معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-CKS5TW

Audio Technica ATH-CKS5TW
هدفون بی سیم آدیو تکنیکا

هدفون‌های دقیق و راحت Audio-Technica ATH-CKS5TW، با داشتن یک باتری قوی و مشخصات صوتی باس‌گرا، از نظر عملکرد صوتی میراث Audio-Technica است. اگر دنبال دریافت یک هدفون در حین حرکت هستید، نمیتوانید از عملکرد باورنکردنی این هدفون‌های بی‌سیم چشم‌پوشی کنید. در حقیقت این برند، یکی از معتبرترین مارک‌های صوتی است که توانسته است رقابت تنگاتنگی را دیگر رقبای خود در این حوزه ایجاد کند.

 

در یک نگاه

  • صدای باس و جامد قدرتمند در یک طراحی بی سیم با فناوری Bluetooth 5.0
  • عملکرد ضد آب با درجه ضد IPX2 ضد قطره
  • عملکرد خودکار روشن کردن هدفون ها در صورت جدا شدن از کیف شارژ
  • درایورهای منحصر به فرد 10 میلی متری با دیافراگم دو لایه
  • ماندگاری طولانی مدت باتری با 15 ساعت استفاده مداوم با شارژ کامل
  • کیف شارژ قابل حمل برای 45 ساعت انرژی
  • سازگار با کدک های صوتی و AAC با کیفیت بالا Qualcomm aptX

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-CKS5TW

 

دوام باتری

در هدفون ATH-CKS5TW با خاموش و روشن کردن خودکار، هدفون روشن می شود و به محض برداشتن آنها از کیف شارژ ، آماده استفاده هستند. به محض آن که آنها را به کیف برگردانید، شارژ را شروع می کنند. این هدفون 15 ساعت پخش مداوم موسیقی را با یک بار شارژ کامل و 30 ساعت انرژی اضافی از کیف شارژ ارائه می دهد، بنابراین می توانید هر کجا که می خواهید بروید و موسیقی خود را با خود ببرید. به علاوه، این کیف به جک USB-C مجهز شده است که به شما این امکان را می دهد که در صورت لزوم، کیف شارژ را سریع شارژ کنید.

 

درایورهای کاربردی

هدفون Audio-Technica ATH-CKS5TW به درایورهای منحصر به فرد 10 میلی متری با دیافراگم های لایه دو مجهز شده است که ترکیبی عالی از مواد سخت و نرم دیافراگم منجر به صوتی واضح، با برد کامل و بیس فوق العاده می شود. صدا با وجود گوشی های سیلیکونی موجود در چهار اندازه که طراحی نازک و انعطاف پذیر آنها را فراهم می کند، برای انزوای عالی و انتقال صدا با فرکانس بالا طراحی شده است. این گوشی ها به صورت کامل در گوش قرار می گیرند. ضمن آن که حلقه سه بعدی سیلیکونی نیز برای ارائه یک تناسب ایمن تر نیز در آن گنجانده شده است.

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-CKS5TW

 

اتصال هدفون

از آنجا که کابل به هدفون متصل نیست، کنترل ها و میکروفون داخلی در محفظه هدفون قرار دارد و به شما امکان کنترل کامل و راحت موسیقی و تماس های تلفنی را بدون نیاز به لمس تلفن هوشمند یا دستگاه متصل شده دیگر را می دهد. ضمن آنکه کیفیت تماس با فناوری Qualcomm cVc  بهبود می یابد. صدای مکالمه نیز در هر دو هدفون پخش می شود و مکالمات را واضح تر می کند. آنها همچنین با کدک های صوتی و AAC با کیفیت بالا Qualcomm aptX for برای انتقال صدای بی سیم در کیفیتی عالی سازگار هستند.

 

کیفیت صدا

هر چند گوشی های ATH-CKS5TW کاملاً مجهز و عالی به نظر می رسند، آنها کمی با صدای معمول خنثی Audio-Technica فاصله دارند و صدای بم در ترکیبی بیش از آنچه معمولاً از نام تجاری انتظار دارید، برجسته است. پویایی و جزئیات خوبی برای درایورهای 10 میلی متری وجود دارد که با یک دیافراگم دو لایه طراحی شده و برای ارسال بهتر آهنگ ها به گوش شما استفاده می شود.

 

ساختار هدفون

هدفون های ATH-CKS5TW دارای درجه مقاومت در برابر آب IPX2 هستند، این بدان معنی است که از قطره آب مانند باران و عرق محافظت می کنند. می توانید آن ها را در رنگ های سیاه، آبی و خاکستری تهیه کنید. طراحی ATH-CKS5TW سیر تکاملی مدل قبلی است. از نظر زیبایی شناسی با ترکیبی از پلاستیک مات و حاشیه های فلزی ایجاد شده است. با این حال، در ATH-CKS5TW ، گوشی ها دایره ای هستند و به یک نقطه در لبه عقب می رسند که دارای سطحی بزرگ و ضخیم می باشند.

در قسمت بالایی هدفون یک دکمه در هر گوشی و در جلوی آن تعبیه شده است و میکروفون ها در پایین قرار دارد. همچنین حلقه های سه بعدی یا بال های قابل جابجایی وجود دارد که به کمک آن می توانید هر گوشی را در جای خود قرار دهید. هرچند که فقط در یک اندازه وجود دارند، بنابراین ممکن است برای شما مفید نباشد. کیف شارژ موجود، به اندازه کافی کوچک است که به راحتی می توانید آن را در هر جیب بگذارید. به علاوه، سه LED در جلوی کیف به شما نشان می دهد که چه مقدار باتری در کیف باقی مانده است.

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-CKS5TW

 

دکمه ها و کنترل هدفون

برای کنترل های داخلی هدفون دقیق و راحت Audio-Technica ATH-CKS5TW ، دکمه گوشی سمت چپ میزان صدا را کنترل می کند. می توانید یک بار فشار دهید تا میزان صدا بیشتر شود و با فشار دو بار، صدا کم خواهد شد. در سمت راست، با یک فشار صدا را پخش یا مکث می کنید. با یک فشار مضاعف، آهنگ های رد می شوند، در حالی که با فشار سه گانه، آهنگ ها به عقب بر می گردند.

از دکمه سمت راست برای پاسخگویی، رد و پایان تماس نیز استفاده می شود. اساساً، کنترل میزان صدا از یک طرف و کنترل آهنگ و تلفن از طرف دیگر است. تنها مسئله این است که هیچ راهی برای احضار یک دستیار مجازی در ATH-CKS5TW وجود ندارد. ویژگی کلیدی دیگر که ATH-CKS5TW فاقد آن است، مکث خودکار است. بنابراین نمی توانید به راحتی یک گوشی را بردارید و مکالمه کنید. علاوه بر این، این هدفون ها پس از یک دوره عدم فعالیت خاموش نمی شوند.

بعد از قرار دادن آنها در کیف شارژ است که به طور خودکار قطع می شوند. خوشبختانه، شکل جمع و جور، تناسب خوب و دکمه های فیزیکی به معنای راحتی تجربه کاربر است. این رویکردی است که از پیچیدگی بیش از حد استفاده از هدفون جلوگیری می کند، به خصوص که عمدتا با استفاده از کنترل های لمسی، امکان فعال کردن تصادفی دکمه ها نیز وجود دارد.

 

برنامه Audio-Technica

Audio-Technica یک برنامه همراه برای هدفون های بی سیم خود دارد، اما این نرم افزار بسیار محدود است. اساساً، این برنامه کنترل های رسانه ای را برای هر آنچه که گوش می دهید، همراه با اعلام درصد باتری و کدک صوتی فعال AAC یا SBC را ارائه می دهد. وقتی نوبت به تنظیمات می رسد، می توانید گوشی ها را انتخاب کنید تا به طور خودکار، آن کدک را انتخاب کنند.