6 هدفون بی سیم بهار 2021 | Wireless Headphones

6 هدفون بی سیم بهار 2021

هدفون بی سیم بسیار راحت تر از هدفون سیمی می باشد. آنها آزادی عمل بیشتری به شما می دهند و کمک می کنند کابل های آزار دهنده و مزاحم را از زندگی خود حذف کنید. با اینکه این نوع هدفون مدت هاست که وجود دارد اما به دلیل لوکس بودن شما باید هزینه زیادی برای انها پرداخت کنید. خوشبختانه در چند سال گذشته، این موضوع تغییر کرده است و شما هم اکنون می توانید هدفون بی سیم شگفت آور را با بودجه مناسب خریداری کنید.

در حالی که بیشتر هدفون های بی سیم از اتصال بلوتوث پشتیبانی می کنند، هدست های بازی با توجه به قیمت معمولاً از یک فرستنده بی سیم اختصاصی استفاده می کنند زیرا کیفیت میکروفون بهتر و همچنین تأخیر کمتری را به شما می دهد.

 

بهترین هدفون بی سیم ارزان زیر 50 دلار:

Plantronics BackBeat Go 810Wireless

6 هدفون بی سیم بهار 2021 | Wireless Headphones

Type Over-ear
Enclosure Closed-Back
Wireless Yes
Noise Cancelling Yes
Mic Yes
Transducer Dynamic
بهترین هدفون بی سیم ارزان  مورد آزمایش ما، Wireless Plantronics BackBeat Go 810 است. این هدفون Over-Ear عملکرد کلی متناسب و متنوعی دارد که می تواند انواع مختلف شنوندگان را راضی کند. از تناسب خوبی برخوردار هستند و عمر باتری 24.5 ساعت مداوم آنها برای چندین روز و یا در حال حرکت ایده آل است.

آنها دارای صدای بسیار خنثی و متعادل می باشند که برای گوش دادن به انواع مختلف محتوای صوتی مناسب است. در برنامه Backbeat پیش تنظیم EQ وجود دارد که به شما کمک می کند صدای آنها را مطابق میل خود تنظیم کنید. آنها صدای زیادی به بیرون نشت نمی دهند، در نتیجه با صدای زیاد می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را بدون آزار اطرافیان گوش دهید.

متأسفانه با وجود ویژگی ANC آنها فقط قادر به مسدود کردن صداهای پس زمینه با فرکانس بالا هستند و نمی توانند صداهایی مانند صدای موتور هواپیما  و اتوبوس را مسدود کنند. همچنین با وجئ اینکه به نظر بسیار محکم می آیند، برخی از کاربران گزارش داده اند که هدفون آنها با گذشت زمان ترک خورده یا شکسته است. با این وجود، اگر بودجه کمی دارید، این هدفون همه کاره انتخاب خوبی است.

جایگزین IN-EAR:

FIIL T1X TRUE بی سیم

6 هدفون بی سیم بهار 2021 | Wireless Headphones

Type In-ear
Enclosure Closed-Back
Wireless Truly Wireless
Noise Cancelling No
Mic Yes
Transducer Dynamic
اگر قابلیت جابجابب راحت را  ترجیح می دهید باید نگاهی به این هدفون بیندازید. عمر باتری از Plantronics BackBeat Go 810Wireless بسیار کمتر است، اما در عین حال بسیار کوچکتر از آن نیز هستند، از نظر ظاهری بهتر ساخته شده و برای استفاده راحت تر هستند. این هدفون کاملاً متعادل و متناسب با ژانرهای مختلف موسیقی است، و اگر صدایی مورد پسند شما نبود برنامه همراه آنها دارای 15 ایستگاه از پیش تنظیم شده صوتی است که به شما امکان می دهد تا تجربه گوش دادن خود را به طور دلخواه تنظیم کنید.

 

این هدفون همین طور میزان مناسبی از سر و صدای اطراف را مسدود می کند و صدای زیادی را به بیرون نشت نمی دهد، بنابراین شما می توانید با خیال راحت  بدون ایجاد مزاحمت برای افراد دور و بر خود به موسیقی مورد علاقه خود  گوش دهید. متأسفانه باید گفت، تأخیر آنها در بیشتر دستگاه ها تا حدودی زیاد است، اگر شما قصد تماشای فیلم روی تلفن خود را دارید، ممکن است برایتان آزاردهنده باشد.

 

آنها همچنین از اتصال همزمان چند دستگاه پشتیبانی نمی کنند. اگر ترجیح می دهید هدفون Over-Ear عمر باتری طولانی تری داشته باشد، Plantronics را تهیه کنید، اما اگر قابلیت حمل و نقل و کیفیت ساخت محکم را در اولویت قرار می دهید، FIIL را در خریداری کنید.

 

بهترین هدفون ارزان قیمت زیر 100 دلار:

Anker Soundcore Life Q30 Wireless

6 هدفون بی سیم بهار 2021 | Wireless Headphones

Type Over-ear
Enclosure Closed-Back
Wireless Yes
Noise Cancelling Yes
Mic Yes
Transducer Dynamic
بهترین هدفون ارزان قیمت زیر 100 دلار  که تست شد، Wireless Anker Soundcore Life Q30 است. این هدفون های راحت دارای بلوتوث یک ویژگی بسیار کارآمدی برای حذف نویز در سه سطح دارند که به آنها توانایی مسدود کردن نویز و صدای بیرون از سر و صدای کم موتور اتوبوس گرفته تا صدای بلند و متناوب را می دهد. طول عمر باتری آنها بیش از 44 ساعت است که پخش مداوم بدون نیازی به نگرانی در مورد شارژ را فراهم می کنند.

صدای پیش فرض آنها کاملاً باس سنگین است که برای مهمانی و ژانرهایی مانند EDM یا هیپ هاپ مناسب است، اما برای افرادی که ژانرهای دیگر دوست دارند می تواند طاقت فرسا باشد. خوشبختانه، برنامه همراه آنها دارای EQ گرافیکی و تنظیمات پیش فرض صوتی است که به شما امکان تنظیم صدای دلخواتان را می دهد. این هدفون همچنین از اتصال چند دستگاه پشتیبانی می کند که می توان گفت در این قیمت تا حدودی یک ویژگی نادر است و به شما امکان می دهد موسیقی را از تلفن خود پخش کنید در حالی که به کامپیوتر متصل هستید.

متأسفانه ، این هدفون ها خیلی جاگیر و حجیم هستند  که می تواند در حمل و نقل مزاحمت ایجاد کندنشت صدای کمی به بیرون دارند و در صورتی که در محیطی آرام به موسیقی دلخواهتان گوش می مکن است برای اطرافیانتان مزاحمت ایجاد کند. در هر صورت، اگر به دنبال هدفون بی سیم هستید که با یک قیمت نسبتاً مقرون به صرفه قابلیت ایزوله کردن صدا و نویز فوق العاده برای شما فراهم کند این هدفون گزینه خوبی است.

جایگزین بی سیم:

CREATIVE OUTLIER AIR V2 TRUE WIRELESS

6 هدفون بی سیم بهار 2021 | Wireless Headphones

Type In-ear
Enclosure Closed-Back
Wireless Truly Wireless
Noise Cancelling No
Mic Yes
Transducer Dynamic

 

اگر قابلیت حمل راحت را ترجیح می دهید، می توانید به این هدفن فکر کنید. به اندازه Anker Soundcore Life Q30 Wireless سر و صدای محیط را مسدود نمی کند همچنین از اتصال چند دستگاه پشتیبانی نمی کند، اما حملو نقل  آنها در کیف یا جیب بسیار راحت تر است.با اینکه عمر باتری 10 ساعتع این هدفون به اندازه Anker نیست، اما برای یک جفت هدفون واقعاً بی سیم تقریبا چشمگیر است و این هدفون دارای یک تایمر خاموش شدن خودکار برای صرفه جویی در مصرف برق است و همین طور یک کیف حمل همراه دارد که تقریبا دو بار شارز را برای شما امکان پذیر می کند.

ویژگی های صدای پیش فرض باس آنها را می توان در برنامه همراه SXFI از طریق EQ گرافیکی یا تنظیمات پیش فرض صوتی به طور گسترده ای سفارشی کرد. اگر اولویت شما قابلیت ایزوله کردن نویز است، Anker را در نظر بگیرید ، اما اگر می خواهید هدفونی با قابلیت تنظیم بالا و حمل آسان داشته باشید، به Creative نگاهی بیندازید.

 

بهترین هدفون ارزان قیمت زیر 150 دلار:

Plantronics BackBeat Pro 2 Wireless 2016

6 هدفون بی سیم بهار 2021 | Wireless Headphones

Type Over-ear
Enclosure Closed-Back
Wireless Yes
Noise Cancelling Yes
Mic Yes
Transducer Dynamic
بهترین هدفون بلوتوث ارزان قیمت زیر 150 دلار آزمایش شده ، Plantronics BackBeat Pro 2 است. استفاده از این هدفون های راحت بسیار آسان است این هدفون ها طراحی زیبایی دارند و بسیار خوش ساخت هستند. عمر باتری عالی 30 ساعته و پشتیبانی از اتصال همزمان پند دستگاه از ویژگی های بسیار عالی این هدفون های می باشد.

درست است که قیمت این هدفون نسبت به سایر گزینه های این لیست بیشتر است، اما صدای متعادل و دقیق تری دارد و تقریباً برای همه ژانرها و محتوا مناسب است. متأسفانه، برنامه همراه آنها دارای تنظیمات EQ نیس و ANC آنها صدای بیرون را کاملا مسدود نمی کند.. این هدفون به طور کلی ارزش زیادی دارد و بسیاری از ویژگی های اضافی مانند اتصال چند دستگاه، تایمر خاموش کردن خودکار و اتصال NFC را فراهم می کند.

جایگزین برای بازی ها:

STEELSERIES ARCTIS 7 2019 EDITION WIRELESS

6 هدفون بی سیم بهار 2021 | Wireless Headphones

Type Over-ear
Enclosure Closed-Back
Wireless Yes
Noise Cancelling No
Mic Yes
Transducer Dynamic
این هدفون بهترین هدفون بی سیم ارزان برای بازی است. مانند Plantronics BackBeat Pro 2 Wireless 2016 ویژگی بلوتوث ندارند، در نتیجه نمی توانید آنها را به تلفن خود متصل کنید، اما به لطف فرستنده بی سیم اختصاصی، میکروفون بسیار بهتر و تأخیر کمتری دارند. صدای آنها بسیار متعادل است، اما ثبات پاسخ فرکانسی آنها کمتر از حد متوسط ​​است، پس می تاند تجارب مختلفی راب رای افراد مختلف ایجاد کند.

 

متأسفانه، آنها فقط با PC و PS4 سازگار هستند و نمی توانند به صورت بی سیم با Xbox One استفادهکنید. اگر به دنبال یک هدست خوب برای بازی هستید بدون اینکه نیاز باشد بانک بزنید این هدفون گزینه مناسبی برای شما می باشد.