معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken

هدست گیمینگ ریزر Razer Kraken

هدست گیمینگ سیمی Razer Kraken  از بدو تاسیس خود به عنوان مدل کلاسیک در جامعه بازی معروفیت پیدا کرده است. ریزر با توجه به ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌های این محصول محبوب و موردعلاقه گیمرها، آن را بهبود بخشیده تا علاوه بر افزایش کیفیت صدای آن، از راحتی بیشتری نیز برخوردار باشد.

 

ویژگی‌های Razer Kraken

Razer Kraken مجهز به نرم‌‌‌‌‌‌‌‌‌افزار صدای فراگیر 7.1 است، بنابراین میتوانید صدای صحیح موقعیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را هنگام بازی تجربه کنید. قادر خواهید بود که جهت حرکت را از تشخیص داده و بنابراین آماده شوید تا به یک تیراندازی حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای در بازی بپردازید.

برای وضوح صوتی از صدای برتر و بیس عمیق در این هدفون سیمی ریزر لذت ببرید. هنگام بازی با Razer Kraken، میتوانید به آسانی تمام جزئیات صدا را بشنوید. اصلاحات کوچک به این معنی است که Razer Kraken پیشرفت قابل‌توجهی در مقایسه با مدل قبلی خود ارائه نمیدهد، اما اینها هنوز هم بهترین هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی با ارزش هستند که برای رایانه و کنسول به اندازه کافی متنوع و کارآمد میباشند.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken

 

ارتقا کیفیت هدفون ریزر

Razer Kraken همانند هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌های قبلی مخصوص بازی Razer است. در حالی که Razer قبلاً این طیف هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی را به علاقه‌مندان به ورزش‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها عرضه کرده است، تغییر نام به این معنی است که Razer Kraken باید طیف وسیعی از گیمرها را به خود جلب کند و میتواند یکی از بهترین هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی با ارزش موجود باشد.

دراین هدفون ریزر تغییرات جزئی دیده میشود. Razer بالشتک ضخیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر و راحت‌‌‌‌‌‌‌‌‌تری به پیشانی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بند اضافه کرده، بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی تزریق شده با ژل را خنک میکند تا از بد حالت شدن در سر شما جلوگیری کند و یک میکروفون بهبودیافته که در رد صدای محیط کار بهتری انجام میدهد.

 

طراحی هدفون ریزر

هدست ریزر مدل Razer Kraken تا حدود زیادی با مدل قبلی خود یکسان است. این جفت هدفون مخصوص بازی فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده شیک به نظر میرسند. جلو پنجره‌‌‌‌‌‌‌‌‌های لانه زنبوری که در اطراف نشانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌های Razer قرار دارد، در زیباسازی بسیار عالی عمل میکنند. همچنین پوشش سبز روشن که توجه هر کاربری را به خود جلب میکند. این هدفون بدون سر و صدایی زیاد به نظر میرسد و بسیار عالی است. بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی مانند گذشته راحت باقی مانده‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند، اما اکنون از ژل خنک‌‌‌‌‌‌‌‌‌کننده تزریق شده ساخته شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند. این به شما کمک میکند تا هنگامی که برای مدت طولانی بازی میکنید، گرما کاهش یابد.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken

 

طراحی هدبند

هدبند Razer Kraken نیز با کمی بازسازی ضخیم‌تر، ارتقا جزئی‌یافته است. آن را فشار دهید و متوجه خواهید شد که نرم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر شده و برای حمایت بهتر از سر شما برای مدت طولانی‌ تر طراحی شده است. در زیر تمام لایه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها، یک باند فلزی قرار دارد که آن را دارای ساختاری مستحکم و ممتاز میکند. اگر بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌احتیاط آنها را در کوله‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پشتی خود جای دهید، نباید نگران پارگی باشید. وزن این هدفون با 322 گرم و به اندازه کافی سبک است. کشیدن ساده هدبند به شما امکان میدهد تا به راحتی ارتفاع هدفون را تنظیم کنید.

 

میکروفون هدفون ریزر

میکروفون نیز تا حد زیادی از نظر طراحی مشابه بوده و قابل جمع‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شدن است، بنابراین میتوانید در صورت عدم استفاده، آن را جمع کنید. همچنین میکروفون را میتوان حرکت داده و در هر موقعیتی که دوست دارید ثابت و تنظیم کنید. کابل 1.3 متری هدفون ریزر Razer Kraken به اندازه کافی بلند است که به طور مداوم نمیتوانید سر خود را جمع کنید، یک کنترل راه دور تقریباً در نیمه کابل وجود دارد که دارای یک چرخ ولوم و کشوی بی صدا میکروفون است.

 

معرفی هدفون ریزر | Razer Kraken

 

سازگاری با دستگاه‌ها

Razer Kraken با استفاده از اتصال آنالوگ 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری با اکثر دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها سازگار است. این هدفون با PS4 ،Xbox One و Nintendo Switch کار خواهد کرد. یک آداپتور برای دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی که به خروجی 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری جداگانه و در پورت‌ها نیاز دارند، در جعبه قرار میگیرد.