معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Go

Asus ROG Strix Go
هدست گیمینگ ایسوس

هدست بازی ایسوس Asus Rog Strix Go، با طراحی سبک، راحت و با قابلیت حمل مناسب، تولید شده است تا بتوانید بازی طولانی مدتی را با این هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ایسوس داشته باشید و از آن لذت ببرید.

 

میکروفون هدست بازی ایسوس

در Asus Rog Strix Go که با باس عمیق بهینه شده است، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان تجربه های صوتی همه جانبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای را دریافت کرد. این دستگاه از یک میکروفون مهار کننده نویز AI برخوردار است که قادر است ارتباط صوتی درون بازی را کاملاً شفاف و واضح ارائه دهد. حتی در محیط‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پر سر و صدا در فضای باز نیز صوتی واضح را فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

با کمک این الگوریتم، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان صداهای محیط را به دقت شناسایی کرده و برای مقابله با آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها آماده بود. بدین ترتیب خواهید توانست در بازی مورد علاقه خود، تمامی صداهای پس زمینه را به طور واقعی از بین برده و اطمینان داشته باید که از یک ارتباط صوتی درون بازی با هم تیمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود بهره خواهید برد. این میکروفون دو طرفه، جداشونده دارای کیفیت بسیار بالایی از صوت می باشد.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Go

 

ارتباطات موثر و قدرتمند

Asus Rog Strix Go یک هدست مخصوص بازی با USB-C است که از همه سیستم عامل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی مورد علاقه شما از قبیل رایانه، MAC، PC ، تلفن همراه، Play Station 4  و Nintendo Switch پشتیبانی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. این هدست به درایورهای خاص مجهز شده است تا بتواند صدایی قدرتمند و فوق العاده غنی را تولید کند و لذت بازی های گروهی را دو چندان می کند.

 

طراحی منحصر به فرد محفظه هوا

محفظه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هوای منحصر به فرد به همراه درایورهای 40 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری ASUS  صدایی کاملاً غنی و خالص را برای تجربه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی غوطه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وری ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند، تا بتوانید لذت بازی را با صدایی قدرتمند دریافت نمایید.

 

راحتی و سبکی هدست

طراحی سبک Asus Rog Strix Go به گونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای است که به شما آرامش بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نظیری می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد، مخصوصاً برای جلسات طولانی بازی بسیار عالی هستند. همچنین طراحی تاشو کاملاً مناسب برای لذت بردن بازی در خانه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد. این هدست  دارای 262 گرم وزن بوده و باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود بتوان از آن در مدت زمان طولانی بدون احساس خستگی استفاده نمود.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Go

 

کنترل و تنظیمات هدست

کلید کنترل و میکروفون Asus Rog Strix Go ایسوس، روی گوشی ایجاد شده است تا به شما امکان دهد در هنگام گیم پلی تنظیمات صدا را فوری و به آسانی انجام دهید. با کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ساده و قابل دسترس این هدست مخصوص بازی، می-توانید روی بازی خود تمرکز کنید.

Asus Rog Strix Go دارای کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گسترده و رابط کاربری بصری است که به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا به سادگی هدست را تنظیم کنید، تا از EQ در تعادل بازی کنید. در مدت زمان بسیار کوتاهی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید فایل صوتی را برای بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مختلف ایجاد و اعمال کنید.
کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های فیزیکی روی گوشی برای تنظیم آسان صدا، کنترل رسانه و بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌صدا شدن میکروفون کمک خواهد کرد. این هدست توسط Discord و TeamSpeak گواهی شده و میکروفون بهینه شده تا ارتباط شفافی را ارائه دهد.

 

کیفیت برتر تولید هدست ایسوس

توجه داشته باشید که ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ایسوس، با توجه به مدل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها متفاوت است. Rog Strix Go یکی از هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های به روز شده و با کیفیت در میان هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هم رده خود بوده و توانسته است عملکردی عالی را از خود نشان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.
سرعت انتقال واقعیUSB ، بسته به فاکتورهای زیادی از جمله سرعت پردازش دستگاه میزبان، ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هدست و سایر عوامل مربوط به پیکربندی سیستم و محیط کار شما متفاوت خواهد بود.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Go

 

شارژ سریع و دوام طولانی باتری

برای شارژ سریع در این هدست مخصوص بازی ایسوس Rog Strix Go  ، تنها 15 دقیقه نیاز است که بتوانید حدود سه ساعت بازی را با تجربه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای لذت بخش داشته باشید. برای آن که بتوانید از این هدست به طور تقریبی 25 ساعت در بازی طولانی استفاده کنید، لازم است که آن را کامل شارژ نمایید. بدین ترتیب زمانی طولانی برای بازی دلخواه خود خواهید داشت.

برای شارژ سریع در جعبه این هدست کابل USB 3.0 یا USB-C قرار گرفته است. همچنین کیف این هدست جمع و جور و سبک بوده و می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند از هدست ایسوس و لوازم جانبی آن به خوبی مراقبت نماید. به جهت تاشو بودن این هدست، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان به آسانی آن را در کیف قرار داده و با خود حمل نمود.