معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Go 2.4 Electro Punk

Asus ROG Strix Go 2.4 Electro Punk

هدست بازی بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و قدرتمند ایسوس ROG Strix Go 2.4 Electro Punk، با استفاده از فناوری‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پیشرفته در طراحی و تولید، به یکی از لوازم جانبی صوتی کارآمد و پرطرفدار تبدیل شده است.

 

اتصال بلوتوثی هدست ایسوس

هدست Strix Go 2.4 Electro Punk با قرار دادن بلوتوث به اولین هدست 2.4 گیگاهرتز در جهان، اتصال بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده پایداری را برای بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های چند پلتفرم امکان پذیر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. از صدای بدون تاخیر در رایانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شخصی، PlayStation، Xbox یا دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هوشمند دیگر لذت ببرید.

لازم به ذکر است که اتصالات بلوتوث اغلب تأخیر و حواس پرتی در بازی را ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. این مشکلی برای ROG Strix Go 2.4 Electro Punk وجود ندارد، زیرا از فناوری RF-USB 2. C با فرکانس 2.4 گیگاهرتز با آنتن-های دوتایی برای انتقال صدا از طریق مسنجر برخوردار است.

ترکیبی که آن را به هدست اصلی بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های موبایل یا بازی دستی Nintendo Switch تبدیل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. همچنین برای کنسول در خانه یا بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های رایانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای بسیار مناسب است و تا 20 متر دامنه را ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نماید.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Go 2.4 Electro Punk

 

دوام باتری هدست مخصوص بازی

این هدست قدرتمند و راحت ایسوس سبک وزن بوده و شارژ سریع دارد. باتری این هدست دارای قدرت و دوام زیادی بوده و مناسب بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های طولانی، بدون توقف است.

شارژ سریع در این هدست، تنها با 15 دقیقه برای حداکثر سه ساعت بازی انجام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد. در صورتی که این هدست به صورت کامل شارژ شود، دارای دوام باتری تقریبی 25 ساعت خواهد بود که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند برای گیمرهای حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای بسیار جذاب بوده و از ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ممتاز این هدست ایسوس به شمار آید. البته کابل USB 3.0 یا USB-C برای شارژ سریع مورد نیاز است.

 

میکروفون لغو کننده صدا با هوش مصنوعی

Strix Go 2.4 Electro Punk یک هدست راحت و پر قدرت است که با فناوری پیشرو در صنعت، لغو کننده سر و صدا با قدرت AI برای ارتباط صوتی درون بازی با صدایی واضح و شفاف، مهندسی شده است. این قابلیت می-تواند باعث شود که شناسایی دقیق داشته و با حذف صداهای محیطی از یک اطلاعات عظیم و عمیق در بازی استفاده کنید.

بنابراین با استفاده از این میکروفون دو طرفه و جدا شونده، از شفاف بودن ارتباط صوتی درون بازی با هم تیمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود اطمینان حاصل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید. ضمن آن که نویز در این هدست با استفاده از هوش مصنوعی در زمان اتصال بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم، به صورت خودکار لغو خواهد شد. این یک مزیت قابل توجه در این هدست ایسوس است که آن را در مقایسه با هدست-های هم رده خود متمایز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نماید.

 

طراحی منحصر به فرد هدست ASUS

هدست ROG Strix Go 2.4 Electro Punk یکی از طراحی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های منحصر به فرد را به خود اختصاص داده است تا بتواند راحتی و کیفیت بالاتری را در اختیار کاربران خود قرار دهد. ایجاد محفظه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هوای کارآمد و درایورهای 40 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری ASUS Essence باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که صدایی کاملاً غنی و خالص را همراه با باس عمیقی دریافت کرده و در بازی خود غوطه ور شده و از تجربه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی این هدست زیبا لذت ببرید.

این هدست به رنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سیاه و صورتی تولید شده و وزن آن حدود 0.06 کیلوگرم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد. این هدفون دارای جک USB بوده و کابل آن قابل جدا شدن می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد. هدست به حالت تاشو و بسیار سبک وزن بوده و همراه با کیف، جهت استفاده و محافظت در حین حرکت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Go 2.4 Electro Punk

 

ویژگی الکترو پانک

این جالب است که بدانید، محصولات دسته بندی ROG Electro Punk به شما اجازه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند صدای واقعی را در کنار کیفیت صدا به خوبی تجربه کنید. ROG Strix Go در مقایسه با دیگر محصولات هم رده خود دارای امکانات و ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های زیادی بوده و به یکی از پرفروش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین طرح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هدست تبدیل شده است.

ROG Strix Go دارای گواهینامه کمیسیون ارتباطات فدرال و صنعت کانادا در ایالات متحده و کانادا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد که مشخصات و ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها با توجه به مدل متفاوت است.

 

اتصالات هدست مخصوص بازی

در هدست ایسوس مدل ROG Strix Go 2.4 ، اتصال بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم با تأخیر کم 2.4 گیگاهرتز را از طریق آداپتور USB-C سازگاری را با نینتندو سوییچ در حالت دستی، دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هوشمند، رایانه شخصی، مک و PS4 تضمین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. اتصال 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری برای استفاده با Xbox One و سایر دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری موجود است.

همچنین لازم به ذکر است زمانی که از اتصال سیمی با درگاه جک 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، دارای دامنه فرکانس 40،000 کیلوهرتز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد این در حالی است با استفاده از USB-C به دامنه فرکانس 20،000کیلوهرتز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Go 2.4 Electro Punk

 

تنظیمات هدست ایسوس الکترو پانک

اگر بخواهیم هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های موجود در بازار را بررسی کنیم، هدست ROG Strix Go 2.4 Electro Punk یکی از هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های با کیفیت و راحتی است که در عین حال بسیار شیک و خاص نیز طراحی شده است. در این هدست چند کنترل داخلی در گوشی تعبیه شده است که با کمک آن می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان میکروفون را قطع کرده، میزان صدا را تغییر داد، در حالت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و سیمی تغییر موقعیت داده و آهنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را متوقف، رد یا پخش کرد.