AKG N60 noise canceling

هدفون AKG N60 noise canceling با طراحی زیبا و راحتی ارائه شده است تا برای استفاده روزمره کاملاً مناسب باشد. این هدفون ها دارای صدای بیس فوق العاده ای میباشد. ضمن آنکه قابلیت نویز کنسلینگ در این هدفون نه کاملا، اما مقدار زیادی از سر و صدای پس زمینه را مسدود می کند که برای رفت و آمد بسیار مناسب است.

برای آن که بتوانید اطلاعات بیشتری در این خصوص دریافت کنید، می توانید با این مقاله از تهران اسپیکر همراه باشید.این هدفون های روی گوش نسبتاً راحت، خوش ساخت و دارای کیفیت صدای بالاتر از حد هدفون های هم رده ​​هستند تا بتوانید از آهنگ های مورد علاقه خود به طور دقیق لذت ببرید. اگرچه راحت و سبک وزن هستند اما برای فعالیت بدنی به اندازه کافی پایدار نیستند. ضمن آنکه تأخیر آنها برای تماشای محتوای ویدئویی و بازی ممکن است کمی زیاد باشد، اما همراه با آن کابل صوتی ارائه می شود که دارای میکروفون درون خطی بوده و در زمینه تاخیر در دریافت صدا، عملکرد بهتری دارد.

نگاه اجمالی

  • دارای نسخه بلوتوث 4.0
  • عملکرد مناسب  در فناوری حذف نویز
  • مناسب برای گوش دادن طولانی مدت موسیقی
  • دارای پاسخ فرکانس 10 هرتز تا 22 کیلو هرتز
  • بسیار سبک وزن با تنها 199 گرم
  • طراحی شده برای حمل و نقل راحت به لطف مکانیزم تاشو
  • طول عمر باتری لیتیوم پلیمر 30 ساعته
  • طول کابل 1.2 متر همراه با اتصال 3.5 میلی متری AUX

 

معرفی هدفون AKG N60 noise canceling

 

طراحی مناسب

کاپ هایAKG N60NC  ضخیم بوده و دارای حلقه های فلزی صیقلی است. هدبند آنها با لایه پارچه ای پوشیده شده است و پیچ های بزرگی در محل قرارگیری کاپ ها قرار ندارد. این هدفون ها بسیار سبک طراحی شده اند که نسبتا سبک بوده و طراحی روی گوش آن ها، استفاده از آن را بسیار راحت کرده است. شما می توانید آنها را برای چند ساعت استفاده کنید، اما بعد از مدتی طولانی ممکن است کمی ناراحت کننده باشد زیرا مستقیماً به گوش شما فشار می آورند. در عین حال کاپ ها ضخیم و راحت است و هدبند آن نرمی بالایی را همراه دارد. ضمن آنکه کاپ ها نیز با طرحی بزرگ تر اطرائه شده اند.

Akg N60 noise canceling به لطف طراحی روی گوش، هدفون قابل تنفسی است. آنها گرمای کمتری را به دام می اندازند. اما ممکن است بعد از مدتی به خصوص در حین انجام فعالیت های بدنی، کمی بیشتر عرق کنید. هنگام استفاده از آنها برای مدت طولانی ممکن است کمی تفاوت دما داشته باشید. AKG N60 NC به دلیل کاپ های تاشو، بسیار قابل حمل است. شما قادر خواهید بود تا آنها را به راحتی درون کیف گذاشته و با خود همراه داشته باشید. ضمن آنکه آن ها دارای کیفی هستند که از هدفون در برابر خراشیدگی و قرار گرفتن در معرض آب، بسیار جزئی محافظت می کند.

کنترل های اضافی

طرح کنترل AKG N60 NC برای استفاده، ساده و آسان است. با این حال، برای روشن و خاموش کردن هدفون یک کلید وجود دارد که برای روش متصل سازی آنها نیز استفاده می شود. یک سوئیچ دیگر برای کنترل موزیک و یا پادکست وجود دارد که می تواند برای پخش یا مکث موسیقی یا پاسخ دادن و پایان دادن به تماس ها نیز مورد استفاده واقع می شود.

کنترل کننده های صدا در یک نقطه غیر معمول، اما مشخص در بالای گوشی راست قرار می گیرند. بازخورد دکمه های فیزیکی مناسب است. همچنین، به غیر از روشن و خاموش کردن هدفون و اتصال آن به دستگاه، هیچ نشانه صوتی دیگری دریافت نمی کنید.

کیفیت ساخت

معرفی هدفون AKG N60 noise canceling

 

Akg N60 noise canceling هدفون به خوبی ساخته شده است. آنها از موادی با استحکام بالا به نظر می رسند. هدبند کاملاً از فلز ساخته شده است که نسبت به مدل قبلی، ارتقاء یافته و همچنین کاملاً با پارچه با کیفیت پوشیده شده است. کاپ ها نیز کمی بزرگتر هستند و به نظر می رسد می توانند دوام خوبی داشته باشند.

با این حال، از آنجا که کاپ های گوشی می چرخند و جمع می شوند، لولا های متحرک وجود دارد که نیاز است از آن ها هنگام استفاده، مراقبت شود. ضمن آنکه این هدفون دارای پایداری بالایی نیست. آن ها دارای وزن سبک تر نسبت به هدفون های هم رده خود بوده و اگر سر خود را به طرفین حرکت دهید، احتمال افتادن از روی سر وجود دارد. این ویژگی نباید برای جلسات گوش دادن، مشکلی ایجاد کند، اما برای فعالیت های بدنی شدید، قابل استفاده نیست.

حذف نویز فعال Active Noise Cancelling

AKG N60 noise canceling دارای ویژگی حذف نویز فعال است.  همانطور که گفته شد، این قابلیت میتواند بسیاری از صداهای پس زمینه را متوقف کند. عملکرد قابلیت Active Noise Cancelling در این هدفون به اندازه برند ها و کالاهایی که در این زمینه پیشرو هستند مانند برند JBL و برند BOSE نیست. ضمن آنکه عملکرد نشتی صدا در آنها خوب است.

اگر مکان های بسیار آرام مانند کتابخانه و یا دفتر کار را فاکتور بگیرم، زمانی که به موسیقی های مورد علاقه خود گوش میدهید، میزان صدا، اطرافیان شما را مورد آزار قرار نمیدهد. لازم به ذکر است که میکروفون نیز از کیفیت ضبط متوسطی برخوردار است. فرکانس پایین 289هرتز منجر به یک گفتار ضبط شده نسبتاً ضعیف می شود. قابل درک بودن گفتار در این میکروفون در محیط های ساکت و آرام مناسب خواهد بود. به طور کلی، این هدفون در محیط های ساکت، بهترین عملکرد را داشته و ممکن است در محیط های با صدای بلند با مشکل روبرو شود.

باتری

AKG N60 NC حدود 13 ساعت پخش مداوم دارد که باید در یک روز کاری معمولی دوام داشته باشد. این هدفون ها برای صرفه جویی در مصرف باتری به طور خودکار خاموش نمی شوند، اما می توانید با کابل صوتی 1/8  اینچTRRS منفعلانه از آنها استفاده کنید، حتی اگر باتری تمام شده باشد.

اتصال بلوتوث

AKG N60 NC از نسخه بلوتوث قدیمی پشتیبانی می کند که این نباید مسئله باشد. آنها می توانند به طور همزمان به دو دستگاه متصل شوند و می توانید به راحتی بین تلفن و رایانه کار خود جابجا شوید. همانطور که گفته شد، هدفون های N60 NC میزان تاخیر کمی در مقایسه با هدفون های بلوتوث هم رده دارند. آنها همچنین از رمزگذار aptX پشتیبانی می کنند که تاخیر آنها را کمی کاهش می دهد. این هدفون ها را می توان با کابل صوتی 1/8 اینچی TRRS موجود در کنسول ها نیز استفاده کرد. در همه کنسول ها و رایانه های شخصی از پشتیبانی صوتی و میکروفونی برخوردار خواهید شد که این امر بسیار جوابگو است.