top 4 bose headphones 1

قبل از شروع مطالعه این مقاله، خوب است بدانید محصولات برند Bose به برخورداری از کیفیت های فوق العاده در حذف کردن نویز ها، و همچنین طراحی های بسیار راحت و مناسب معروف هستند.

مروری بر 4 مورد از بهترین هدفون های برند Bose

هدفون بی سیم بوز / Bose QuietComfort 35 II

مدل : دور گوشی Over-ear
نوع پوشش : پشت بسته
قابلیت اتصال بی سیم : دارد
قابلیت Noise Cancelling : دارد
میکروفون : دارد

 

مروری بر 4 مورد از بهترین هدفون های برند Bose

 

ما با هدف پیدا کردن بهترین هدفون های برند بوز برای استفاده روزمره به جسجتو پرداختیم و در نهایت به مدل Bose QuietComfort 35 II/QC35 رسیدیم. این هدفون ها ویژگی های بسیار کاربردی و مناسبی دارند و از نظر طراحی نیز بسیار راحت هستند، به همین علت برای گروه زیادی از شنوندگان و مصرف کنندگان مناسب هستند. آن ها به طرز خارق العاده ای راحت هستند، و این امر باعث می شود شما پس از مدت طولانی گوش دادن به موسیقی نیز دچار حس خستگی نگردید.

به لطف قابلیت پخش صدای واضح و خوبی که دارند، برای پخش کردن گستره وسیعی از انواع فایل های صوتی مناسب هستند.

به علاوه، قدرت نویزگیری آن ها بسیار چشمگیر است، و هنگامی که شما قابلیت حذف صدای های اضافه یعنی ANC را در آن ها فعال کنید، قادر هستند تا حد بسیار زیادی مانع شنیده شدن صدا های پس زمینه گردند و به همین جهت می توانند گزینه های مناسبی برای هنگامی که در محل کار و اجتماع هستید، باشند. همچنین، آن ها قادر هستند تا 20 ساعت شارژ خود را نگه دارند و به همن جهت می توانند برای استفاده های روزمره فوق العاده کاربردی باشند.

میکروفون های تعبیه شده در این هدفون ها، از کیفیت متوسطی برخوردار هستند و به همین دلیل نمی توان گفت برای بر قرار کردن تماس های تلفنی گزینه ای کاملا ایده آل هستند، مخصوصا اگر شما در مکانی شلوغ و پر سر و صدا باشید. با همه این اوصاف، با وجود هدفون قدرتمندی چون Bose Noise Cancelling 700، این هدفون های همه کاره، هم چنان در لیست بهترین هدفون ها قرار دارند.

بهترین هدفون برای مسافرت ها و قرار های کاری

هدفون بی سیم Bose Noise Cancelling Headphones 700

مدل : دور گوشی Over-ear
نوع پوشش : پشت بسته
قابلیت اتصال بی سیم : دارد
قابلیت Noise Cancelling : دارد
میکروفون : دارد

 

مروری بر 4 مورد از بهترین هدفون های برند Bose

 

بهترین و قوی ترین هدفون های برند بوز که ما برای استفاده در محل کار و یا مسافرت ها مورد آزمایش قرار داده ایم، هدفون بی سیم مدل Bose Noise Cancelling Headphones 700 می باشد.

این هدفون دور گوشی از طراحی بسیار خوب و راحتی برخوردار است و می تواند مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد بدون آن که احساس خستگی و نا راحتی ایجاد نماید. این هفون قادر است تا 20 ساعت شارژ خود را نگه دارد و به همین علت گزینه های بسیار مناسبی برای قرار های کاری و یا سفر های بین المللی طولانی است.

شما با فعال کردن قابلیت ANC و تنظیم آن در 11 حالت مختلف، می توانید به حذف کردن صدا های پس زمینه بپردازید و به راحتی در محیط های شلوغ و پر سر صدا، بدون آن که از صدای پس زمینه مورد آزار قرار گیرید، به گوش کردن فایل صوتی مورد نظرتان بپردازید.

به علاوه کیفیت تولید و پخش صدای آن ها بسیار بالاست و هم چنین از بیس بسیار خوبی برخوردار هستند که به موسیقی حالت زنده و فعال تری می بخشد، و می تواند گزینه بسیار خوبی برای استفاده در سفر ها باشد.

به علاوه، آن ها رتبه بهترین هدفون بلوتوثی برای برقرار کردن تماس های تلفنی را نیز به خود اختصاص داده اند. چرا که آن ها قادرند صدای شما را به خوبی و عاری از هر مشکلی، حتی در محیط های شلوغ و پر سر صدا ضبط و منتقل کنند. به علاوه، این هدفون می تواند در آن واحد به دو دستگاه متصل شوند، که این مورد نیز یکی دیگر از مزیت های قابل توجه آن محسوب می شود.

متاسفانه، با این که این هدفون ها از دکمه های لمسی برخوردار هستند، استفاده از آن ها می تواند کمی سخت باشد، چرا که صفحه لمسی ان ها کوچک است. درست مثل باقی هدفون های دور گوشی. این هدفون ها عملکرد بسیار خوبی دارند و همه کاره هستند، و می توانند به راحتی با عملکرد و کیفیت خوب خود مصرف کنندگان را تحت تاثیر قرار دهند.

بهترین هدفون Bose برای استفاده در محیط های کاری و اداری

ایرباد های کاملا بی سیم Bose QuietComfort Earbuds

مدل : ایرباد کاملا بون سیم
نوع پوشش : پشت بسته
قابلیت اتصال بی سیم : دارد
قابلیت Noise Cancelling : دارد
میکروفون : دارد

 

مروری بر 4 مورد از بهترین هدفون های برند Bose

 

ایرباد بوز مدل Bose QuietComfort Earbuds، بهترین ایرباد تست شده به دست ما برای استفاده در محیط های کاری و اداری می باشد. این هدفون های تو گوشی راحت و با کیفیت، از قدرت حذف صدای پس زمینه بسیار بالایی برخوردار هستند و از همین جهت نیز برای استفاده در اداره ها بسیار مناسب هستند، چرا که شما هنگام استفاده از ان دیگر صدای افرادی که اطرافتان صحبت می کنند، را نخواهید شنید، و یا متوجه صدای رفت و آمد وسایل نقلیه اطرافتان نخواهید شد.

صدا از آن ها خیلی خیلی کم به بیرون می رود، و همین ویژگی باعث می شود شما بتوانید بدون هیچ نگرانی ای از آن ها در جمع ها استفاده کنید، و حتی موسیقی هایی با صدای بالا گوش دهید و کسی از صدای موسیقی شما آزرده نگردد.

به علاوه، این ایرباد ها قادر هستند تا 7 ساعت شارژ خود را نگه دارند و همین امر باعث می شود شما بتوانید در ساعات اداری به راحتی از آن ها استفاده نمایید. به علاوه شما می توانید آن ها را در قابشان قرار دهید تا مجددا شارژ شوند و تا مدت طولانی برای شما قابل استفاده باشند. توانایی تولید صدای آن ها بسیار بالا و با کیفیت است و از همین جهت برای انواع متنوعی از موسیقی ها مناسب هستند و می توانند آن ها را با کیفیت مناسب پخش نمایند. جنس بدنه آن ها نیز از مواد با کیفیت است و طراحی بدنه شان نیز بسیار دقیق و راحت می باشد.

متاسفانه، با این که این ایرباد ها، خیلی راحت هستند و به راحتی در گوش جای می گیرند، در مقایسه با سایر هدفون های کاملا بی سیم تو گوشی، کمی بزرگ هستند و کمی با گوشتان می توانند فاصله داشته باشند. آن ها از اپلیکیشن مکملی برخوردار هستند که با استفاده از آن می توان میزان صدا را تنظیم کرد و یا حالت حذف صدای پس زمینه را فعال کرد. اگر شما به دنبال هدفون های بی سیم تو گوشی راحت هستید، که برای استفاده در اداره و محیط کار مناسب باشد، این ایرباد ها گزینه بسیار خوبی برای شما به شمار می آیند.

بهترین هدفون های برند Bose برای استفاده حین ورزش

ایرباد های کاملا بی سیم ورزشی Bose Sport Earbuds

مدل : ایرباد ورزشی کاملا بدون سیم
نوع پوشش : پشت بسته
قابلیت اتصال بی سیم : دارد
قابلیت Noise Cancelling : دارد
میکروفون : دارد

 

مروری بر 4 مورد از بهترین هدفون های برند Bose

 

بهترین هدفون برند بوز برای استفاده حین ورزش که ما مورد بررسی قرار داده ایم، مدل Bose Sport Earbuds می باشد. این هدفون ها کاملا بی سیم هستند و از نظر جای گیری در گوش بسیار بسیار راحت هستند و به طرز شگفت آوری فیت خوبی دارند، این ویژگی به آن ها اجازه می دهد که حین حرکات ورزشی به راحتی در گوش بمانند و از گوش خارج نگردند.

از نظر اندازه آن ها حجم بسیار کمی را اشغال می کنند و همین امر باعث می شود به راحتی قادر باشید آن ها را به هر جایی همراه خود ببرید، به علاوه جنس بدنه آن ها از پلاستیک منعطف می باشد که می تواند به راحتی افتادن و ضربه خوردن را بدون آسیب دیدن تحمل کند.

به علاووه آن ها رتبه IPX4 را به خود از جهت ضد آب بودن اختصاص داده اند. کیفیت صدای آن ها بسیار متعادل و مناسب است، و به همین دلیل شما می توانید در باشگاه با استفاده از آن ها به هر ژانری از موسیقی گوش دهید و از کیفیت بالای صدای آن ها لذت ببرید.

آن ها خیلی کم مانع شنیده شدن صدای اطراف می شود که با توجه کاربردشان ویژگی فوق العاده مفیدی است، برای مثال هنگامی که آن ها را در گوش خود می گذارید و به دویدن در خیابان ها مشغول می شوید، و می خواهید از اطراف خود نیز مطلع باشید، این امر که این هدفون ها مانع شنیده شدن صدای اطراف نمی شوند از این جهت بسیار بسیار مفید است.

آن ها تنها قادر هستند 4 ساعت و یا کمی بیشتر، شارژ خود را نگه دارند، که آن ها را برای ماراتن های طولانی نامناسب می سازد. این امر یکی از ویژگی های منفی این نوع از ایرباد ها می باشد. با همه این اوصاف، این ایرباد ها گزینه های بسیار مناسبی برای استفاده حین ورزش می باشند.

 

در مقایسه با سایر برند ها

نقاط قوت :

طراحی راحت و مناسب :

راحتی زیاد یکی از نقاط قوت بزرگ برند بوز می باشد. نه تنها هدفون های این برند، چه رو گوشی هایشان چه تو گوشی هایشان، بسیار راحت هستند و به خوبی بر سر فیت می گردند، بلکه ایرباد های این برند نیز از طراحی های بسیار راحت و مناسبی برخوردار هستند. شما می توانید هدفون های این برند را ساعت ها استفاده کنید بدون آن که احساس ناراحتی و خستگی به شما دست دهد.

صدای مناسب و متعادل :

افتخار این برند این است که صدای بسیار با کیفیتی تولید می کند و نیاز به هیچ قطعه مکملی ندارد تا کیفیت صدا را بالا ببرد. به علاوه آن ها اخیرا در تلاش بوده اند تا انتظارات از کیفیت صدای شان را حتی بالاتر ببرند. اکثر هدفون هایی که ما از این برند بررس کرده ایم، صدای بسیار با کیفیتی تولیده کرده اند و قادر هستند برای هر نوع ژانری از موسیقی صدای خوب و با کیفیتی تولید نمایند.

قابلیت Noise Cancelling عالی :

قابلیت Noise Cancelling هدفون های این برند زبانزد است و یکی از عوامل شهرت این هدفون ها می باشد. به علاوه عملکرد این نویزگیر ها در نسخه های بروز شده بیشتر هم شده است و می توان گفت این برند همواره Noise Cancelling با کیفیتی ارائه داده است.

نقاط ضعف :

قیمت بالا، جنس بدنه پلاستیکی :

با این که هدفون های این برند، سبک و بسیار راحت هستند، اما نسبت به قیمتشان جنس بدنشان به اندازه کافی قوی نیست. این هدفون ها از طراحی خوب و مناسبی برخوردار هستند، با این حال، نسبت به سایر هدفون ها در برند های JBL و Sony، در این محدوده قیمت هدفون، از نظر کیفیت بدنه کمی ضعف دارند.

 

نتیجه گیری

Bose یک برند معروف و شناخته شده است، که شهرت خود را مدیون Noise Cancelling های عالی هدفون هایش و همچنین راحتی بی نظیر آن هاست. این برند انواع هدفون ها را با کیفیت صدای خوب تولید می کند. تنوع در این هدفون ها بسیار بالاست و برای استفاده های گوناگون مناسب هستند. اگر به دنبال هدفون و یا ایرفون های با کیفیت و با امکانات کم نظیر هستید، در خرید محصولات این برند تردید نکنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هدفون های برند Bose با کارشناسان متخصص تهران اسپیکر همراه باشید.