معرفی هدست سیمی مخصوص بازی  Turtle Beach Elite Atlas Pro

هدست سیمی مخصوص بازی  Turtle Beach Elite Atlas Pro ، دارای نمایه صدایی واضح است که میتواند بیس مناسبی را برای گیمرها ایجاد کند. این هدست دارای کیفیت صوتی مناسب بوده و از طراحی ساده و در عین حال جذاب برخوردار است که میتواند راحتی مناسبی را منتقل کرده، ضمن آنکه فشاری را بر روی سر منتقل نمیکند.

 

هدست سیمی مخصوص بازی  Turtle Beach Elite Atlas Pro در یک نگاه

  • دارای هدبند فلزی و بالشتک های فوم مغناطیسی قابل جدا شدن
  • میکروفون با فناوری TruSpeak برای ارتباط شفاف با هم تیمی ها
  • کنترل های درون خطی و سوئیچ قطع صدا میکروفون اصلی
  • دارای وزن 63.5 گرم و ابعاد 24.89*10.41*26.16 سانتی متر
  • دارای درایورهای بزرگ 50 میلی متری Nanoclear
  • دارای سیستم ProSpecs System Relief Glasses برای تنظیم استفاده همزمان از عینک

 

معرفی هدفون | Turtle Beach Elite Atlas Pro

 

طراحی ساده و زیبا

Elite Atlas Pro با وجود ظاهر ساده خود، هنوز هم دارای ویژگی های سطح بالا می باشد که با پوششی براق و مشکی ارائه شده است؛ هرچند که تا حدی مستعد اثر انگشت است. ضمن آنکه باید اشاره کنیم که همانند اکثر هدفون های بالای گوش موجود در بازار، گوشی های آن دقیقاً قابل تنفس نیستند. دما متناسب با ساعات جلسه بازی شما افزایش می یابد. اما باید به خاطر داشته باشید که این هدفون ها برای بازی طراحی شده اند.

لازم به ذکر است که میکروفون قابل جابجایی است و به نظر می رسد خوش ساخت باشد. نکته ای که در این هدست قابل توجه است این است که تمام قسمت های قابل جدا شدن از Elite Atlas به راحتی قابل تعویض هستند و شما می توانید قطعات را پیدا کنید.

از سویی دیگر، یکی از مشخص ترین قسمت های این هدست، هدبند فلزی و بسیار راحت آن است. هدبند الاستیک کاملاً از فوم پر شده است و شما می توانید با استفاده از بریدگی های تعبیه شده در آن، هدبند را متناسب با خود تنظیم نمایید. همچنین بالشتک گوشی نیز نرم است. آن ها حجیم و عمیق هستند، بنابراین هیچ فرصتی برای تماس گوش شما با درایورها وجود ندارد. همچنین در این هدست کنترل ها ساده هستند و شما یک سوئیچ میکروفون مناسب و یک چرخ ولوم برای تنظیمات دارید.

 

استفاده راحت هدست همراه با عینک

اگر از عینک استفاده می کنید ، با بالشتک های Turtle Beach Elite Atlas Pro احساس راحتی خواهید کرد. جدا از راحت بودن، هنگام استفاده از هدفون و عینک به صورت همزمان، فشاری را احساس نخواهید کرد. به لطف سیستم ProSpecs Glasses ، در بالشتک گوشی قابلیت انعطاف پذیری جهت پشتیبانی از قاب عینک فراهم آمده است. این ویژگی به شما امکان می دهد تا از عمق بالشتک گوشی در نقاط تماس با عینک خود کم کنید.

 

معرفی هدفون | Turtle Beach Elite Atlas Pro

 

کیفیت صدا

این کاملا روشن است که خرید یک هدست مخصوص بازی ممکن است زمان، انرژی و منابع زیادی را صرف کند. اما شما می توانید اینجا هدست های زیبا و کاربردی را تهیه کنید. ضمن آنکه همواره کیفیت صدا در این هدست ها در اولویت بوده است. از نظر کیفیت صوتی بازی، هدست Elite Atlas مناسب است و از لحاظ غوطه وری در بازی هنوز نیز عملکردی مناسب را به نمایش می گذارد.

این هدفون ها به لطف دو درایور 50 میلیمتری Nanoclear قادر به ایجاد پاسخ فرکانسی بین 12 هرتز و 20 کیلوهرتز هستند و به لطف این درایورهای با کیفیت، انفجارها و ضربات در بازی احساس می شوند. البته باید متذکر شویم که در این هدست Turtle Beach Elite Atlas Pro باس کمی غالب است.

این مشخصات صوتی در بازی های اکشن و پرشکوه می درخشند و در آتش سوزی ها، نارنجک ها و جبهه های جنگ پر سر و صدا جان خواهند گرفت. در سایر ژانرهای بازی، متوجه خواهید شد که باس بر صدا حاکم است. حتی اگر میانه ها هنوز وجود داشته باشند، باس با این هدفون ها برتر به نظر می رسد.

همچنین این هدست مخصوص بازی، در فیلم های اکشن بهترین درخشش را دارد و کیفیت میکروفون هدست مخصوص بازی Turtle Beach Elite Atlas مناسب است و دارای ضبط روشن و با کیفیتی می باشد و میکروفون برای ارتباطات درون بازی کافی است.

 

معرفی هدفون | Turtle Beach Elite Atlas Pro

 

قابلیت اتصال

Turtle Beach Elite Atlas Pro سیمی است و توسط نرم افزار و برنامه Turtle Beach Audio Hub پشتیبانی نمی شود. این هدست دارای کابل صوتی 3.5 فوت 1/8 اینچ TRRS است که کمی کوتاه است. اما اگر از آن با کنترل کننده کنسول خود استفاده کنید، می تواند مفید باشد.

در جعبه این هدست، یک کابل PC  6.8 فوت نیز پیدا خواهید کرد و اتصال کابلی که به هدست می رود 1/8 TRRS است. این را نیز باید اشاره کنیم که Elite Atlas با انواع سیستم ها کار می کند و می توانید با دستگاه های PS4 ، Xbox One و Nintendo Switch متصل شده و بازی های هیجان انگیز خود را انجام دهید.

می توان گفت که هدست سیمی مخصوص بازی Turtle Beach Elite Atlas Pro به لطف قطعات قابل تعویض می تواند به خوبی از رقبای با دوام خود عبور کند. این هدست همه کاره است زیرا در طیف گسترده ای از سیستم عامل بازی، کار می کند. به عبارت دیگر، این یک هدست مخصوص بازی است و Turtle Beach در این مورد بسیار پیشرو بوده است.