Audio Technica ATH-M20X
هدفون مانیتورینگ آدیو تکنیکا

هدفون مانیتورینگ Audio-Technica ATH-M20X، صدایی عالی و نسبتاً تهاجمی به سبک استودیویی با ویژگی‌های کاربردی را ارائه میدهد. این یک هدفون پشت‌بسته است که با قیمتی مناسب در مقایسه با رقبا ارائه میشود که میتواند عملکردی عالی را در تولید صدا داشته باشد.

 

در یک نگاه

  • طراحی حرفه‌ای با پوشش گوش از نوع Over-Ear
  • کیفیت ساخت پیشرفته و مهندسی طراحی شده برای میکس کردن استودیو
  • درایورهای 40 میلیمتری با آهن رباهای کمیاب و سیم پیچ های آلومینیومی با روکش مس
  • قابل تنظیم برای افزایش عملکرد فرکانس پایین
  • کانتورهای طراحی دور گوش برای انزوای عالی صدا در محیط های شلوغ
  • خروجی کابل یک طرفه مناسب نئودیمیم مگنت

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-M20X

 

طراحی هدفون

ATH-M20X با طراحی میراث Audio-Technica ، و در وزن 190 گرم طراحی شده است که می تواند برای استفاده در مدت طولانی بسیار مفید و کاربردی باشد. این هدفون مشکی رنگ از پلاستیک ساخته شده است و بر خلاف مدل قبلی خود که دارای شکل کاملاً گردی است، دارای گوشی های بیضی شکل است. بالشتک های روی گوشی ها نرم هستند و گوشی ها را کاملاً می پوشانند. حتی هدبند انعطاف پذیر نیز از همان مواد پر شده بالشتک ها بوده و از راحتی و نرمی مناسبی برخوردار است.

یک آرم کاملا بزرگ Audio-Technica در امتداد هدبند حک شده است. با این حال، M20X تناسی خوبی داشته و به هیچ وجه از روی سر پایین نمی رود. بالشتک های گوشی برای تناسب بهتر می چرخند که با زاویه 15 درجه در هر جهت این کار را انجام می دهند. لغزنده های تنظیم هدبند به صورت کلیک نیستند و در عوض با یک مکانیسم اصطکاک به داخل و خارج می روند باید قبل از قرار دادن آنها روی سر خود آنها را به داخل و خارج بکشید.

همچنین این کابل هدفون به طور دائمی متصل است.  هرچند که بسیار زیبا و انعطاف پذیر است. این یک کابل 3 متری بوده که پوشش بیرونی ضخیمی برای سیم آلومینیومی روکش دار مسی است و آن را کاملا محکم می کند. همچنین، جک صوتی 3.5 میلی متری روکش طلا دارد. Audio-Technica یک آداپتور 6.3 میلی متری را در خود جای داده است که به پلاگین 3.5 میلی متری متصل می شود.

 

ویژگی های خاص

با توجه به اینکه ATH-M20X به عنوان هدفون حرفه ای به فروش می رسد، مشخصات فنی نسبتاً چشمگیری در آن تعبیه شده است. در این هدفون، درایورها 40 میلی متری و بزرگ هستند و در محدوده پاسخ فرکانسی 15-20000 هرتز کار می کنند. اما مهم تر از همه، آنها دارای درجه امپدانس 47 اهم هستند که می تواند در کاهش صدای ایجاد شده توسط سیگنال های الکتریکی عبور از هدفون کمک کند. انتظار می رود که هدفون ATH-M20X با طیف گسترده ای از تجهیزات صوتی کار کند. از طرف دیگر، دستگاه های سطح پایین مانند تلفن های هوشمند ممکن است نتوانند آن را با ظرفیت کامل تأمین کنند.

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-M20X

 

کیفیت صدا

تقویت کننده های کم مصرف در بسیاری از تلفن های هوشمند نمی توانند Audio-Technica ATH-M20X را به حد مجاز برسانند. صدا در هدفون ها واقعاً بلند است و صداهای شفاف تولید می کنند. در حقیقت، این هدفون ها صدایی صاف و بدون هیچگونه اعوجاجی تولید می کند. همچنین، هدفون فوق العاده از سه برابر فوق العاده ای داشته و پاسخ باس مناسب بوده و همان چیزی است که کاربران در بیشتر هدفون های تجاری به آن عادت کرده اند.

صحنه سازی صدا خوب است و به دلیل تناسب، انزوای غیرفعال نویز کافی است تا اکثر صداهای محیط را به راحتی سرکوب کند. در مورد این هدفون تا حد زیادی بهترین کارایی را دریافت می کنید. برای یک مجموعه استودیویی با قیمت مناسب، پاسخ کاملاً مساوی دریافت می کنید. در فرکانس های بالاتر افت قابل ملاحظه ای وجود دارد که با یک EQ همه کاره قابل تنظیم است. به دلیل کمبود درایورهای زاویه دار، میزان صدا برای هدفون پشت بسته متوسط است، اما تصویربرداری حتی با وجود میانه متوسط و سه برابر خاموش، دقیق به نظر می رسد. بنابراین، شما می توانید همه چیز را خوب بشنوید.

 

جداسازی صدا عالی

کانتورهای طراحی دور گوش ATH-M20X برای ایجاد انزوای عالی صدا در محیط هایی با صدای بلند طراحی شده است. این هدفون ها یکی از خنثی ترین صداهای بسته را ارائه می دهد و می تواند یک همراه خوب و همیشگی هنگام حرکت و سفر باشد تا بتوان بدون هیچ گونه مزاحمتی، به موسیقی های دلخواه خود گوش فرا داد.

 

معرفی هدفون آدیو تکنیکا | Audio Technica ATH-M20X

 

نامناسب برای ورزش

این هدفون Audio-Technica ATH-M20X برای استفاده در هنگام انجام فعالیت های ورزشی و بدنی طراحی نشده است. آنها در طول جلسات گوش دادن هنگام ورزش گاه به گاه موقعیت خود را تغییر داده و هنگامی که سر خود را کج می کنید ممکن است سر بخورد. آنها در حین انجام فعالیت های بدنی بسیار سریع ثابت نبوده و برای استفاده در ورزشگاه یا هنگام دویدن و پریدن ایده آل نیستند. همچنین کابل قابل جدا شدن نیست و در صورت گیر کردن به چیزی، ممکن است هدفون را از سر شما خارج  کند.