معرفی هدفون وانمور | 1MORE Stylish Dual dynamic Driver BT

1MORE Stylish Dual dynamic Driver BT
ایرفون بی سیم گردنی وان مور

هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شیک و راحت وان‌مور 1MORE Stylish Dual dynamic Driver BT، با طراحی خاص و زیبا ارائه شده است تا بتوانید در کنار ظاهری جذاب از این هدفون وان‌مور، کیفیت بالای صدا را نیز تجربه کنید.

 

معرفی هدفون وانمور | 1MORE Stylish Dual dynamic Driver BT

 

طراحی منحصر به فرد هدفون

از بین 4 گزینه رنگی شیک Stylish Dual dynamic Driver BT ، متناسب با سلیقه شخصی خود یکی را انتخاب کنید. رنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صورتی، طلایی، سبز و سیاه که تمامی هدفون بی‌سیم را در برگرفته و آنرا زیبا نموده است. 1More stylish bt از مواد ABS ساخته شده و با روکش وکیوم ساخته شده است. گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سیلیکونی نرم و مناسب پوست، در هنگام استفاده راحت بوده و همچنین مهر و موم محکمی برای جلوگیری از نشت صدا ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.طراحی آرگونومیک این هدفون به همراه یک بند نرم و انعطاف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پذیر با ماده سیلیکونی، راحتی بیشتری را در هنگام استفاده طولانی مدت فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

یک سیم فولادی باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود تا بند گردن تا شود و در جیب یا کیف مسافرتی شما به راحتی ذخیره شود. بند در هر دو انتها دارای دو پوسته پلاستیکی است که حاوی وسایل الکترونیکی و باتری هستند. بند گردن خود از لاستیک ساخته شده و دارای پوشش نرم است که هنگام قرارگیری روی گردن احساس خوبی دارد.هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شیک BT طراحی ساده و جدیدی را در نظر گرفته اند که ساختاری صاف و هموار ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد و عاری از هرگونه شکل یا زاویه سفت و سخت است. این طراحی جدید دارای هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های با عملکرد بالا و راحتی ظریف است که دارای یک بند گردن نرم و ارگونومیک است و به شما امکان گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن با راحتی کامل را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

 

هدفون های بی سیم بلوتوثی

بلوتوث v4.2 با دامنه بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم تا 30 فوت، به شما امکان گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن به موسیقی مورد علاقه خود را در هر زمان و هر مکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. بلوتوث v4.2 متصل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شدن آسان بین هدفون و هر دستگاه دارای بلوتوث را تضمین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.
1More اخیراً محصولات خود را گسترش داده و گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ارزان قیمت و با ظاهری زیباتر را ارائه کرده است. آنها با مارک Stylish به بازار عرضه شده و جوانان بیشتر هدف آنها هستند. ظاهر خوش رنگ و شاد آنها با کیفیت صدای آنها مطابقت دارد.

 

طول عمر باتری

هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شیک BT stylish که کاملاً شارژ شده اند قادر به 6 ساعت استفاده هستند. با قابلیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شارژ سریع به دلیل داشتن یک باتری 3C که قادر به 3 برابر سرعت شارژ سریع‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر است، تنها با 10 دقیقه زمان شارژ 3 ساعت استفاده از هدفون را خواهید داشت. با یک باتری لیتیوم 125 میلی آمپر ساعتی، در هر بار 6 ساعت استفاده از موسیقی را خواهید داشت.

 

معرفی هدفون وانمور | 1MORE Stylish Dual dynamic Driver BT

 

درایورهای  دو پویا

طراحی درایور کواکسیال دو پویا، تعادل بین محفظه را ایجاد کرده و در نتیجه کیفیت صدای برتر را تضمین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. یک درایور دو دینامیکی پیشرفته با دیافراگم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تیتانیوم و گرافن، یک صدای زنده و دقیق را تضمین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.  این طراحی باعث کاهش تداخل مغناطیسی برای حساسیت بالا و سازگاری انتشار موج صدا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود تا بتوانید از عملکرد صوتی فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده لذت ببرید.

 

کنترل و تنظیمات هدفون

با هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شیک و راحت 1MORE Stylish Dual dynamic Driver BT به تماس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها پاسخ دهید، از لیست پخش خود پیمایش کرده و میزان صدا را از طریق کنترل کننده چند منظوره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای که در سمت چپ بند گردن قرار گرفته تنظیم کنید. علاوه بر دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها، کنترلر دارای یک میکروفون داخلی MEMS است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند دقیقاً مانند رو در رو مکالمه واضحی را برای شما فراهم کند.همه کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در سمت چپ قرار دارند. دکمه روشن یا خاموش، که همچنین به عنوان دکمه پخش و مکث عمل می-کند. دکمه تنظیم صدا، که مانند دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های قبلی یا بعدی نیز عمل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. اتصال میکرو USB برای شارژ باتری نیز در آن وجود دارد.

 

معرفی هدفون وانمور | 1MORE Stylish Dual dynamic Driver BT

 

ویژگی برتر هدفون های وان مور

آیا به دنبال بهترین گزینه برای ورود به دنیای هدفون های بی سیم هستید؟ پس باید هدفون داخل گوش BT Black E1024BT 1More Stylish Dual-dynamic Driver را امتحان کنید. این هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها دارای صدای استریو استثنایی، طراحی عالی در طیف وسیعی از رنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها ، دیافراگم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گرافیت و تیتانیوم، اتصال بلوتوث v4.2 ، شارژ سریع و بند ارگونومیک هستند.

این هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شیک 1More BT مفهوم جدیدی از طراحی مینیمالیستی با ساختاری زیبا و ظریف و ترکیبی از عملکرد عالی صدا و ظاهری نفیس می باشد. می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید در هنگام ورزش، پیاده روی یا سفر با راحتی کامل از آنها استفاده کنید. اما فکر نکنید که در طراحی این هدست های بلوتوثی 1More فقط جنبه فیزیکی دیده شده است. بلکه جنبه کاربردی را نیز در نظر گرفته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند.

 

کیفیت صدا در هدفون وان مور

عدم پشتیبانی از کدک بلوتوث و استفاده از استاندارد قدیمی بلوتوث 4.2 در گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های 1MORE Stylish Dual dynamic Driver BT جای تعجب دارد، اما علی رغم آن از کیفیت صدای عالی برخوردار است. 1More بیش از این با کیفیت درایورها و تنظیمات، ایرادات فنی این هدفون ها را جبران کرده است.
برای یک جفت هدفون محدود به رمزگذار بلوتوث SBC صدا آشکار و بسیار دقیق است. اگرچه یک کدک بهتر می-تواند کیفیتی بیشتر از این به دست آورد. مزایای معمول تنظیمات درایور دوگانه به وضوح برای قابل شنیدن بوده و شامل جداسازی عالی سازها، پائین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مناسب و یک صحنه صوتی تمیز و دقیق است.

 

میکروفون هدفون

به عنوان یک هدفون، 1MORE Stylish Dual dynamic Driver BT وظیفه قابل قبولی را انجام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. میکروفون در انتهای ماژول سمت چپ روی بند است، به این معنی که به راحتی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند صدا را دریافت کرده و کیفیت صدا در دریافت و ارسال خوب به نظر می رسد. همچنین ثبات اتصال چه در هنگام تماس و چه در هنگام گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن به موسیقی خوب است.