معرفی هدفون | 1MORE COMFOBUDS TRUE WIRELESS

هدفون 1MORE COMFOBUDS TRUE WIRELESS

هدفون 1MORE COMFOBUDS یکی دیگر از محصولات بی‌نظیر کمپانی وان مور است که با ظاهری زیبا و کیفیت ساخت درجه یک عرضه شده است، تا بتواند علاقه‌مندان به ایربادهای قدرتمند را به سوی خود جلب کنند.

 

 در یک نگاه

  • هدفون بی سیم بلوتوث با طراحی داخل گوش
  • پخش و از سرگیری خودکار با سنسور مادون قرمز
  • ایرباد های ارگونومیک و سبک با  3.8 گرم وزن دارند
  • فناوری اتصال فوری هدفون ها همزمان با باز کردن قاب ها
  • چهار میکروفن داخلی ENC  برای لغو سر و صدای محیطی
  • کیفیت صدای بی نظیر با یک درایور فوق العاده بزرگ 13.4 میلی متری
  • IPX5 مقاوم در برابر آب و عرق و مناسب برای استفاده در تمرینات ورزشی
  • سازگاری AAC (Advanced Audio Coding) برای دستگاه Apple
  • کنترل بدون دردسر لمسی برای پاسخ یا قطع تماس یا فعال کردن دستیار صوتی

 

معرفی هدفون | 1MORE COMFOBUDS TRUE WIRELESS

 

امکانات مناسب

هنگامی که جعبه COMFOBUDS را باز می کنید، یک قاب شارژ کروی شکل سیاه و سفید را مشاهده می کنید که  در زیر آن یک سیم شارژ کوتاه USB-A-to-USB-C و یک راهنمای راه اندازی سریع پیدا خواهید کرد که در مورد روش های شارژ و اعلان های باتری به شما اطلاعاتی را ارائه می کند.

همچنین در خصوص اتصال هدفون و جزئیات بیشتری در مورد نحوه استفاده از کنترل ها و ویژگی های هوشمند وجود دارد. این ویژگی ها شامل قابلیت پخش و از سرگیری خودکار نیز می باشد. زیرا هر ایرباد دارای سنسور مادون قرمز است، بنابراین وقتی آنها را از گوش خود بیرون می آورید، صدا به طور خودکار متوقف می شود و هنگامی که آنها را دوباره در داخل قرار می دهید، ادامه می یابد.

 

طراحی و تناسب راحت

شما می توانید 1More ComfoBuds را با قرار دادن راحت و متناسب آنها در گوش خود استفاده کنید. این هدفون، با طراحی ساقه به سمت پایین، مانند نحوه استفاده از یک جفت ایرپاد عمل می کند. اگرچه آنها شبیه ایرپاد هستند، اما تفاوت مهمی وجود دارد. در حقیقت 1more راحتی این هدفون های بی سیم را نقطه فروش منحصر به فرد خود می داند.

در واقع، آنها دارای یک فرم منحصر به فرد هستند. قسمتی که وارد گوش می شود شبیه AirPods است، اما یک ایرتیپ گوش بسیار کوچک در بالای آن متصل شده است. این یک ایرتیوپ لاستیکی مانند نمونه های کار شده در بسیاری از هدفون های بی سیم نیست. در عوض، یک پلاستیک نرم و راحت است که روی قسمت گوش پیچ شده است. ضمن آنکه شما نمی توانید آن را جدا کنید.

 

معرفی هدفون | 1MORE COMFOBUDS TRUE WIRELESS

 

راه اندازی هدفون

راه اندازی 1MORE COMFOBUDS TRUE WIRELESS آسان است. در اتصال و عملکرد آن ها مساله ای نخواهید داشت. این به شما امکان می دهد روی قسمت بیرونی هر کدام از گوشی های موجود در گوش خود، ضربه بزنید تا بتوانید به سهولت، یک آهنگ صوتی خاص را پخش یا مکث کنید.فناوری هوشمند داخل هر گوشی نیز به خوبی کار می کند.

هنگامی که یکی از گوشی های هدفون از گوش شما خارج می شود، پخش متوقف خواهد شد. هنگامی که دوباره سر جای خود قرار می گیرد، صدا از سر گرفته می شود. همچنین می توانید برخی از ویژگی ها را سفارشی کنید. به عنوان مثال به جای استفاده از دو ضربه برای ویژگی پخش یا مکث ، می توانید آن را تغییر دهید تا صدا کاهش یا افزایش یابد.

 

دوام باتری

در مورد عمر باتری، باید گفت که محصول کمی ضعیف است. ComfoBuds چهار ساعت پخش صدا را هنگامی که هدفون های گوش به طور کامل شارژ می شوند، ارائه می دهد. 1More همچنین خاطرنشان می کند که هنگامی که هدفون های COMFOBUDS TRUE WIRELESS و قاب گوشی هر دو به طور کامل شارژ می شوند، هدفون می تواند 18 ساعت پخش کند. این یک قابلیت خوبی است.

 

کیفیت صدا

کیفیت صدا همیشه در مورد استفاده از هدفون های قابل حمل و به ویژه هدفون های بی سیم یک انتخاب متفاوت است. اما باید گفت که به طور کلی، کیفیت صدا را در این هدفون های بی سیم بسیار خوب خواهید دید، به ویژه در زنگ های متوسط و سه تایی که هر کدام دارای جزئیات عالی هستند، عملکرد این هدفون های وان مور، مناسب است. با این حال، وقتی صحبت از بیس می شود، چندان عملکرد فوق العاده ای در میان نیست. برای داشتن یک بیس عمیق واقعی با هدفون، باید آنها را در مجرای گوش قرار دهید و یک مهر و موم بسته ایجاد کنید.

این هدفون ها به این شکل طراحی نشده اند، بنابراین نتیجه این است که شما فقط باس متوسط را دریافت می کنید.وقتی به تناسب ایده آل می رسید، هدفون های 1MORE COMFOBUDS TRUE WIRELESS متعادل و دقیق می رسد. در این جا، باس دارای یک ضربه محکم و در عین حال کنترل شده است. فضای کافی برای درخشش فرکانس های دیگر مانند آوازها که در مرکز توجه قرار می گیرند و با وضوح زیادی همراه هستند، باقی می گذارد. صدای سازها نیز قانع کننده است، زیرا گیتارها و نوازندگی پیانو طبیعی به نظر می رسند.1MORE ComfoBuds در ترکیب با یک آهنگ دوست داشتنی، عالی به نظر می رسد.

 

معرفی هدفون وان مور | 1MORE COMFOBUDS TRUE WIRELESS

 

حذف نویز محیط

یکی دیگر از ویژگی هایی که به طور معقولی در 1MORE COMFOBUDS TRUE WIRELESS خوب کار می کرد، حذف نویز محیطی است که می تواند هنگام تماس با تلفن، صدای جمعیت را به میزان چشمگیری کاهش دهد. 1More ComfoBuds از چهار میکروفون برای کاهش فعال سر و صدای جمعیت با تولید سیگنال مخالف به نویز استفاده می کند.

 

کیس شارژ هدفون

کیس شارژ 1More ComfoBuds فوق العاده جمع و جور است. شاید برند وان مور نمی توانست آن را کوچکتر کند. این کیس به شکل قرص و فشرده مانند اولین پخش کننده های MP3 USB است. هدفون ها تمامی بخش داخلی کیس را پر می کنند و بیرون آوردن آنها کمی دردسر ساز می شود، اما در این کیس کوچک، هنوز فضای کافی برای باتری وجود دارد که بتواند چهار بار 1MORE ComfoBuds را به طور کامل شارژ کند. همچنین نشانگر چراغ LED در جلو و یک درگاه USB-C در پشت کیس تعبیه شده است.

 

اتصالات و کنترل ها

1more ComfoBuds دارای کنترل های لمسی مناسب در اطراف لوگوی مارک در کناره های گوشی ها می باشد. شما باید برای پخش یا مکث موسیقی دوبار روی R یا L ضربه بزنید. همچنین سه بار روی L ضربه بزنید تا دستیار صوتی فعال شود. این همه کنترل هایی است که پیدا خواهید کرد. شما نمی توانید آهنگ را تغییر دهید یا میزان صدا را در خود هدفون تغییر دهید.هنگامی که ایرباد را بیرون می آورید ComfoBuds به طور خودکار موسیقی یا فیلم ها را متوقف می کند.

این ویژگی می تواند راحت باشد. خوشبختانه ، می توانید پخش را با دوبار ضربه زدن به ایرباد همچنان در گوش از سر بگیرید. ضمن آنکه اتصال در ComfoBuds قوی و پایدار است. می توانید به طور یکپارچه بین گوش دادن به دو هدفون جابجا شوید. این را هم باید افزود که سیگنال بلوتوث تا ده متر از دستگاه شما پایدار بوده و در مناطقی که مملو از سیگنال های بی سیم است، بدون تاخیر نگاه داشته می شود.

 

تماس تلفنی و تماشای ویدئو

تماشای ویدئوها در 1MORE COMFOBUDS TRUE WIRELESS یک تجربه بی عیب و نقص است. هدفون در همگام سازی صدا و تصویر در برنامه YouTube مشکلی نداشته و همگام سازی ویدئو به صورت نقطه ای انجام می شود. البته در نظر داشته باشید که مانند همه هدفون های بی سیم، هنگام انجام بازی، تأخیر قابل توجهی در جلوه های صوتی وجود دارد.

همچنین تماس تلفنی با 1more ComfoBuds بسیار راحت است. صدای شما واضح به نظر می رسد و دارای وضوح معمولی تلفن است. صداهای اطراف شما، مانند افرادی که با هم صحبت می کنند یا ترافیک اطراف، به خوبی کاهش می یابد. بنابراین تماس های تلفنی در داخل و خارج بسیار عالی است.

 

کیفیت ساخت

به نظر می رسد 1MORE ComfoBuds ، قرار است یک محصول برتر دیگر برای 1MORE باشد. ویژگی هایی همچون درایورهای پویای عظیم 13.4 میلی متری برای صدایی قدرتمند و چهار میکروفون ENC ، سنسور مادون قرمز برای پخش و توقف موسیقی، فناوری متصل شدن فوری، رتبه IPX5 ، تماما از امتیازات عالی این هدفون بی نظیر وان مور است.

با وجود همه اینها ، این هدفون ها فقط 3.8 گرم وزن دارند و بسیار راحت می باشند.در حالی که بسیاری از هدفون های بی سیم شبیه ایرپاد در گوش شما جا می گیرند، 1MORE ComfoBuds با  راحتی بیشتر و ثبات بالاتری همراه شما هستند. آنها در حین حرکات سریع از پایداری خوبی برخوردار بوده و با استفاده از استاندارد IPX5 ضد آب، برای استفاده در ورزشهای بیرون از منزل بسیار مناسب می باشد. از طرفی به لطف طراحی، هنوز می توانید صدای محیط اطراف خود را بشنوید.