معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Go Core

Asus ROG Strix Go Core
هدست گیمینگ ایسوس

هدست جدید بازی ایسوس Asus Rog Strix Go Core، با پشتیبانی از چند پلتفرم کامپیوتر، مک، دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هوشمند و کنسول‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها، با درایورهای ASUS Essence و فناوری محفظه هوا یکی از محصولات بی‌رقیب در رده هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی هوشمند میباشد.

 

تنظیم میزان صدا و میکروفون

ROG Strix Go Core دارای گواهینامه Discord و TeamSpeak است و دارای یک میکروفون جداشونده و یک جهته است که با تنظیم آن صدای شما برای ارتباط شفاف و راحت با هم تیمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها برجسته می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.
برای افزایش صدا آن را به بالا و برای کاهش آن به پایین حرکت دهید. با یک ضربه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید میکروفون را لغو کنید.
چرخش ولوم و میکروفون روی گوشی هدست، به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا تنظیمات فوری صدا را انجام داده و صدای خود را در حین بازی قطع یا تنظیم کنید. با داشتن کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بصری روی هدست، به جای کلیدها، روی بازی خود متمرکز خواهید شد.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Go Core

 

بازی در هر سیستم عامل

ROG Strix Go Core از یک رابط 3.5 میلی متری بهره می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برد ، بنابراین از این هدست می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان تقریباً در تمامی پلتفرم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مخصوص بازی استفاده کرد. از جملهPC ، Mac، تلفن های همراه، تبلت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها، PlayStation 4 ، Xbox One و Nintendo Switch.

 

ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ممتاز هدست ایسوس

این دستگاه دارای یک جفت درایور 40 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری 32 اهم با دامنه 20 تا 40 کیلوهرتز است. این ویژگی به اندازه کافی خوب است که به آن گواهینامه Hi-Res Audio داده شود. همچنین میکروفون یک جهته دارای فرکانس 100-10kHz با حساسیت 45 دسی بل می باشد.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Go Core

 

بررسی گوشی های هدست ایسوس

Asus ROG Strix Go Core از نظر ظاهری کاملاً شیک و با طراحی بسیار راحت و زیبا به نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد. بسیاری از امور ارگونومیک در این هدست انجام شده است. با یک چرخش و مکانیزم محوری، درایورها را متناسب با نیازهای خود بچرخانید و کج کنید.
از سوی دیگر، گوشی به راحتی در گوش شما قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرند. این نیز مهم است. بنابراین عایق شدن صدا مهم است و به شما کمک می کند صدای عمیق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تری را احساس کنید. گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هدست را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان کاملاً به سمت جلو و عقب متمایل کرد و با تغییر طول سربند، آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را تنظیم نمود.

هدبند بصورت کشویی تنظیم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود و یک باند داخلی فلزی با دوام ساخته شده است که نشان از دوام بالای آن دارد. بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها نیز بسیار راحت هستند و ضخامت خاصی ندارند و برای چنین هدستی به اندازه کافی سبک هستند. این بالشتک ها از چرم PU ساخته شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند که به خوبی عایق صدا بوده و راحت در اطراف گوش شما واقع می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند.

 

راحتی با هدست بازی ایسوس

Asus ROG Strix Go Core مجهز به درایورهای منحصر به فردی با محفظه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هوا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند صدایی فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده و خالص را ایجاد نماید. این هدست ایسوس، با طراحی ارگونومیک و وزن سبکی که دارد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند راحتی مناسبی را ایجاد کرده و با مکانیزم تاشو برای حمل سریع و آسان، مناسب باشد.

این تعادل بی نظیر از ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی است که ROG آن را برای شما فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا بدون خستگی در هر کجا که هستید بازی کنید. با وزن سبک 252 گرم، هدست Asus ROG Strix Go Core به شما آرامش بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نظیری می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد ، مخصوصاً برای جلسات طولانی بازی این موضوع بسیار قابل توجه است.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Go Core

 

هدستی با ساختاری زیبا و مستحکم

یکی از اولین مواردی که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند توجه شما را جلب کند، طراحی زیبا و مینیمالیست هدست Asus ROG Strix Go Core است. Go Core از طراحی هدست گیمر به صورت کلیشه ای رد شده و در عوض ظاهر و زیبایی منحصر به فردی را به نمایش گذاشته است. با این حال، کمبود نور RGB ممکن است برای برخی از افراد مناسب نباشد.

این طراحی هدست Asus ROG Strix Go Core، برای استفاده روزمره کاربردی است و به شما این امکان را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا از آن به عنوان هدفونی در کارهای روزانه استفاده کنید، زیرا این هدست، در همه شرایط مناسب به نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد.