Asus ROG Strix Fusion 300 PNK LTD
هدست گیمینگ ایسوس

هدست راحت و شیک مخصوص بازی ایسوس Asus ROG Strix Fusion 300 PNK LTD، با کیفیت صدایی بالا و ظاهری شیک و مدرن، یکی از محصولات جدید ایسوس بوده که در میان محصولات هم رده خود، دارای ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های منحصر به فردی میباشد.

 

درایورهای بزرگ هدست ایسوس

تعادل کاملی از زیبایی و عملکرد در این هدست ایسوس به کار گرفته شده است. سبک منحصر به فرد و جذابیت خاص ROG Strix Fusion 300 PNK LTD همراه با عملکردی عالی به نمایش درآمده است. این هدست دارای درایورهای 50 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری است که صدایی خالص برای بازی را به شما ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نماید.

با صدای فراگیر مجازی 7.1 کاناله در هر کجا که باشید خود را غرق در یک تجربه صوتی غنی کنید. این درحالی است که نیازی به دانگل یا نرم افزار اضافی نخواهید داشت.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Fusion 300 PNK LTD

 

محفظه هوای اختصاصی

ROG Strix Fusion 300 PNK LTD دارای محفظه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صدای بزرگی در اطراف درایورها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد که با محفظه هوای منحصر به فردی طراحی شده است تا صدای غنی و خالصی را ارائه دهند و باعث جذابیت و لذت بیشتری در بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها شود.

درایورهای بزرگ این هدست به صورت سفارشی تنظیم شده، تا باس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های قدرتمندی را ارائه دهند. ضمن آن که از  پوشش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های فلزی در این هدست مخصوص بازی استفاده شده است تا نویز را به حداقل برسانند و از بهترین کیفیت صوتی ممکن بهره بگیرد.

 

طراحی ظاهری هدست ایسوس

هدست Asus ROG Strix Fusion 300 PNK LTD با زیبایی ظاهری بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نظیری که دارد، از بدنه فلزی مقاومی ساخته شده است که جذابیت آن را با ایجاد نور روشنایی ال ای دی و رنگ دلنشین صورتی، دو چندان کرده است. این محصول در مقایسه با محصولات هم رده خود، یکی از بی رقیب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین و پیشرفته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی به شمار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آید که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند مورد توجه گیمرهای حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای واقع شود.

کیفیت تولید این هدست مخصوص بازی بسیار بالا بوده و گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های آن از پلاستیک با کیفیتی تهیه و طراحی شده است. همچنین قسمت سربندی این هدست دارای لولاهای مرغوبی است که با قابلیت خم شدن نود درجه، استفاده از آن بسیار آسان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر شده و سازگاری با سایزهای مختلف سر ممکن شده است.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Fusion 300 PNK LTD

 

اتصالات در هدست ایسوس

ROG Strix Fusion 300 PNK LTD سبک و راحت است و سازگاری گسترده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای با رایانه های شخصی، مک و کنسول‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی دارد. با استفاده از این هدست بازی ایسوس، قادر خواهید بود صدای بازی بی عیب و نقص را با غوطه وری در بازی  به همراه ظاهری شیک و صورتی رنگ این هدست تجربه کنید.

این مدل از هدست بازی، دارای اتصال USB 2.0 و جک 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری است تا بتواند با رایانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شخصی، مک، کنسول‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی و تلفن های همراه سازگاری داشته باشد.

بنابراین خواهید توانست با کمک این اتصالات به دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی و یا رایانه خود متصل شده و از بازی خود نهایت لذت را ببرید. ضمن آن که در این هدست زیبا، قابلیت تبدیل به خروجی استاندارد استریو نیز ایجاد شده است تا لذت بازی را برای شما دوچندان نماید.

 

بالشتک گوشی راحت هدست

بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هدست ROG Strix Fusion 300 PNK LTD دارای خاصیت هیبریدی بوده و بسیار خاص طراحی شده است. جنس رویه این گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها از چرم خاصی بوده و باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که در عین احساس راحتی در زمان بازی، از کیفیت صدای عالی این هدست نیز لذت ببرید. این گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها بسیار سبک و راحت بوده و مناسب بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های طولانی خواهند بود.

شکل خاص این گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در هدست بازی ایسوس، به گونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای طراحی شده است که به خوبی بر روی گوش قرار گرفته و به عنوان عایق صدا عمل نموده و بدون احساس خستگی یا گرما، بتوان از آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای استفاده نمود.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Fusion 300 PNK LTD

 

کیفیت بالای میکروفون ایسوس

در هدفون ایسوس مدل ROG Strix Fusion 300 PNK LTD از میکروفونی انعطاف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پذیر و قدرتمند برخوردار خواهید شد. این میکروفون از گوشی چپ در هدست قابل جمع شدن یا خمیدگی است. مکانیسم اجرایی در این میکروفون به صورت پله‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای بوده و در زمانی فعال می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که به صورت کامل کشیده شود. در تمامی حالت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دیگر میکروفون در حالت خاموشی است.

 

ابتکار ROG در هدست شیک و زیبای ایسوس

همان گونه که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دانید، تولیدات ابتکاری تجهیزات صوتی و بازی حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای کمپانی ایسوس، از طریق ROG که زیر مجموعه خانواده ASUS می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد، صورت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد. این مجموعه همواره لوازم این حوزه را با کیفیتی رقابتی و نوآورانه به بازار عرضه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دارد و در میان گیمرهای حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای به خوبی شناخته شده است.

طراحی و تولید هدست ROG Strix Fusion 300 PNK LTD یکی از بی نظیرترین محصولات این مجموعه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد که با طراحی زیبا و مدرنی که دارد، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند یکی از محصولات برتر در میان تجهیزات و هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی به شمار آید. ضمن آن که همواره در کنار طراحی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های فوق العاده، کیفیت عملکرد نیز مدنظر گرفته شده است.

از آن جایی که عمدتا از هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی به مدتی طولانی استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، در نظر گرفتن راحتی و سبکی در هدست یک امر ضروری می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد. ضمن آن که باید این موضوع را نیز در نظر داشت که استفاده از این هدست با وجود سربند فلزی، نباید مانع استفاده از عینک گیمرها شود. بنابراین توجه ROG به این موضوع نیز باعث شده است که بدون ناراحتی بتوان همزمان از عینک نیز استفاده نمود.