معرفی هدفون های Apple AirPods 3

هدفون Apple AirPods (3rd generation) به عنوان ایرپاد جدید اپل، با طراحی زیبا در مقایسه با بهترین هدفون های بی‌سیم، ارتقا یافته و عرضه شده است. Apple AirPods 3 جدیدترین هدفون بی‌سیم اپل، با صدا سه‌بعدی و نگه‌داری باتری مناسب 6 ساعت میباشد. این هدفون دارای ویژگی‌های بسیاری است، همچنین دارای طراحی پشت‌باز بوده است. این در حالی است که ابزارهای Spatial Audio و Adaptive EQ موجود در این هدفون برتر را تجربه خواهید کرد.

 

بهره مندی از فناوری Spatial Audio

Apple AirPods 3 دارای ژیروسکوپ در گوشی‌های خود است که کاربران را قادر میسازد تا با استفاده از قابلیتی به نام Spatial Audio سر خود را در فضای صوتی حرکت دهند. صدای فراگیر متناسب که همراه با دوربین TrueDepth آیفون کار میکند، یک پروفایل اصلاح شده بر اساس هندسه سر شما ایجاد میکند تا صدایی را تولید کند که بهتر با شکل منحصر به فرد گوش شما مطابقت داشته باشد. نمایه در تمام دستگاه‌های شما همگام‌سازی می‌شود و صدای فوق‌العاده‌ای را در همه حالت‌های گوش دادن تولید میکند.

 

معرفی هدفون اپل | Apple AirPods (3rd generation)

 

طراحی ایرپاد (3rd generation)

از نظر طراحی، Apple AirPods 3 با طرح زیبا و مینیمالیستی به رنگ سفید همراه است که ساقه هایی با اندازه مناسب و خطوط منحنی ملایم در آن به کار گرفته شده است. در این هدفون، از طراحی با ساقه‌های کوتاه تر استفاده شده است که دارای سنسورهای لمسی هستند و به شما این امکان را میدهند تا پخش موسیقی خود را به راحتی کنترل کنید. همچنین میتوانید ساقه این ایرپاد را برای پذیرش تماس فشار دهید.

بدنه Apple AirPods 3 نیز ظاهر ساده‌تری نسبت به مدل‌های قبلی خود دارد و طراحی کانتور، دقیقاً در زاویه مناسب قرار دارد تا صدا را مستقیماً به گوش شما برساند. البته باید در نظر داشته باشید که در این نوع از هدفون، از ایرتیپ‌های قابل تعویض استفاده نشده است.

این را باید اشاره کرد که این ایربادهای اپل، هنوز هم عایق صوتی مناسبی را ارائه میدهند و در نتیجه عملکرد باس قوی‌تر و همچنین کاهش نشت صدا را خواهند داشت. یکی دیگر از ویژگی‌های جدید این ایرپادهای نسل سوم، مقاومت در برابر عرق و آب IPX4 است، بنابراین میتوانید از آنها در هنگام ورزش بدون نگرانی در مورد تعریق یا باران استفاده کنید.

 

معرفی هدفون اپل | Apple AirPods (3rd generation)

 

فناوری Adaptive EQ

به لطف Adaptive EQ  Apple AirPods 3 تا حدودی متناسب با گوش شما خواهد بود. این فناوری بر اساس نحوه قرار گرفتن Airpods در گوش شما، به صورت لحظه‌ای تنظیم میشود. در این فناوری، میکروفون رو به داخل، صدا را رصد میکند و سپس صدای محاسباتی که از ویژگی Adaptive EQ استفاده میکند، فرکانس های پایین و میانی را تنظیم خواهد کرد.

 

معرفی هدفون اپل | Apple AirPods (3rd generation)

 

تماس های تلفنی

یک شبکه آکوستیک در Apple AirPods میکروفون‌های بیرونی را تحت پوشش قرار میدهد که برای کاهش صدای باد طراحی شده است و صدای شما را واضح میکند.همچنین از کدک AAC-ELD پشتیبانی میکند که کیفیت صدای عالی را ارائه میدهد. میتوان گفت که این هدفون‌ها، برای برقراری تماس عالی طراحی شده‌اند و میتوانند لذت شنیدن موسیقی‌های مورد علاقه شما را دو چندان کنند.

 

معرفی هدفون اپل | Apple AirPods (3rd generation)

 

عمر باتری

Apple AirPods با پیشرفت قابل توجهی در عمر باتری همراه است. این ایرپاد جدید، حداکثر 30 ساعت عمر باتری را ارائه میدهد. میتوانید تا شش ساعت زمان گوش دادن را از هدفون‌ها دریافت کنید که با چهار بار اضافی از قاب شارژ همراه است.

ضمن آن که اگر عجله دارید، یک شارژ سریع پنج دقیقه‌ای به شما امکان حدود یک ساعت پخش را میدهد.این محصول به صورت استاندارد دارای یک قاب شارژ بی‌سیم است که با اکوسیستم MagSafe اپل سازگار است. باید گفت که این میزان از دوام باتری خوب به نظر میرسد، اما اگر فناوری Spatial Audio را فعال کرده باشید، عمر باتری آن به 5 ساعت کاهش می‌یابد.

 

معرفی هدفون اپل | Apple AirPods (3rd generation)

 

قابلیت اتصال

این روشن است که Apple Airpod 3 برای استفاده در دستگاه‌های اپل بهینه شده است. با تنظیم یک لمس، به طور خودکار هدفون‌ها را با iPhone ،iPad ،Mac یا Macbook متصل میکند. ضمن آنکه با اشتراک‌گذاری صدا، میتوانید جریان صوتی را بین دو مجموعه به اشتراک بگذارید، در حالی که از iPhone ،iPad ،iPod touch یا Apple TV خود استفاده میکنید.

همچنین میتوانید تنها با گفتن Hey Siri، دستیار صوتی اپل را احضار کنید. اگر دستگاه Apple دارید که iOS 15 را اجرا میکند، با این هدفون، به چند ویژگی اضافی دسترسی خواهید داشت که از جمله صدای سه‌بعدی و ردیابی سر پویا در تماس‌های گروهی FaceTime و ادغام با شبکه Find My خواهد بود.

همچنین به ویژگی Announce Notifications (دسترسی به اعلان ها) دسترسی خواهید داشت که به Siri اجازه میدهد تا از برنامه‌هایی مانند پیام‌ها، یادآوری‌ها و تقویم و به روزرسانی‌های حساس به زمان را برای شما اعلام کند.

 

معرفی هدفون اپل | Apple AirPods (3rd generation)

 

کیفیت صدا

 Apple Airpod 3 همچنین دارای طراحی جدیدی در ساختار داخلی است. یک درایور سفارشی با نویز کم ، نوید باس قوی و صداهای واضح با فرکانس بالا را می دهد. Apple Airpod 3 دارای درایور سفارشی و تقویت کننده دامنه دینامیکی بالا برای باس قدرتمند و فرکانس های بالا و تمیز است.

اگرچه آنها نویز کنسلینگ یا تنوع اندازه ایرتیپ گوش را ارائه نمی دهند، اما برای تنظیم خودکار صدا بر اساس نحوه قرار گرفتن ایربادها در گوش ، EQ Adaptive را دریافت می کنند. همچنین دارای Spatial Audio است، قابلیتی که قبلاً برای هدفون های برتر اپل اختصاص داده شده بود. صدای سه بعدی، تجربه گوش دادن همه جانبه را برای گوش دادن به موسیقی، تماشای فیلم و موارد دیگر ایجاد می کند.

Apple Airpod 3، با کمک تراشه H1 اپل ، پشتیبانی از Spatial Audio ، از جمله ردیابی سر را ارائه خواهد کرد. این بدان معناست که هنگام گوش دادن به موسیقی سازگار یا تماشای تلویزیون یا فیلم با Dolby Atmos ، یک صدای فراگیر مجازی خواهید داشت.

ویدیو معرفی محصول