معرفی ه دفون Logitech G533

این هدفون یکی از مدل های گیمینگ برند logitech است که دارای امکانات و ویژگی های فوق العاده ای است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. هدفون Logitech G533 دارای درایور های صوتی Pro-G و تکنولوژی DTS HeadPhone و 7.1 SURROUND SOUND است که باز سازی فضای صوتی بازی با صدا های جهت دار را به نحوی پخش می کند که طراحان بازی می خواهند بشنوید.  با تهران اسپیکر همراه باشید.

نگاهی اجمالی

  • عمر باتری  ۱۵ ساعته
  • قابلیت پشتیبانی از DTS
  • قابلیت اتصال بی‌ سیم با برد زیاد
  • قابلیت کنترل و تنظیم صدا و موزیک
  • تنظیم صدا از روی گوشی هدست
  • درایور های پیشرفته PRO-G برای کیفیت صدایی بالا با وضوح و شفافیت خیره کننده
  • میکروفون دارای قابلیت نویز کنسلینگ (Noise Cancelling)

هدست پیشرفته بی سیم

G533 یک هدست برجسته ی حرفه ای گیمینگ است که به تکنولوژی DTS Headphone:X برای صدای 7.1 کاناله و درایوهای Pro-G برای صدای فراگیر و یک باتری قدرتمند که توان تأمین انرژی هدست را برای 15 ساعت استفاده در حالت بی سیم تأمین می کند، مجهز شده است.

معرفی هدفون گیمینگ  Logitech G533

DTS Headphone هدفون (DTS ) :

G533 با استفاده از تکنولوژی 7.1 کاناله شبیه سازی شده، صدای محیطی درون بازی را با شفافیت کامل برای شما پخش خواهد کرد. بنابراین صدا و موقعیت دشمنان، خطر ها و تمام جزئیات محیط اطراف خود را به راحتی شناسایی کنید. با استفاده از  نرم افزار G Hub میزان صدای هر یک از 7 کانال را تنظیم کنید؛ به عنوان مثال شما می توانید در بازی ها صدای کانال پشت را تقویت کنید تا از وقایع پشت خود مطلع شوید.

نکته: صدای 7.1 کاناله تنها بر روی PC در دسترس است.

درایوهای PRO-G

صدای بازی ها را بلند، واضح، واقع گرایانه و با دقت کامل در حد طراحان حرفه ای صدا بشنوید. درایو های Pro-G به لطف ساختار شبکه هیبریدی، باس قدرتمند و واضح را بدون کوچکترین تحریف تولید می کند.

اتصال بی سیم پیشرفته

هدست G533 به لطف استفاده از فرکانس فراتر از 2.4GHz اختلالات انتقال امواج دیجیتال را حذف کرده و سهولت کاربری بدون سیم را همراه با نهایت دقت صدا تا شعاع 15 متری فراهم کرده است. G533 به طور کامل برای اتصالی پایدار و استاتیک حتی در محیط های پر از نویزهای الکترومغناطیسی که هزاران وسیله بی سیم در آن وجود دارد، طراحی و تست شده است.

طراحی شده برای کاربردهای گیمینگ

با استفاده از آخرین تکنولوژی های تولید و مواد اولیه مرغوب،هدست G533 برای دوام بیشتر و وزن کمتر طراحی و تولید شده تا امکان استفاده مدوام از آن را برای ساعت های متوالی فراهم سازد. G533 دارای طراحی دور گوشی ارگونومیک و سازگار با آناتومی گوش  و وزن سبک است که راحتی شما را در بازی های طولانی مدت تضمین می کند. در طراحی پد ها از پارچه های تنفسی استفاده شده است که امکان جداسازی آنها برای تمیز کردن آن ها نیز وجود دارد.

عمر باتری 15 ساعته

معرفی هدفون گیمینگ  Logitech G533

 

باتری های شارژی و قابل تعویض، انرژی لازم G533 را برای جلسه ها و رقابت های طولانی گیمینگ تا 15 ساعت بدون وقفه، فقط با یک بار شارژ فراهم می کند. از طریق نرم افزار گیمینگ لاجیتک میزان شارژ باتری را چک کنید تا در میانه و طی بازی بدون صدای بازی نمانید!

میکروفن بدون نویز با قابلیت(noise cancelling)

G533 به یک میکروفن تاشو با قابلیت ارتقا و همچنین نویز کنسلینگ مجهز شده تا صدای شما را در چت های صوتی و یا جلسه های گروهی با وضوح تمام و کمال منتقل کند. برای راحتی بیشتر با تا کردن میکروفن به بالا انتقال صدا به صورت خودکار قطع می گردد. همچنین این هدست به دکمه قابل تنظیم “Sidetone” مجهز شده تا بتوانید صدای خودتان را از طریق هدست بشنوید؛ با این امکان دیگر به صورت ناخودگاه در میکروفن فریاد نخواهید زد!

کنترل تنظیمات آسان

یکی از روش های ساده و در دسترس برای تنظیمات صدا و یا قطع میکروفون دکمه های تعبیه شده بر روی گوش سمت چپ است. برای تنظیمات حرفه ای، نرم افزار گیمینگ لاجیتک به شما اجازه شخصی سازی کردن اکولایزر، پخش صدای میکروفن و بلندی صدای میکروفن را بر اساس هر بازی را فراهم می کند. همچنین شما میتوانید دکمه قطع صدا و یک دکمه به نام G-Key را به حالت های مختلف مانند “پخش/توقف” برای شروع و توقف مدیا و یا موارد مشابه، تنظیم و هدایت کنید.