Introducing 6 of the best cheap earphones Spring 2021

6 مورد از بهترین Earphones های ارزان بهار 2021 | Best Cheap Earphones

هزینه زیاد برای هدفون لزوما به معنای عملکرد بهتری نیست. برای اینکه محصول مورد نیاز خود را پیدا کنید نیازی به دزدی از بانک نیست، زیرا محصولات زیادی با قیمت بسیار مقرون به صرفه در دسترس هستند که می توانید خریداری کنید. ما پس از بررسی Earphones های بسیاری به نتایجی رسیدیم که در زیر برای شما قرارداده ایم.

ارزانترین هدفون با عملکرد مناسب |Best Cheap Earphones  :

Panasonic ErgoFit RP-HJE120

Introducing 6 of the best cheap earphones Spring 2021 2

Type In-ear
Enclosure Closed-Back
Wireless No
Noise Cancelling No
Mic No
Transducer Dynamic

ارزانترین هدفون با عملکرد مناسب در آزمایشات ما،120 Panasonic ErgoFit RP-HJE است. این هدفون های سیمی  درعین سادگی، عملکرد کاملاً متنوعی نسبت به قیمت خود ارائه می دهند. سبک، قابل حمل و راحت هستند و برای استفاده در زممانو های طولانی تر بدون خستگی خیلی مناسب هستند. صدای این هدفون ها به طور کلی صدای خنثی است، بنابراین برای بسیاری از ژانرهای مختلف موسیقی مناسب هستند.

 

برای طرفداران موسیقی باس سنگین مانند EDM و هیپ هاپ صدای بیس سنگین صدای مهیب و ضربه ای اضافی ایجاد می کند که می تواند لذت بخش باشد. صدای زیادی به بیرون نشت نمی دهددر نتیجه می توانید موسیقی مورد علاقه خود را با صدای دلخواهتان بدون آزار اظرافیان گوش دهید. متأسفانه این هدوفن ها کیفیت ساخت خیلی خوبی ندارند. برای استفاده به هنگام ورزش به دلیل اینکه خیلی راحت نیستند مناسب نمی باشند. در هر صورت اگر بودجه کافی دارید گزینه مناسبی می باشند.

بهترین Earbuds های ارزان قیمت:

Skullcandy Jib Wireless

Introducing 6 of the best cheap earphones Spring 2021 3

Type In-ear
Enclosure Closed-Back
Wireless No
Noise Cancelling No
Mic No
Transducer Dynamic
بهترین هدفون ارزان قیمت زیر 20 دلار که در بررسی های ما Skullcandy Jib است. برای دویدن یا باشگاه انتخاب خوبی هستند به این دلیل که قابلیت حمل خوبی دارند. دارای نمایه صدای باس سنگین هستند که طرفداران EDM و هیپ هاپ را به دلیل بیشت ضربه و سر و صدا در تجربه گوش دادن، خوشحال می کند.

 

نشت زیاد به بیرون ندارند، در نتیجه شما می توانید موسیقی خود را با صدای بلند بدون نگرانی از ایجاد مزاحمت برای اطرافیان گوش دهید. این هدفون های خیلی خوش ساخت نیستند، با در نظر گرفتن قیمت پایین آنها خیلی تعجب آور نیست. میکروفون آنها ویژگی کنترل صدا ندارد.عملکرد باتری آنها نیز ناامیدکننده است و با  دو ساعت شارژ کمتر از شش ساعت دوام دارند.

جایگزین سیم دار:

KZ ZST

Introducing 6 of the best cheap earphones Spring 2021 4

Type In-ear
Enclosure Closed-Back
Wireless No
Noise Cancelling No
Mic No
Transducer Hybrid

اگر هدفونی نیاز دارد که نگرانی شما برای شارژ را از بین ببرد، نگاهی به KZ ZST بیندازید. این هدفون های سیمی به اندازه Skullcandy Jib Wireless قابل حمل نیستند و در مسدود کردن صدای اطراف عملکرد ارائه می دهند. ساما اتصال سیمی آنها به یک زمان نامحدود و عدم تأخیر صوتی قابل توجه دارد. این هدفون خیلی خوش ساخت است جنس خوبی دارد و کابل قایل حمل ان در صورتی خرابی قابل تعمیر است.

 

مشخصات صدای آنها باس سنگین می باشد، و به همین دلیل برای ژانرهایی مانند EDM یا هیپ هاپ خیلی مناسب هستند، با این حال ممکن است برخی افراد صدای آن را ناواضح و مبهم بخوانند. اگر برای شما آزادی حرکت بدون محدودیت همراه با یک جفت هدفون واقعاً بی سیم اهمیت دارد Skullcandy را تهیه کنید، اما اگر دوست ندارید نگران ماندگاری باتری یا تأخیر صوتی باشید، KZ را در نظر بگیرید.

بهترین Earbuds بی سیم :

Skullcandy Jib True Wirele

Introducing 6 of the best cheap earphones Spring 2021 5

Type In-ear
Enclosure Closed-Back
Wireless Truly Wireless
Noise Cancelling No
Mic Yes
Transducer Dynamic

Skullcandy Jib True بهترین هدفون ارزان قیمت با طراحی بی سیم در بررس های ما بود. این هدوفون های خوش ساخت هستند و عملکردی متناسب ارائه می دهند که می تواند شنوندگان مختلف را راضی کند. طول عمر باتری آنها 6.1 ساعت مداوم است  که کافی است، و کیف شارژ قابل حمل آنها حدود 2.7 بار شارژ اضافی را هر زمان نیاز به شارژ داشته باشید ارائه می دهد.

 

صدا آنها در حالت کلی باس سنگین است که ضرب و صدای بیشتری به موسیقی شما اضافه می کند به همین دلیل مناسب طرفداران ژانرهای باس سنگین مانند EDM و هیپ هاپ است. همچنین صدای زیادی به بیرون نشت نمی دهد، بنابراین می توانید با صدای دلخواه به موسیقی مورد علاقه خود گوش  دهید بدون اینکه برای اطرافیان خود مزاحمت  ایجاد کنید. از ویژگی ANC برخوردار نیستند، اما در مسدود کردن صداهای پس زمینه به ویژه صداهای با فرکانس بالاتر که معمولاً در محل کار مانند گفتگوی همکاران اطراف یافت می شود کار بسیار خوبی را انجام می دهند.

 

خبر بد اینکه مانند دیگر هدفون های موجود در این بازه قیمتی، هیچ ویژگی سفارشی سازی صدا یا اپ همراه ندارند. همچنین اگر موقع ورزش سنگین یا حرکت زیاد از آنها استفاده کنید ممکن است از گوش شما بیفتند. با تمام این اوصاف، اگر به دنبال یک جفت هدفون کاملاً بی سیم هستید، این یک انتخاب کاملاً مقرون به صرفه است.

جایگزین برای ورزش:

SOUNDPEATS TRUEFREE 2 WIRELESS

Introducing 6 of the best cheap earphones Spring 2021 6

Type In-ear
Enclosure Closed-Back
Wireless Truly Wireless
Noise Cancelling No
Mic Yes
Transducer Dynamic
اگر شما به دنبال یک earbuds  بی سیم ارزان برای استفاده در هنگام دویدن و ورزش هستید، SoundPeats TrueFree 2 را در نظر بگیرید. این earbuds  صداهای پس زمینه را مسدود نمی کنند، اما برای افرادی که می خواهند از محیط پیرامون خود آگاه باشند مانند دوندگان در فضای باز این ویژگی طراحی ممکن است در واقع ترجیح داده شود.

 

اگر به صورت کلی در نظر بگیریم، این هدفون خوش ساخت پایداری بالاتری نسبت به Skullcandy دارد، در نتیجه طول تمرینات ورزشی شدیدتر از گوش شما خارج نمی شود. ویژگی صدای آنها در حال کلی صدای باس سنگین است که می تواند انگیزه شما را در حین ورزش بالا ببرد. طول عمر باتری 3.6 ساعته آنها کمی ناامید کننده است، اما کیف شارژ قابل حمل آنها حدود چهار بار شارژ اضافی ارائه می دهد که این ماسئله را تا حدودی بهتر می کند.

 

اگر به دنبال هدفون های با عمر باتری بیشتر و ایزوله کردن بهتر صدا هستید  Skullcandy را بررسی کنید. اما اگر می خواهید earbuds  های با ثبات تری در سالن بدن سازی داشته باشید به جای آن SoundPeats را در نظر بگیرید.

بهترین earbuds  های متناسب با بودجه:

FIIL T1X True Wireless

Introducing 6 of the best cheap earphones Spring 2021 7

Type In-ear
Enclosure Closed-Back
Wireless Truly Wireless
Noise Cancelling No
Mic Yes
Transducer Dynamic

بهترین هدفون های earbuds زیر 50 دلار  در بررسی های ما FIIL T1X بود. این earbuds های بی سیم طراحی متناسبی دارند که بدون مشکل زمانی که در حال حرکت هستید در جای خود باقی می مانند، این هدفون ها از پلاستیک درجه یک ساخته شده اند و کاملاً محکم و بادوام هستند، طول عمر باتری مداوم آنها در حدود هفت ساعت است، دارای ویژگی حالت آماده به کار یا استند بای هستند و کیف شارژ همراه آنها با ارائه تقریباً سه بار شارژ اضافی، این هدفون را برای دو روز استفاده مدوام مناسب می کند.

 

این earbuds ها از نظر صدای پیش فرض کاملاً متعادل هستند. اپ همراه آنها به شما امکان می دهد از بین 15 ایستگاه از پیش تنظیم شده مختلف EQ یکی را انتخاب کنید. واحد AC آنها در مسدود کردن صدای پچ پچ زمینه یا سر و صدای زیاد محیط، مانند صدای همهمه، عملکرد موثری دارد، هرچند که تا حدودی با مسدود کردن سر و صدای مانند موتورهای اتوبوس یا هواپیما مشکل دارد.

متأسفانه، میکروفون آنها صدا شما را نازک می کند و باعث می شود صدای شما، غیرطبیعی و عوض شده به نظر برسد. در رایانه های شخصی دارای بلوتوث، تأخیر صوتی بالایی را دارند، به خصوص که می تواند هنگام پخش فیلم ها آزار دهنده باشد. به غیر از مسائل مطرح شده، تناسب و راحتی، دوام کلی باتری و مجموعه ویژگی های نسبتاً گسترده آنها را به گزینه ای با ارزش برای خرید تبدیل کرده است.