AKG K712 PRO
هدفون مانیتورینگ ای کی جی

هدفون مانیتورینگ AKG K712 Pro ، با طراحی بیش از حد گوش، حداکثر راحتی پوشیدن هدفون را برای جلسات طولانی استفاده و گوش‌دادن فراهم می کند. این هدفون با بهره گیری از فناوری پیشرفته برای صدای جادار و دقیق و بدون هیچ گونه تداخلی طراحی و عرضه شده است.

 

در یک نگاه

  • طراحی پشت باز برای صدای جادار بدون هیچ گونه مصالحه
  • طراحی بیش از حد گوش برای حداکثر راحتی در جلسات طولانی
  • عملکرد پایین رده برای تصویربرداری صوتی با قدرت بیشتر
  • سیم پیچ صوتی سیم تخت برای صوتی باور نکردنی و پاسخ سه برابر
  • کانکتور Mini XLR برای تعویض سریع کابل
  • داری کابل سیم پیچ اضافی و کیف حمل

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K712 PRO

 

فناوری باز پیشرفته

هدفون های پشت باز AKG K712 PRO برای فعالان استودیو و صداهای صوتی یک انتخاب مناسب است. عملکرد صوتی غنی، صحنه صوتی وسیع و راحتی پوشیدن، یک تجربه شنیداری کاملاً خاص را تضمین می کند. طراحی پشت باز K712 همراه با مبدل هایی که با دقت انتخاب شده اند، اطمینان حاصل می کند که تمام جزئیات موسیقی شما با دقت خارق العاده ای تولید می شود. سیم پیچ های تخت، پاسخ های باورنکردنی و سه گانه ای را ارائه می دهند، در حالی که عملکرد بهبود یافته، صوتی قدرتمند را فراهم می کند.

توانایی K712s برای تولید صدای دقیق با وضوح برجسته طراحی شده است تا به خوبی بتوانید صدای با کیفیتی را دریافت کنید. بنابراین می توانید صدا را در ترکیب خود تنظیم کنید یا جزئیات پنهان با ارزش را که در آهنگ های موردعلاقه شما وجود دارد، بیرون بیاورید. K712s با صحنه صدای جادار، صدای دقیق و راحتی فوق العاده، روح تازه ای به موسیقی می بخشند.

 

ساختار عالی

طراحی برتر AKG K712 Pro این اطمینان را می دهد که می توانید با راحتی کامل به موسیقی های دلخواه خود گوش دهید. بالشتک های گوشی بزرگ، با پدهای گوشی ضخیم تعبیه شده اند که با یک سربند چرمی نرم همراه است تا به خوبی و با تناسب کامل بر روی سر شما قرار گیرد. K712 PRO شما را در یک صوت خالص و راحتی لوکس محصور می کند. این بالشتک ها با طراحی ارگونومیک، تناسب کامل را تضمین می کند.

البته می توان گفت که AKG K712 PRO همان طراحی AKG 701 و AKG 702 را با تفاوت های جزئی در طرح های رنگی دارد. این هدفون را می توان در رنگ های مشکی و نارنجی یافت. بالشتک های گوشی، پشت باز بزرگ و دایره ای شکل هستند و با یک پوشش جیر مانند پوشانده شده اند و حالتی عالی را به هدفون می بخشد. ضمن آنکه آنها ممکن است برای بعضی از شنوندگان بسیار بزرگ و حجیم باشند. این هدفون های فوق العاده راحتی است و از کیفیت مناسبی برخوردار است. همچنین طراحی هدبند قابل تنظیم، فشار زیادی به سر شما وارد نمی کند.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K712 PRO

 

مبدل های عالی صوتی

طراحی پشت باز هدفون K712 PRO ، پاسخ فرکانس مسطح 10Hz-39.8kHz و درایورهای ممتاز با سیم پیچ صوتی سیم تخت نوآورانه از صدای طبیعی، تصویر استریو وسیع و عمق میدان خیره کننده ای بهره می برند. ما اطمینان داریم که این هدفون های شگفت انگیز را دوست خواهید داشت. این هدفون های AKG ، شما را در عین راحتی که برای ایجاد ضبط های با صدای عالی لازم دارید، راحت می کنند. مبدل های مطابق با آنها یک پاسخ فرکانس مسطح و طولانی و یک صحنه صوتی گسترده و عمیق با محلی سازی دقیق ارائه می دهند.

 

کیفیت صدا

K712 با باس قدرتمند و کنترل شده خود، فضای صوتی گرم و جاداری را ارائه می دهد. با این وجود، تصویربرداری گذرا خالص و آرام است. هنگام پخش صدا در بقیه محدوده فرکانس، همه چیز نسبتاً خطی و متعادل است. این صدایی ایجاد می کند که متفاوت بوده و برای گوش ها حسی از آرامش همراه دارد. اوج و میانه ها بسیار دلنشین بوده و از جزئیات برخوردار هستند، بدون اینکه هرگز تداخلی داشته باشند.

در واقع، در اینجا هیچ دامنه فرکانسی بیش از حد تأکید نشده است. این هدفون صدای اصیل و عمق حیرت انگیزی را ارائه می دهد، چیزی که همیشه نمی توانید آن را به عنوان استاندارد تصور کنید. مانند اکثر هدفون های پشت باز ، باند میانی از 80Hz تا 1100Hz نسبتاً خنثی است. میانه های بالایی دو افت را در 1.3 کیلوهرتز و 3 کیلوهرتز نشان می دهند که به طور محسوسی بر اثرات اعوجاج در بسیاری از سازها تأثیر می گذارد.

این باعث می شود K712 Pro با جزئیات بیشتری به نظر برسد که در ابتدا به نظر خوشایند می رسد. اعوجاج به طور کلی در مورد هدفون پشت باز این محدوده قیمت معمول است. اوج کمی در 3 کیلوهرتز وجود دارد، اما این احتمال وجود دارد که اوج به دلیل افت دامنه نشان داده شود، همانطور که در نمودار پاسخ فرکانس دیده می شود. همچنین پاسخ، گذرا و خوب است و این صدایی کاملاً باز است. K712 Pro در انتهای باس به هیچ وجه بالا نیست و احساس کلی این است که طیف فرکانسی ، شنونده معمولی را راضی می کند و به هر سازنده، اجازه می دهد برای کشف جزئیات و انتخاب ترکیب ها بپردازد.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K712 PRO

 

کابل هدفون

K712 دارای یک کابل پیچ دار سه متری است که می توانید از آن استفاده کنید، اگرچه یک گزینه معمولی با همان طول وجود دارد. هر دو از طریق رابط معمولی AK-mini-XLR به هدفون متصل می شوند. در انتهای دیگر هر کابل، یک جک 3.5 میلی متری پیدا خواهید کرد که می تواند با آداپتور مربوطه به کابل 6.35 میلی متری افزایش یابد. AKG K712 Pro خوب و زیبا به نظر می رسد.

احساس خوبی دارد بنابراین در مقایسه با هدفون های دیگر با همان قیمت، این هدفون قطعاً صدای جنجالی شماست. با این حال  اینکه آیا این هدفون برای شما بهینه است می تواند به نوع صدایی که ترجیح می دهید بستگی داشته باشد.