هدفون گیمینگ Razer Kraken V3

هدفون بی‌نظیر Razer Kraken V3 ، دارای فناوری THX Spatial Audio با درایورهای 50 میلی‌متری است تا بتوانید ترکیب مناسبی را از ساختاری مقاوم و صوتی با کیفیت دریافت کنید. این هدفون از پدهای نرم و انعطاف‌پذیر با روکش پارچه هیبریدی و چرم ساخته شده و دارای یک میکروفون قابل جدا شدن است که جداسازی صدا را برای شما به خوبی انجام میدهد.

 

هدفون گیمینگ Razer Kraken V3 در یک نگاه

  • هدفون بازی RGB مجهز به صدای فراگیر پیشرفته 7.1
  • پدهای فوم نرم و انعطاف پذیر با پوشش پارچه ای و چرمی هیبریدی
  • تعادل کامل راحتی، ایزوله صدا و کنترل های لمسی در هدست بازی
  • میکروفون کاردیویید قابل جدا شدن برای وضوح بهتر و نمایش طبیعی صدا
  • دارای صدای دقیق و غوطه ور شدن بیشتر در موسیقی، فیلم ها و بازی های
  • اتصال از طریق کابل USB-A برای صدا دارای پوشش بافت دار و مستحکم
  • نورپردازی با جلوه های RGB و افکت های پیشرفته تر با نرم افزار Chroma
  • درایورهای Triforce Razer 50 میلی متر ، برای تجربه شنیداری پویاتر

 

معرفی هدفون | Razer Kraken V3

 

طراحی های مناسب

هدفون گیمینگ Razer Kraken V3 هدست بازی سیمی با پشتیبانی از نور RGB است و دارای کابل USB نوع A غیرقابل جدا شدن می باشد. این بدان معناست که این هدفون را نمی توان با جک 3.5 میلی متری تلفن استفاده کرد و نمی توان آنها را به کنترلر پلی استیشن وصل نمود. اما می توان مستقیماً از طریق درگاه USB به پلی استیشن 4 یا 5 متصل نمود.کنترل در این هدفون، بسیار ساده و آسان است. یک دکمه بی صدا در پایین گوشی سمت چپ و یک ولوم صدا نیز وجود دارد که صدای سیستم را کنترل می کند. ضمن آنکه میکروفون Kraken V3 قابل جدا شدن است و دارای درپوش فوم است.

 

کیفیت صدای هدفون

شما می توانید غوطه ور شدن در صدا را با Razer Kraken V3 تجربه کنید. این یک هدست بازی رایانه شخصی است که توسط Razer Chroma RGB برای نورپردازی پویا با بازی های متنوع یکپارچه شده است. این هدفون، با پشتیبانی از درایورهای پیشرفته و صدای فراگیر برای صدای واقعی، تجهیز شده است.هدست بازی RGB مجهز به صدای فراگیر پیشرفته 7.1 است که طراحی صدای بازی شما را برای صدای موقعیتی واقعی بهینه می کند.

می توانید آکوستیک واقعی را تجربه کنید و همه چیز را طوری بشنوید که گویی درست در میان بازی هستید. هدفون گیمینگ Razer Kraken V3 از درایورهای Triforce Razer استفاده می کند که 50 میلی متر است. این درایورها به گونه ‌ای طراحی شده ‌اند که بخش های مجزا باس و بلندی‌ ها را به طور جداگانه تولید می ‌کنند تا وضوح را بهبود بخشد و اعوجاج را کاهش دهد. بنابراین صدایی که از این هدفون ریزر دریافت می کنید، مناسب و قابل قبول است و شنیدن آسان و دلنشین به نظر می رسد.

 

معرفی هدفون | Razer Kraken V3

 

برنامه هدست

نرم ‌افزار بخش مهمی از  هدفون گیمینگ Razer Kraken V3 است، بنابراین هنگام استفاده از این دستگاه‌ها به جای کنسول، بیشترین بهره را خواهید برد. این هدست بازی، به راحتی به برنامه متصل می شود و دارای برخی از نسخه های پشتیبانی شده از صدای فراگیر مجازی هستند. Kraken V3 به حالت مختلف در Razer Synapse دسترسی دارد که شامل صدا، میکسر، بهبود صدا، میکروفون و نورپردازی  است.

صدا در واقع فقط یک میانبر برای دسترسی به ترکیب صدا در تنظیمات ویندوز است. این به شما امکان می دهد THX Spatial Audio (صدای فراگیر مجازی) را پیکربندی و فعال کنید. لازم به ذکر است که در حالت کلی، هر نوع صدای فراگیر مجازی روی هدست ‌ها ، ممکن است صدا را ضعیف ‌کند و گاهی به آگاهی موقعیت کمک نمی ‌کند. اما اگر به این نوع قابلیت ها علاقه دارید، می توانید آن را با چندین حالت مختلف تنظیم کنید و حتی از تنظیمات برای برنامه ها به طور خاص استفاده کنید.

 

نورپردازی

نورپردازی به شما امکان می دهد جلوه های RGB را پیکربندی کنید. برخی از گزینه های اساسی به شما امکان می دهند بین کل طیف انتخاب کنید، یک رنگ ثابت را تنظیم نموده یا بین دو رنگ دلخواه خود جابجا شوید. افکت های پیشرفته تری با نرم افزار Chroma وجود دارد. اساساً می‌توانید جلوه‌های نور، صدای هدفون و صدای میکروفون را در Kraken V3 کاملاً شخصی ‌سازی کنید. نرم افزار این هدفون انکر، بسیار عالی است و این تنظیمات را به خوبی انجام می دهد.

 

میکروفون

هدفون گیمینگ Razer Kraken V3 عملکرد خوبی دارد و کیفیت و وضوح کلی میکروفون حتی با تنظیمات EQ و فیلترهای موجود بهتر نیز می شود. این میکروفون قابل جدا شدن، به گونه‌ای طراحی شده است که نویز پس ‌زمینه بیشتری را عبور می دهد.

 

معرفی هدفون | Razer Kraken V3

 

راحتی و کیفیت ساخت

Kraken V3 هدست راحتی است و می توان از آن در بازی های طولانی مدت استفاده کرده و احساس خستگی ننمود. V3 با هدبندی پهن تر طراحی شده است تا بتواند تناسب طبیعی تر و زاویه بستن مناسبی را فراهم کند. پد هدبند نیز مناسب بوده و فشار زیادی را روی سر ایجاد نمی کند.کاپ گوشی این هدفون مخصوص بازی نیز مناسب است.

پوشش خارجی آن از چرم مصنوعی و بخش داخلی از پارچه ای نرم است. ضمن آنکه فوم داخل گوشی ها نیز به مقدار خوبی تعبیه شده است. از نظر ساختار، Kraken V3 کاملاً از پلاستیک ساخته شده‌ است و لولاها کاملا نرم و قابل انعطاف هستند. از سویی دیگر، کابل در V3 بافته شده است. در حالت کلی می توان گفت که این هدفون دارای ساختاری مقاوم و زیبایی قابل قبولی است.

 

درایورهای هدست

طراحی 3 قسمتی درایور ثبت ‌شده ، اوج ‌ها و میانه‌ها را به گونه ای حرفه ای خارج می کند و تجربه شنیداری پویاتری برای غوطه ‌ور شدن عمیق ارائه می ‌دهند. این درایورها با دیافراگم‌ های پوشش‌ داده ‌شده با تیتانیوم برای شفافیت بیشتر ارتقاء یافته‌اند تا صدای واقعی را تولید کنند.