Introducing Bose QuietComfort Ultra

BOSE Quiet Comfort Ultra

کمپانی بوز به عنوان ابداع کننده قابلیت نویزکنسلینگ و یکی از عرضه کننده‌ های برتر هدفون‌ های رده بالا، همیشه کمترین اطلاعات را از هدفون‌ های جدید خود نسبت به دیگر کمپانی‌ های پیشرو در این زمینه به بیرون درز میدهد.با توجه به اطلاعات و اخبار موجود از منابع موثق، طرفداران هدفون Bose میتوانند هدفون‌های پرچم‌دار جدیدی مانند ( BOSE Quiet Comfort Ultra ) را به زودی برای خرید داشته باشند.

 

اخبار افشا شده پیرامون این کمپانی ادعا میکند که هدفون BOSE Quiet Comfort Ultra به زودی به خط تولید جدید اضافه خواهد شد، نسخه‌ ای که گفته میشود هدفون پرچمدار در ANC خواهد بود. بوز آمده است تا رقبا را در نویزکنسلینگ چالش بکشاند.

 

متأسفانه، این ممکن است تنها ویژگی مهمی باشد که در مورد هدفون جدید میدانیم. این خبر توسط  Kuba Wojciechowski در توییتر منتشر شده است که معمولاً اطلاعات مربوط به دستگاه‌های اندرویدی آینده را به اشتراک میگذارد. این بار همه چیز در مورد هدفون است، اما خود اعتراف میکند که “در حال حاضر اطلاعات بسیار کمی در مورد محصول دارند.”

 

چیزی که ما حداقل از آن میدانیم این است که این محصولی است که به نظر میرسد در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. Kuba ادعا میکند که هدفون BOSE Quiet Comfort Ultra دارای نام رمز Lone Starr است، که واقعاً برای هیچ‌کسی خارج از Bose معنای خاصی ندارد. البته ما در حال حاضر Samsung Galaxy S23 Ultra را داریم، در حالی که حتی نام اپل در سال 2022 با Apple Watch Ultra همراه شد.

 

معرفی هدفون BOSE Quiet Comfort Ultra

 

این دو محصول از نام Ultra استفاده میکنند تا نشان دهند که این محصول با کیفیت ترین و با امکانات ترین محصول، در خط تولید شرکت است. بنابراین میتوانیم انتظار داشته باشیم که Bose محصولی شگفت انگیز در تمامی امکانات به خصوص باتری و قابلیت Active Noise Cancelling ارائه دهد.

 

البته ما نمیدانیم چه زمانی میتوانیم انتظار معرفی این هدفون را داشته باشیم و همچنین نمیدانیم که پس از آمدن آنها چقدر قیمت دارند.اما ما میدانیم که هر چیزی که دارای لوگوی Bose و نام Ultra باشد ارزش توجه به آن را دارد.تاریخ عرضه و قابلیت‌های مورد انتضار Bose سابقه عرضه هدفون‌ ها به صورت یک سال در میان را دارد. Bose QuietComfort 45 را در سپتامبر 2021 منتشر کرد، و Bose Noise Cancelling Headphones 700 در مارس 2019 عرضه شد.

 

قبل از آن، Bose QuietComfort 35 II در اکتبر 2017 وارد بازار جهانی برای فروش شد. حذف نویز Bose با هر انتقال نسل، بهبود میابد و ما انتظار داریم BOSE Quiet Comfort Ultra نیز از همین امر پیروی کند. به نظر میرسد که رندر هدفون فاش شده، دارای ورودی USB-C در قسمت گوش راست است.

 

کاپ گوش چپ دارای دو دکمه و مارک بوز است. البته مشخص نیست که Ultra از کنترل‌های لمسی همراه با دکمه‌ها پشتیبانی میکند یا خیر. با توجه به این رندر فاش شده، طراحی هدفون تغییرات گسترده تری را نسبت به زمان عرضه Bose Quiet Comfort 45 تجربه خواهد کرد. ریل انتقالی کاپ در هر دو گوش نازک تر شده و به طبع هدفون را دارای وزن سبک تری میکند.

 

همچنین انتظار میرود هدفون دارای پد‌های با کیفیت تری نسبت به نسل گذشته باشد تا تعریق کمتری را متوجه گوش‌های مصرف کننده کند. ما نمیدانیم که این هدفون از چه کدک‌های بلوتوث پشتیبانی میکند، اما اگر QuietComfort 45 نشانه ای باشد، Ultra حداقل دارای کدک‌های بلوتوث SBC و AAC خواهد بود.

 

بر اساس زاویه BOSE Quiet Comfort Ultra در رندر، مشخص نیست که هدفون ورودی استاندارد 3.5 میلی متری را میپذیرد یا تنها گزینه سیمی، USB-C خواهد بود. اما وجود این قابلیت اتصال برای یک هدفون در رده BOSE Quiet Comfort Ultra محتمل به نظر میرسد.