معرفی اسپیکر وانمور | 1More Portable BT

1More Portable BT
اسپیکر پرتابل بلوتوث وان مور

اسپیکر بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و پیشرفته 1More portable bt speaker، یک دستگاه مناسب برای شنیدن صدایی با کیفیت است که میتواند به سادگی در سفرها همراه شما باشد. ظاهر زیبا و بدنه این مستحکم میتواند آن را در مقایسه با دیگر محصولات، متمایز نماید.

 

معرفی اسپیکر وانمور | 1More Portable BT

 

طراحی مناسب اسپیکر

طراحی مینیمالیستی اسپیکر BT 1More Portable فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده با دوام است. این اسپیکر با پوشش پارچه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای نانو روکش شده و بسیار خوب است، ظاهر زیبایی دارد و یک بند بادوام روی آن طراحی شده است. این اسپیکر دارای وزن 500 گرم بوده و ابعاد آن 136.5* 51* 51 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد. این اسپیکر را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید به دیوار نصب نمایید و برای این کار اتصال لازم وجود دارد. این اسپیکر بلوتوثی و قابل حمل دارای طراحی سبک است. این دستگاه یک طرح زیبا با محفظه پارچه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای با روکش نانو ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. اسپیکر دارای شکل دایره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای است و درایورهای اسپیکر به سمت بالا قرار دارند.

 

هدفون سیم دار و بی سیم

اسپیکر portable bt  به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد از پخش بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و با سیم لذت ببرید. اتصال بلوتوث اتصال بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. این در حالی است که جک صوتی 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری پخش سیمی را به شما ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. همچنین، حالت اتصال چندگانه مفید وجود دارد. با این کار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید دو اسپیکر 1More را با یک اسپیکر بلوتوثی برای تجربه صدای استریو متصل کنید.

 

معرفی اسپیکر وانمور | 1More Portable BT

 

کیفیت صدای برتر

اسپیکر بلوتوث قابل حمل 1More با حداقل اعوجاج صدای خوبی تولید می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. پردازنده سیگنال دیجیتال بهینه شده قادر است سه برابر، میانه و بیس را به صورت پویا تحویل دهد. اسپیکر به گونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای طراحی شده است که در سناریوی داخلی یا خارجی یک تجربه شنیدن همه جانبه را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. به لطف توییتر 0.75 اینچی و ووفر 3.3 اینچی، اسپیکر خروجی صدای شگفت انگیزی را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.اسپیکر قابل حمل BT 1MORE با توجه به قیمت، عالی به نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد.

در حجم کم مقدار قابل توجهی باس دارد اما در حجم بالاتر از آن بی بهره است. این دستگاه برای افرادی که دائم در سفر هستند و کیفیت صدای بهتر و برخی از مقاومت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در برابر آب و ضربه را می خواهند مناسب است. از سویی دیگر صدای جهت دار 360 درجه پوشش را در همه مناطق فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. خواه در وسط اتاق یا نزدیک دیوار قرار بگیرد، شما طیف گسترده ای از صدا را خواهید شنید.

 

ظرفیت باتری در اسپیکر

در اسپیکر بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و پیشرفته 1More portable bt speaker ، با ظرفیت باتری 2600 میلی آمپری از 12 ساعت پخش موسیقی بهره ببرید.

 

کنترل و اتصالات اسپیکر

کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های فیزیکی اسپیکر portable bt در کنار آن دیده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود و قابلیت لمس خوبی دارند. دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی برای کنترل میزان صدا، پخش، یک دکمه میکروفون برای گرفتن تماس و برق وجود دارد. پورت شارژ USB-C و جک آنالوگ 3.5 میلی متری در زیر یک فلپ لاستیکی پنهان شده و به جلوگیری از گرد و غبار کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

اسپیکر همچنین دارای یک حلقه است که به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد آن را در جایی آویزان کنید.پنج کنترل در یک طرف اسپیکر قرار گرفته اند. دو کنترل صدا، یک دکمه پخش یا مکث، یک دکمه میکروفون و یک دکمه پاور. در حالی که دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها خوب کار می کنند، همیشه احساس می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که باید کمی آنها را فشار دهید تا آنها آنچه را که می خواهید انجام دهند.

 

کیفیت بی نظیر در اسپیکر قابل حمل

وقتی صحبت از کیفیت صدا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود ، سابقه 1More تقریباً بی نقص است. برخی از هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های آنها از محبوب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین محصولات در مقایسه با دیگر موارد مشابه است. مشخص است که 1More هنگام ایجاد اسپیکر قابل حمل BT چه هدفی داشتند.
1More می گوید portable bt توسط مهندس خبره، لوکا بیگناردی، برای نمایش دقیق صدای عالی تنظیم شده است او قبلاً با 1More کار کرده، هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های آنها را تنظیم کرده و همیشه کارهای بسیار خوبی انجام داده است.

 

معرفی اسپیکر وانمور | 1More Portable BT

 

اتصال بلوتوثی

اسپیکر قابل حمل portable bt از دو کدک مختلف استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. AAC هنگام استفاده از یک دستگاه و SBC هنگام پخش استریو با دو اسپیکر عمل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. شما باید با فشار دادن و نگه داشتن دو دکمه در کنار اسپیکر، به طور دستی بین آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها جابجا شوید. برنامه 1More Assistant با قرار دادن شما در یک اکولایزر کاملاً مناسب، به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا صدا را تنظیم کنید. این برنامه خوب است و به خوبی کار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، بدون تاخیر است و کار را به پایان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رساند.

 

میکروفون داخلی

اسپیکر بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و پیشرفته 1More portable bt speaker با طراحی منحصر به فرد و ویژه به همراه میکروفون داخلی مناسب، برای پاسخگویی به تماس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تلفنی یا استفاده از تماس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های کنفرانسی در دفتر و اتاق شما آماده است.

 

ویژگی متفاوت اسپیکر وان مور

این اسپیکر قادر به تولید یک تصویر صوتی شگفت آور گسترده است و می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند شرایطی را که نیاز به پر کردن است، مدیریت کند. یک اتاق بزرگ را در بر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد. اگر خودتان به آن گوش دهید، ممکن است اسپیکر را به گونه ای در نظر بگیرید که توییتر به سمت گوش های شما باشد. این باعث افزایش جزئیات آواز و سازها به طور همزمان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

مسلماً ، مقداری از میزان صدای باس خود را نیز از دست می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد، زیرا دستگاه از یک ساب ووفر برای تقویت بیس استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. با در نظر داشتن این نکته، اکثر افراد همچنان مایل به استفاده از آن در یک حالت طبیعی و افقی هستند که در آن صدایی کاملا جذاب، با بیس عمیق و قابل توجه، میانه متوسط و راحت و سه گانه صاف و بدون مانع را ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.