معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Go 2.4

Asus ROG Strix Go 2.4
هدست گیمینگ ایسوس

هدست بازی بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم ایسوس Asus Rog Strix Go 2.4، با محفظه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هوای گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و درایورهای 40 میلی‌متری، صدایی فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده غنی و خالص را با بیسی عمیق ارائه میدهد تا یک تجربه صوتی همه جانبه در بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های طولانی خود داشته باشید.

 

ROG Strix Go 2.4 در یک نگاه

  • دارای درایور 40 میلی متر (Neodymium magnet)
  • پاسخ فرکانسی 20Hz تا 20KHz
  • دارای تکنولوژی Hi-Res برای دریافت صدا تا 40KHz در حالت با سیم
  • اتصال به دو صورت بی سیم و با سیم
  • استفاده از فناوری بی سیم RF-USB 2. C با فرکانس 2.4 گیگاهرتز
  • باتری قوی 25 ساعته با قابلیت شارژ سریع با رابط USB-C
  • عملکرد 3 ساعته باتری فقط با 15 دقیقه شارژ
  • عملکرد کامل کنترلر های موجود روی هدست با قابلیت Armory II
  • بسیار سبک با تنها 290 گرم وزن

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Go 2.4

 

اتصالات هدست بی سیم ایسوس

اتصالات بلوتوث اغلب تأخیر را ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. مشکلی برای Asus Rog Strix Go 2.4 وجود ندارد زیرا از فناوری RF-USB 2. C با فرکانس 2.4 گیگاهرتز با آنتن های دوتایی برای انتقال صدا از طریق مسنجر برخوردار است. ترکیبی که آن را به هدست برای بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های موبایل یا بازی دستی Nintendo Switch تبدیل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

همچنین برای کنسول خانگی یا بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های رایانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای کاملاً عالی است و 20 متر برد دارد. البته باید متذکر شویم که دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هوشمند برای سازگاری کامل به سوکت USB-C نیاز دارند. صدای Hi-Res فقط از طریق اتصال کابل 3.5 میلی متر در دسترس است.

هنگام استفاده از اتصال سیمی از درگاه جک 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری، یک دامنه فرکانس گسترده 40،000KHz برای پخش صوتی Hi-Res ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، اما هنگام استفاده از ماژول بی سیم USB-C به یک استاندارد 20،000KHz پایین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسید.

 

هدستی راحت و بسیار سبک وزن

ROG Strix Go 2.4 با تنها 290 گرم وزن، یک هدست مخصوص بازی بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و بسیار سبک است و راحتی بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نظیری را برای جلسات طولانی بازی ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. طراحی تاشو برای بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های حرکتی ایده آل است و باعث می-شود Strix Go 2.4 به راحتی در هر جایی حمل شود.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Go 2.4

 

میکروفون مجهز به هوش مصنوعی

این هدست بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم ایسوس،  با فناوری پیشرو ، لغو کننده سر و صدا با قدرت AI برای ارتباط صوتی شفاف درون بازی طراحی شده است. این الگوریتم برای شناسایی دقیق و مقابله با صداهای محیطی از یک پایگاه داده عظیم و عمیق استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. بدین ترتیب تمامی صداهای پس زمینه، به طور واقعی از بین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رود و باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که اطمینان حاصل کنید که ارتباط صوتی درون بازی با هم تیمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها شفاف خواهد بود. این میکروفون دو طرفه و جداشونده می-باشد.

همچنین این هدست دارای یک میکروفون مخفی برای ارتباطات راحت در هر مکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد. این میکروفون داخلی هنوز توسط فناوری حذف نویز مجهز به هوش مصنوعی تأمین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، بنابراین در حین حرکت از ارتباطات کاملا شفاف لذت خواهید برد.

 

شارژ سریع و دوام طولانی باتری

در هدست بازی بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم ایسوس مدل Rog Strix Go 2.4 ، شارژ سریع فقط با 15 دقیقه انجام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که برای حداکثر سه ساعت بازی مناسب است. با شارژ کامل نیز دوام باتری تا 25 ساعت خواهد بود که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید به مدتی طولانی با استفاده از این هدست از بازی خود لذت ببرید. البته لازم است اشاره کنیم که کابل USB 3.0 یا USB-C برای شارژ سریع مورد نیاز است.

 

کیف دستی هدست

کیف دستی و جمع و جور این هدست ایسوس به شما کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا از هدست و سایر لوازم جانبی مرتبط به راحتی محافظت کنید. ROG Strix Go 2.4 به راحتی جمع می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود تا در فضاهای کوچکی مانند کشو یا کیف همراه قرار بگیرد.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Go 2.4

 

قابلیت Armory II

کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گسترده ASUS Armory II به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا به راحتی Asus Rog Strix Go 2.4 را تنظیم کنید. جهت ایجاد پروفایل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی برای بازی های مختلف، به زمان زیادی نیاز نخواهید داشت. حتی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از Armory II برای بررسی میزان باتری هدست یا تنظیم تایمر توسط رایانه استفاده کنید.

 

دکمه ها و تنظیمات هدست

Asus ROG Strix Go 2.4 یکی از جذاب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین و راحت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین هدست های موجود در بازار است، این هدست شیک ایسوس در مقایسه با محصولات هم رده خود دارای ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های منحصر به فردی است که آن را از دیگر رقبا متمایز کرده است.

چند کنترل فیزیکی داخلی در گوشی Asus Rog Strix Go 2.4 وجود دارد که به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد میزان صدا را تغییر دهید، میکروفون را بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌صدا کنید، آهنگ ها را مکث، پخش یا رد کنید و بین حالت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و سیمی جابجا شوید.

 

طراحی شیک هدست Strix Go 2.4

طراحی ظریف هدست Asus Rog Strix Go 2.4 ، با آرم نسبتاً ساده ROG و طراحی زاویه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دار ، نشان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد که این یک هدست مخصوص بازی است، اما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان از آن برای موارد بسیار بیشتری استفاده کرد. در واقع با دانگل USB-C و پشتیبانی سیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دار به راحتی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از هدست Asus Rog Strix Go 2.4 برای رفت و آمد روزانه استفاده کنید.

Asus Rog Strix Go 2.4 سبک به آسانی در طول جلسات طولانی بدون حس سنگینی در سر طراحی شده است. هدست ایسوس گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های نرم و راحت با سربند قابل تنظیم باعث راحتی بیشتر در هنگام بازی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند.