معرفی پایه هدفون | Asus ROG Throne Qi

Asus ROG Throne Qi
پایه‌ی هدفون گیمینگ ایسوس

پایه هدفون ایسوس Asus Rog Throne Qi، با فناوری شارژ بی‌سیم و سریع برای بازی در مدت طولانی و گوش دادن به موسیقی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دلخواهتان ارائه شده است. برای کسب اطلاعات کامل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تری از این محصول ایسوس ، میتوانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

 

ویژگی ها

اتصال به دستگاه های سازگار

ROG Throne Qi یک پایه هدست مخصوص بازی بی‌سیم است که برای نگه داشتن تلفن هوشمند دارای قابلیت Qi یا سایر دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سازگار، سازمان یافته است. تقویت کننده ESS DAC با تقویت صدای صوتی هدفون، صدای بازی همه جانبه را به شما ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

 

تجربه صوتی بالا

همچنین Asus Rog Throne Qi دارای یک تقویت کننده داخلی ESS 9118 DAC و تقویت کننده صدای هدفون برای بازی و پخش موسیقی و فیلم است. با استفاده از Hyper Grounding و فناوری انحراف سیگنال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی که با پردازش سیگنال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی و روشنایی از پتانسیل کامل ESS DAC باز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، از صدایی دقیق، پویا و همه جانبه در بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و رسانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مورد علاقه خود لذت خواهید برد.

 

معرفی پایه هدفون | Asus ROG Throne Qi

 

نورپردازی Asus

سبک بازی خود را با نورپردازی قابل تنظیم Aura RGB در Asus Rog Throne Qi ارتقاء دهید. با داشتن 18 ناحیه روشنایی RGB که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند به صورت مستقل و با انتخاب تنوع و ترکیب رنگی بالا به همراه شش جلوه نور سفارشی شده، ظاهر شوند، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید یک تجربه روشنایی خیره کننده ایجاد کنید.
در حالی که جلوه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های نورپردازی 360 درجه RGB قابل تنظیم که با دیگر لوازم جانبی Aura Sync هماهنگ هستند، یک تجربه خیره کننده و یکپارچه از نور را فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. فناوری Aura Sync به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد جلوه-های روشنایی را در ROG مجهز به Aura همگام سازی کنید.

 

طراحی منحصر به فرد

در این دستگاه به روز شده ایسوس، یک طرح پایه قوس به همراه یک پد لاستیکی ضد لغزش، ایجاد شده است تا یک سکوی پایدار را برای ایمن نگه داشتن هدست شما فراهم کرده و از لرزش و افتادن آن محافظت کند. علاوه بر این، منطقه تماس بزرگ روی قوس به طور مساوی طراحی و تولید شده است تا وزن هدست شما را توزیع کند و از تغییر شکل بالشتک هدبند مراقبت کرده، تا از سالم ماندن و راحتی آن محافظت نماید.

 

پایه‌ی هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Throne Qi

 

شارژ سریع و راحت

پایه هدفون Asus Rog Throne Qi یک نقطه اختصاصی را برای ذخیره هدفون های بازی، همراه با راحتی شارژ بی-سیم فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، منطقه بازی شما را منظم نگه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دارد و از شلوغی کابل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شارژ خلاص می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوید. شارژ بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم سریع و کارآمد Qi ، دارای نشانگر LED داخلی است که شما را از وضعیت شارژ مطلع می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.
برای فعال کردن شارژ بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم باید آداپتور برق متصل باشد. اشیا Metal فلزی یا اشیای حاوی فلز، مانند سکه، جعبه یا کارت اعتباری، نباید در منطقه شارژ قرار گیرند.

 

اتصالات در پایه شارژ ایسوس

ROG Throne Qi با دو پورت USB 3.1 است که اتصال فوق العاده سریع و 1.5 آمپر انرژی را برای شارژ دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شما فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. بنابراین شما همیشه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید متصل بمانید و تمام دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود را روشن نگه دارید، حتی اگر Qi را پشتیبانی نکنند.
همچنین این پایه شارژ هدستThrone  دارای پورت های دوگانه USB 3.1 و Aura Sync با تحویل نیرو است که آن را به عنوان یک راه حل کامل برای سازماندهی و به روزرسانی تنظیمات بازی مناسب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

 

معرفی پایه هدفون | Asus ROG Throne Qi

 

نرم افزار Armory II

لازم به ذکر است که نرم افزار Armory II کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گسترده و رابط کاربری بصری را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد، بنابراین می-توانید Throne Qi را به راحتی تنظیم کنید تا متناسب با بازی شما قرار گیرد.
همچنین می توانید با استفاده از این قابلیت، به راحتی پروفایل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی منحصر به فرد را برای انواع مختلف بازی ایجاد و اعمال کنید و از بهترین و جذاب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین کیفیت صدا در هر محیطی لذت ببرید.