Asus ROG Delta Core
هدست گیمینگ ایسوس

هدست مخصوص بازی ایسوس Asus Rog Delta Core، صوتی بسیار جذاب برای بازی‌های طولانی و راحتی باورنکردنی را ارائه میدهد.

 

پشتیبانی از سیستم های عامل

Asus Rog Delta Core یک هدست مخصوص بازی 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری است که از همه سیستم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عامل های بازی مورد علاقه شما از قبیلPC ، Mac ، تلفن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های همراه ،PlayStation 4 ، Xbox One و Nintendo Switch پشتیبانی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

 

هدست مجهز به محفظه های هوا

Asus Rog Delta Core مجهز به درایورهای منحصر به فرد ASUS Essence ، محفظه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هوا و فناوری انحراف سیگنال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند صدایی با وضوح بالا و بیس عمیق را ارائه دهد تا شما را کاملا در بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود غرق کند. در این هدست با هماهنگی دقیق توسط مهندسان صوتی، یک منطقه بزرگ اطراف درایورها طراحی شده است که یک محفظه محکم هوا برای بهبود صدای در هدست ایجاد نماید.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Delta Core

 

تفکیک فرکانس ها در هدست

در این هدست، دیواری مدور داده که به تفکیک اصوات با فرکانس بالا، پایین و متوسط کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند و باعث کاهش تداخل بین دامنه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های فرکانس برای صدای خالص و واضح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. علاوه بر این، درایورها از یک پاسخ فرکانس گسترده 20Hz-40kHz برای ارائه بیس فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده قوی و صدای بازی بهینه شده برخوردار هستند، بنابراین در هنگام لذت بردن از یک تجربه صوتی فراگیر همه جانبه، همه جزئیات را خواهید شنید.

 

کنترل فوری هدست

بر روی گوشی Asus Rog Delta Core، کلید تنظیم صدا و میکروفون طراحی شده است و به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا تنظیمات فوری صدا را انجام داده و صدای خود را در حین بازی قطع یا بی صدا کنید. با این کنترل های بصری به سادگی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید بر روی بازی خود متمرکز باشید.

 

طراحی گوشی ارگونومیک

Asus Rog Delta Core از گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های آرکونومیک D شکل بهره می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد که متناسب با گوش انسان طراحی شده است تا به راحتی روی گوش قرار گرفته و سطح تماس غیر ضروری را کاهش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا بتوان از آن در مدت زمان طولانی-تری استفاده نمود. همچنین درایورهای داخلی گوشی دارای زاویه دوازده درجه بوده و به صورت کج طراحی شده است تا مطابق با زاویه طبیعی گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های انسان باشد. این طراحی شیب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دار نه تنها راحتی بهتری را فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، بلکه باعث انتقال مستقیم سیگنال صوتی به داخل مجرای گوش شده و به بهبود کیفیت صدا نیز کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

مهندسان صوتی ROG که از برجسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های را طراحی و عرضه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، اطراف درایورها را در محفظه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صدا بزرگتر کرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند تا صدایی واقعی برای تجربه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جذاب بازی در اختیار شما قرار دهند. چرم به کار گرفته شده در این قسمت، محفظه را کاملاً مهر و موم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا هوا خارج نشده و در نتیجه صدای پایدارتری ایجاد شود. دیواره ناهموار داخل محفظه سیگنال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی را کاهش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد و در نتیجه صدای خالص‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تری ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. از سویی دیگر بزرگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر شدن محفظه باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود فضای بیشتری برای گردش هوا وجود داشته و در نتیجه صدا گسترده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر شود.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Delta Core

 

دو نوع تناسب در گوشی

Asus Rog Delta Core دو نوع تناسب گوشی را برای شما فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا بر اساس نیاز یا اولویت انتخاب کنید. بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی ترکیبی ROG ، که از چرم تهیه شده اند، دارای تناسب بیشتری بوده و ضخامت مناسبی را نیز به خود اختصاص داده اند. ضمن آن که با فناوری به کار رفته در این هدست، گرمای زیادی در گوشی ها ایجاد نشده و برای جلسات طولانی بازی مناسب ترند. بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های چرمی پروتئینی نسبتاً نازک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر و نرم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر هستند و این باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که برای استفاده در حین کار مناسب باشند.

 

صدای سازگارتر برای هر دو گوش

به طور معمول هنگام تولید هدست، لازم است که تفاوت گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در نظر گرفته شود. با این حال اکثر تولیدکنندگان هدست بازی واقعیت را نادیده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرند و برای گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های چپ و راست متناسب نیستند. این روشن است که بدون طراحی محفظه هوا، صدای ناسازگار و نامتعادل دریافت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید.
در هدست Delta Core تناسب مربوط به گوش چپ و راست مطابقت داشته و صدایی با کیفیت عالی ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Delta Core

 

میکروفون هدست

ROG Delta Core دارای یک میکروفون قوی و قابل جدا شدن می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد که یک جهته بوده و به خوبی تنظیم شده است تا صدای شما با وضوح و شفافیت بالاتری در ارتباط با هم تیمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود شنیده شود.در بازی‌های گروهی کیفیت مکالمه هم تیمی‌ها در پیروزی بسیار تاثیرگذار میباشد، با میکروفون هدست هدست Asus Rog Delta Core خیالتان از بابت مکالمه راحت میشود.

 

جعبه گوشی ایسوس

هدست Asus Rog Delta Core راحت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین طراحی را ایجاد کرده است تا اطمینان حاصل شود که آسودگی شما برای هیچ چیزی در هنگام بازی به خطر نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌افتد.
این هدست در قسمت جعبه، دارای یک صفحه کنترل آسان در بالای قاب است که شامل تمام پورت های ورودی و خروجی شما برای دسترسی به رسانه خود از جمله دکمه کنترل LED ، یک پورت 3.0 USB ، دو پورت 2.0 USB ، ورودی صوتی HD و یک دکمه روشن یا خاموش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.