معرفی اسپیکر اپل | Apple HomePod Mini

معرفی اسپیکر بی‌سیم خانگی اپل هوم‌پاد مینی Apple HomePod Mini

اسپیکر بی‌سیم خانگی اپل هوم‌پاد مینی Apple Home Pod Mini از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی Apple است که به عنوان یک اسپیکر خانگی روانه بازار شده است. این اسپیکر به تازگی در رویداد شرکت اپل معرفی شده است. با این اسپیکر میتوانید از صدایی شگفت‌انگیز و بسیار خیره‌کننده بهره‌مند شوید. Apple HomePod Mini به گونه‌ای طراحی شده است تا شما بتوانید 2 عدد از آن را به یکدیگر به صورت بی‌سیم وصل کنید و از صدایی استریو بهره‌ ببرید. از دیگر امکانات خیره کننده‌ی این اسپیکر می‌توان به سطح بالای هوش مصنوعی این اسپیکر که توسط SIRI انجام می‌شود نیز اشاره کرد.

 

خصوصیات Apple HomePod Mini در یک نگاه

  • شناسایی صداها
  • صدای استریو
  • SIRI
  • صدای باکیفیت
  • کنترل تلویزیون هوشمند
  • فضای خصوصی ایمن
  • Multiroom

 

معرفی اسپیکر اپل | Apple HomePod Mini

 

شناسایی صداها

اسپیکر اپل HomePod Mini به گونه‌ای طراحی شده تا بتواند صدای شما را بشناسد. شناسایی صدا به این معنا است که اگر شما یک خانواده 4 نفری باشید، صدای هر شخص مختص به خود او می‌باشد و هر صدایی که با این اسپیکر سخن بگوید، جوابی متناسب با شخص دریافت می‌کند.

 

صدای استریو

صدای استریو در صورتی مهیا می‌شود که شما دو عدد از این اسپیکر را به صورت کاملا بی‌سیم به یکدیگر متصل کنید. در هنگام این اتصال اسپیکرها به صورت چپ و راست عمل می‌کنند؛ به گونه‌ای که صدا را از جهت‌های مختلف دریافت کرده و به صورت طبیعی صدا را به صورت چند بعدی می‌شنوید.

 

معرفی اسپیکر اپل | Apple HomePod Mini

 

SIRI

دستیارصوتی معروف و محبوب کمپانی Apple, یعنی Siri این‌بار در این اسپیکر نیز نقش خود را ایفا می‌کند. این اسپیکر هوشمند که به این دستیارصوتی بسیار هوشمند مجهز شده است به شما کمک می‌کند تا به صورت کامل اسپیکر خود را کنترل کنید. با دسترسی به Siri، صدای شما توسط دستگاه تشخیص داده شده و بر مبنای دستورات شما، پاسخ دریافت می‌کنید. همچنین این دستیارصوتی به شما کمک می‌کند تا به امکانات و قابلیت‌های تلفن همراه خود مانند تقویم، برقراری تماس، پیامک‌ها و… نیز دسترسی داشته باشید.

 

صدای باکیفیت

درایورهای تعبیه شده درون این اسپیکر به گونه‌ای هستند که توانایی پخش ریزترین صداها را نیز برای شما فراهم می‌کنند. ووفر قرار گرفته در قسمت زیرین این دستگاه نیز باسی نرم، عمیق و قدرتمند برای شما پخش می‌کند تا لذت شنیدن موسیقی با استفاده از این اسپیکر برای شما دوچندان شود.

 

معرفی اسپیکر اپل | Apple HomePod Mini

 

کنترل دستگاه‌های هوشمند

دستیار صوتی هوشمند تعبیه شده درون این اسپیکر به گونه‌ای است که شما علاوه بر کنترل اسپیکر، می‌توانید به کنترل دستگاه‌های هوشمند دیگر خود مانند تلفن همراه، ساعت هوشمند اپل، هندزفری‌ها و… را نیز به صورت بی‌سیم کنترل کنید.

 

فضای خصوصی ایمن

قرارگیری SIRI در این اسپیکر به این معنا نیست که اگر تلفن همراه شما به اسپیکر متصل شود، تمامی اشخاص بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. استفاده از هوش مصنوعی فوق پیشرفته اپل در این اسپکر به گونه‌ای است که صدای شما توسط دستگاه تشخصی داده می‌شود و هربار که دستگاه دستوری با صدای شما دریافت کند، متناسب با شما پاسخ می‌دهد. بنابراین نگرانی از دسترسی‌های اضافی به دستگاه‌های هوشمند متصل شما وجود ندارد.

 

صدای Multiroom

اسپیکر خانگی Apple HomePod Mini به گونه‌ای طراحی شده است تا بتوانید به صورت همزمان، یک صدا را در تمامی دستگاه‌های متصل بشنوید. برای مثال اگر پیامی برای تمامی افراد خانواده دارید می‌توانید درون دستگاه ذکر کنید و SIRI پیغام شما را به تمامی اعضا و دستگاه‌های هوشمندی که به این سیستم متصل باشند می‌رساند حتی Apple Watchها و Airpodها.