معرفی هدست مخصوص بازی
Astro gaming A03

 

هدست مخصوص بازی Astro gaming A03، به شما کمک میکند از بازی خود در کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی، در حال حرکت و هرجای دیگری که میخواهید بازی کنید، بیشترین بهره را ببرید.

فناوری درایور دوگانه صوتی دقیق و واضحی را ایجاد میکند تا بتوانید همه جزییات را بشنوید و از هر لحظه از بازی‌ها، موسیقی، فیلم و سایر موارد لذت ببرید. هدست های ASTRO به طور خاص برای بازی تنظیم شده‌اند. توسعه دهندگان و گیمرهای طرفدار همکاری های لازم را داشته‌اند تا صداهای درون بازی و موسیقی، در همان کیفیتی که قرار است شنیده شود، در این هدست ارائه گردد.

 

معرفی هدفون استرو | Astro Gaming A03

 

درایورهای پویا

درایورهای پویا برای ایجاد باس و میانه ها با فرکانس های بالا، صوت دقیق تری را برای بازی، موسیقی و سایر رسانه ها ایجاد می کند. تفکیک کارآمدتر فرکانس به معنای ایجاد صوتی واضح مانند قدم ها و جزئیات واقع بینانه تر در تجربه بازی خواهد بود.

درایورهای اختصاصی برای برد کم، متوسط و بالا وضوح بسیار خوبی را از یک هدفون کوچک ارائه می دهند. یک درایور اختصاصی، باعث کاهش اعوجاج باس از بالا و میانه ها می شود و به A03 اجازه می دهد تا در هنگام بازتولید دقیق نشانه های صوتی، موسیقی و هر رسانه با وضوح برجسته، یک صحنه صوتی واقع بینانه تر ارائه دهد.

 

معرفی هدفون استرو | Astro Gaming A03

 

کنترل و اتصالات صوتی

با استفاده از کنترل های صوتی داخلی و میکروفون، به راحتی پاسخگوی تماس های تلفنی باشید و رسانه و میزان صدا را به راحتی کنترل کنید. در این هدست از کنترل های ساده، ارتباط روشن و بدون دردسر برخوردار خواهید بود. همچنین کابل های تخت A03 به معنای پیچیدگی کمتر است و ذخیره سازی A03 را آسان می کند.

هدست Astro A03 دارای طول سیم تقریباً چهار فوت است و اتصال آنها با لپ تاپ، دستگاه همراه یا کنترل کننده کنسول راحت است. خود هدفون ها از جنس فلزی مناسبی برخوردار هستند که در خارج از آن آرم Astro وجود دارد. شما می توانید از بین سه اندازه نوک مختلف برای هر هدفون انتخاب کنید.

در سیم گوشی سمت چپ، یک کنترل با سه دکمه پیدا می کنید. افزایش صدا، بی صدا کردن و کاهش صدا در این بخش وجود دارد. بنابراین می توانید زمان بیشتری را به بازی و زمان کمتری را برای راه اندازی اختصاص دهید.

این هدست ها با PC ، PS5 ، PS4 ، Xbox Series X / S ، Xbox One ، Switch و تلفن همراه سازگار است. از آنجا که Astro A03 از طریق اتصال صوتی 3.5 میلی متری کار می کند، دارای ویژگی های خاص نسبتاً کمی است. هیچ نرم افزاری، حالت صدای فراگیر یا گزینه های برابری وجود ندارد. می توانید برای گوش دادن آن را به برق متصل کنید و پس از اتمام کار از برق جدا کنید.

 

معرفی هدفون استرو | Astro Gaming A03

 

طراحی با دوام

هدست Astro gaming A03 ، از بدنه آلومینیومی با دوامی تشکیل شده است و اجزای با کیفیت بالا در آن قرار می گیرند تا اطمینان حاصل کنند که صدای بازی شما مناسب است و همواره در یک تعادل کامل، در همان حالت باقی می ماند.

البته ارزیابی راحتی برای گوشی ها همیشه دشوار است و Astro A03 نیز از این قاعده مستثنی نیست. برخلاف اکثر هدست های مخصوص بازی که بدون توجه به شکل آنها روی گوش های شما قرار می گیرند، بالشتک های این هدست به شکل هندسی منحصر به فردی است که گوش های شما را در برمی گیرد. این یک طراحی ساده است  و می توانید آن را به رنگ آبی و قرمز شیک یا سفید و بنفش دریافت کنید.

هدست داخل گوش Astro A03 یک محصول دلپذیر است که می توان گفت از معدود هدفون های مخصوص بازی در بازار در این سبک است که در عین حال عملکردی عالی دارد. در حالی که بسیاری از گیمرها به هدست های بازی بزرگ علاقه زیادی دارند، هدفون های بازی  A03برای بازیکنی که نمی خواهد با گوشی های بزرگ، در خانه یا در حال کار کنار بیاید، ایده آل است. در حالی که A03 از نظر طراحی هیچ ایده خاصی را در بر نمی گیرد، عالی به نظر می رسد.

 

معرفی هدفون استرو | Astro Gaming A03

 

بررسی عملکرد

Astro A03 بدون توجه به سیستم عامل، کاملاً صدای فوق العاده ای برای بازی ها فراهم می کند. می توانید هدست A03 را با کامپیوتر،PS5 ، Xbox Series X ، نینتندو سوییچ و تلفن اندروید برای اطمینان از سازگاری عملکرد آن آزمایش کنید. A03 هر بازی را به زیبایی اداره می کرد و سه برابر تمیزی را با بیس غنی متعادل می کند. این قابلیت به این دلیل است که هر هدفون حاوی دو درایور است و این موضوع در بین هدفون هایی با این قیمت، کمیاب است، اگرچه در مدل های گران قیمت چندان غیر معمول نیست.

میکروفون نیز در این هدست مخصوص بازی Astro  مناسب است، کیفیت صدا تقریباً هم تراز با یک تماس تلفنی معمولی است. همچنین برای بازی آنلاین یا مکالمات روزمره به اندازه کافی خوب است.

 

کیفیت عالی صدا

هدفون های بازی ASTRO A03 با ASTRO Audio V2 تنظیم میشوند تا یک بیس محکم بدون اعوجاج و همچنین میانه و بلندی های واضح ارائه دهند. علاوه بر این، طیف فرکانس گسترده در این هدست، به زنده شدن صداها و ایجاد صوتی واقعی کمک میکند. همچنین می توانید از این هدفون ها برای پاسخگویی به تماس ها با کنترل صوتی داخلی و میکروفون استفاده کنید. این قابلیت برای بازی یا اهداف کاری عالی است. هدست های داخل گوش ASTRO A03 دارای یک محفظه آلومینیومی با دوام هستند که می تواند ترکیبی از عملکرد عالی آن ها و ساختاری مقاوم باشد.