معرفی هدفون ای کی جی | AKG K92

AKG K92
هدفون مانیتورینگ آ کی جی

هدفون حرفه‌ای AKG K92، هدفون صوتی بسیار خوبی است که برای پوشیدن طولانی مدت و گوش دادن به موسیقی‌های دلخواه، بسیار راحت است. در مقایسه با محصولات مشابه و هم رده خود، با این قیمتی که ارائه میشود، میتواند صدایی واضح را ایجاد کرده و در نهایت یک هدفون بسیار لذت بخش باشد.

 

در یک نگاه

  • طراحی پشت بسته
  • اتصالات هدفون
  • کیفیت صدا
  • ساختار متفاوت هدفون
  • درایورهای 40 میلی متری حرفه ای برای پاسخ فرکانس 16 هرتز – 20 کیلوهرتز
  • طراحی بیش از حد گوش و ساخت سبک برای راحتی استثنایی
  • طراحی پشت بسته برای ایجاد حداکثری انزوا
  • هدبند خودتنظیم، ضامن تناسب کامل

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K92

 

درایورهای حرفه ای

هدفون K92 پاسخ فرکانس پایین معتبر و گسترده ای را ارائه می دهد که تعریفی برای ضربه زدن به درام و گیتارهای بیس است. در عین حال، پاسخ دقیق و متعادلی با فرکانس بالا را در آواز، گیتار و سازهای صوتی نشان می دهد. درایورهای 40 میلی متری K92 بالاترین حساسیت را ارائه می دهند. در نتیجه خروجی قدرتمندی ایجاد می شود که همه جزئیات را نشان می دهد. هدفون K92 همچنین برای سازگاری با طیف وسیعی از دستگاه های پخش، از تجهیزات حرفه ای استودیو گرفته تا پخش کننده های موسیقی قابل حمل، از طراحی با امپدانس کم برخوردار است.

 

طراحی پشت بسته

با برخورداری از طراحی پشت بسته هدفون K92 ، نشت صدا برطرف شده و صدا را فقط به گوش شما می رساند. شما همواره می توانید با آرامش به موسیقی خود تسلط داشته باشید، بدون اینکه حواس شما از صدای بیرون پرت شود. این سطح استثنایی ایزولاسیون صدا به دلیل یک محفظه صوتی جدید است که بین بالشتک گوشی و لولایی که به هدبند متصل است قرار دارد. طراحی نوآورانه به شما این آزادی را می دهد که سر خود را به هر جهتی حرکت دهید، بدون اینکه صدا به داخل یا خارج برود.

با K92 ، فارغ از اینکه کجا از آن استفاده کنید، از یک فضای کاری خصوصی لذت خواهید ببرید. دریافت ترکیبی عالی از عملکرد و راحتی، همواره می تواند حسی از راحتی را باعث شود. AKG سربند منحصر به فرد قابل تنظیم را طراحی کرده است تا به طور خودکار مناسب هر اندازه از سر باشد. طراحی سربند در هدفون K92 آن را به راحتی سبک می کند، بدون اینکه اندازه درایور را به خطر بیندازد. بالشتک های سبک و تنفس گوش، به جای فشار آوردن روی آنها، گزینه ای عالی در این هدفون است.

همچنین حاشیه های طلایی بر سطح بالای کیفیت تأکید می کنند و جذابیتی شیک ایجاد می کنند و یک کابل یک طرفه به شما آزادی حرکت می دهد. به طور خلاصه، این هدفون با کارایی بالا، صدا و زیبایی عالی دارند.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K92

 

اتصالات هدفون

کابل این هدفون آنقدر ضخیم است که نمی تواند پیچیده شود. این پلاگین به یک پلاگین 3.5 میلی متری ختم می شود، اما دارای یک آداپتور 6.3 میلی متری است تا بتوانید با آرامش به سیستم Hi-Fi خود گوش دهید. هیچ کنترل داخلی یا ویژگی هایی مانند آنچه در Y50s مشاهده می کنید وجود ندارد، اما همانطور که K92 ها برای استفاده در منزل طراحی شده اند، بنابراین نیازی به کنترل از راه دور برای کنترل پخش موسیقی نیست.

کابل ضخیم تر از کابل هدفون طراحی شده و 3 متر بلندی دارد. این جای تعجب ندارد زیرا هدفون های AKG بیشتر به عنوان یک هدفون استودیویی حرفه ای قرار گرفته اند. به غیر از هدفون، یک آداپتور پیچ دار 6.3 میلی متری نیز ارائه شده است.

 

کیفیت صدا

هدفون حرفه ای AKG K92 ، از نظر ریتم بسیار عالی عمل می کنند، به طوری که همه سازها منسجم و به موقع با یکدیگر کار می کنند. صداها محکم و ظریف هستند. صدا در این هدفون ها به طور شگفت انگیزی آشکار و پویا هستند. این پویایی، بیان و ابزارهای جداگانه ای دارد که در واقع می توانید آنها را از هم جدا کنید، نه اینکه همه در یک سر و صدای بزرگ سرهم شوند. برای آهنگ هایی که از نظر آوازی سنگین هستند ، میانه ها صاف و واضح ظاهر می شوند. اما در آهنگ هایی با لایه های پیچیده تر، میانه ها در پشت باس کمی فرو رفته و سه برابر می شوند.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K92

 

ساختار متفاوت هدفون

K92 هدفون بزرگی است. به نظر می رسد AKG با طراحی بزرگ خود، هدفونی را طراحی کرده است که می خواهد از آن در استودیو یا خانه استفاده کنند. اندازه آنها به این معنی است که بعید است بخواهید از این هدفون در بیرون استفاده کنید. آنها برای استفاده در خانه، پشت میز کار یا در یک سفر طولانی تر مانند هواپیما بسیار مناسب ترند. طراحی صاف هدفون K92 مساله لمس پوشش داخل بالشتک هدفون را در گوش ایجاد می کند. این ممکن است شما را آزار ندهد.

در خارج از خود بالشتک ها، هدبندی که آن ها را به هم متصل می کند، دارای ساختار خوبی است که به این معنی است که وزن هدفون بیش از آنکه روی گوش خود باشد، در بالای سر شما قرار می گیرد و می توانید از آن در ساعات طولانی استفاده کنید و احساس خستگی نداشته باشید. کیفیت ساخت کلی K92 بالاتر از حد متوسط است. بالشتک های گوش از پلاستیک مات ساخته شده و توسط یک قاب فلزی به یکدیگر متصل می شوند. در هنگام خم شدن قاب هیچ صدایی وجود ندارد. در AKG K92 ترکیب رنگ سیاه و طلایی بی نظیر است.