرفی هدفون | Turtle Beach Battle Buds

 

اتصالات هدست

هدست سیمی Turtle Beach Battle Buds از اتصال استاندارد 1/8 اینچ TRRS استفاده می کند و دارای سیم نسبتاً بلندی است. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که این هدفون های سیمی را می توان برای سازگاری صدا و میکروفون به کنترلر PS4 و Xbox One متصل کرد. ضمن آنکه متناسب با نوع رایانه شخصی، ممکن است لازم باشد یک تقسیم کننده Y تهیه کنید. در خصوص اتصال ایکس باکس وان نیز بر اساس نوع کنترل کننده خود، احتمالا به یک آداپتور اضافی نیاز خواهید داشت.

با استفاده از این هدست مخصوص بازی که برای سازگاری با همه دستگاه های بازی ساخته شده است، می توانید از بازی های خود لذت ببرید. بدون توجه به مکانی که بازی می کنید، با یک کنترل کننده چند منظوره دارای کنترل صوتی، بی صدا کردن میکروفون و دکمه چند منظوره برای پشتیبانی، می توانید کنترل این دستگاه را در دست بگیرید.