معرفی هدفون گردنی Aukey Neckband | Wireless EP-N33

هدفون نویزکنسلینگ Aukey Neckband Wireless EP-N33

هدفون گردنی Aukey Neckband Wireless EP-N33 دارای ساختاری راحت و متناسب بوده و میتواند تجربه صوتی غنی و پر انرژی را برای شما فراهم کند. این هدفون بی سیم، قادر است تا صدایی فوق العاده با بیس قوی و آوازهای شفاف را ارائه کند تا به راحتی از موسیقی های خود، بدون احساس خستگی در هنگام استفاده طولانی مدت، لذت ببرید. برای دریافت اطلاعاتی کامل تر از این هدفون، می توانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

 

در یک نگاه

  • شارژ سریع 10 دقیقه ای برای پخش اضافه  2 ساعت
  • نوع باتری لیتیوم پلیمری 130 میلی آمپر ساعتی
  • هدفون بلوتوث با قابلیت حذف نویز فعال برای لذت صدای استریوی واضح
  • کابل گردن سیلیکونی سازگار با پوست دارای انعطاف پذیری و استحکام مناسب
  • سه اندازه ایرتیوپ گوش سیلیکونی برای ایجاد مهر و موم مناسب در گوش
  • دارای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار IPX6
  • تنظیم سه گانه EQ برای حالت های معمولی ، فیلم یا کلاسیک
  • حذف نویز فعال و دستیار صوتی قابل دسترسی از طریق دکمه ANC
  • شارژ سریع USB-C برای  8 ساعت پخش و زمان شارژ کامل کمتر از 2 ساعت

 

معرفی هدفون | Aukey Neckband Wireless EP-N33

 

اتصال مناسب

 شما می توانید با استفاده از هدفون گردنی Aukey Neckband Wireless EP-N33، به سرعت با بلوتوث نسخه 5 متصل شوید و با کنترل صدا، دکمه چند منظوره و میکروفون داخلی حذف نویز ، بدون دردسری،  پخش صدا و تماس ها را مدیریت کنید. می توانید موسیقی خود را از طریق تلفن، تبلت، رایانه و سایر دستگاه های دارای بلوتوث متصل کنید.

این امکان برای شما فراهم است که با این هدفون، قدرت و سادگی بلوتوث 5 را تجربه کنید. اتصال فوری، کم مصرف و بدون کابل، برای پخش صدای قابل اعتماد در برد تا 10 متر فراهم است. این می تواند به شما امکان استفاده از موسیقی ها و مدیریت تماس ها را در فضای باز بدهد.

 

ایرتیوپ های مناسب

در هدفون گردنی Aukey Neckband Wireless EP-N33 سه اندازه مختلف ایرتیوپ طراحی شده است که می تواند به مهر و موم بیشتر کمک کرده و صدای شما را از نویزهای بیرونی جدا نماید و ضمن آنکه کنترل نویز فعال (ANC) به طور هوشمند سازگار می شود و نویز کنسلینگ کاملی را ارائه می دهد.

نابراین می توانید دور از هیاهوی خارج، به موسیقی های دلخواه خود گوش دهید.هدفون Neckband Wireless Earbuds Noiseless Aukey در حقیقت منبع شما برای تجربه صدایی غنی و فراگیر است که با حذف فعال و غیرفعال نویز در برابر صدای دنیای بیرون محافظت می شود تا با عمق و وضوح، صدای قابل توجهی را که به آن انرژی و قدرت می بخشد، را ارائه کند.

 

فناوری نویزکنسلینگ

فناوری نویز کنسلینگ ، بیشتر نویزها را در فرکانس ‌های کم تا متوسط ​​مانند صدای موتور ماشین، قطار و هواپیما و همچنین مکالمات پس‌زمینه و صدای جمعیت حذف می‌کند. گوشی های این هدفون، به صورت ایمن و عایق عمل کرده و صدا را از نویز فرکانس بالا جدا می کند. می توانید از کامل بودن و غنای موسیقی خود با صدای تنظیم شده دقیق لذت ببرید، در حالی که از نویز محافظت شده اید.

این امکان برای شما فراهم است تا از آوازهای شفافی که خوانندگان مورد علاقه شما را درست در مقابل شما قرار می دهد تا بیس قوی که شما و موسیقی را به سطح دیگری ارتقاء می دهد، بهره ببرید. این هدفون به صورت پویا و چشمگیر در سراسر محدوده کامل، ارائه می شود.

 

دوام باتری

یکی از مواردی که در هدفون های بی سیم بسیار مورد توجه است، مدت دوام و ماندگاری باتری و زمانی است که برای شارژ آن باید صرف شود. هدفون گردنی Aukey Neckband Wireless EP-N33 ، دارای باتری لیتیوم پلیمری 130 میلی آمپر ساعتی است و زمان پخش حداکثر 8 ساعت را ایجاد کرده و دو ساعت زمان برای شارژ آن نیاز است.

 

طراحی حرفه ای

این هدفون دارای وزن 38 گرم است و با یک کابل USB-C همراه می باشد. هدفون Aukey در یک جعبه مقوایی با قابلیت باز شدن آسان با یک درج پلاستیکی مناسب برای جلوگیری از لرزش در اطراف طراحی شده است. داخل آن سه اندازه از ایرتیوپ قرار گرفته است. می توان از هر منبعUSB  5 ولت DC برای تغذیه این هدفون استفاده کرد. شارژ اولیه با استفاده از یک آداپتور دیواری 2.1 آمپر انجام می شود.

 

معرفی هدفون | Aukey Neckband Wireless EP-N33

 

اتصال

اتصال نیز، یک روش ساده تک دکمه ای است. بعد از انتخاب ایرتیوپ مناسب، می توانید آن را به سادگی روشن کنید. سیم های اتصال یافته دو گوشی هدفون، دارای کیفیت خوبی است و با زاویه مشخص از هدفون خارج می شود که می تواند بر ایجاد راحتی بیشتر استفاده از هدفون، موثر باشد. ضمن آنکه فناوری مقاوم در برابر آب با درجه بندی استاندارد IPX6 ، محافظت در برابر آب و تعریق را فراهم می کند. از سویی دیگر، گوشی های این هدفون بی‌سیم به صورت مغناطیسی به راحتی به هم می‌چسبند تا به آسانی بدون در خطر افتادن، در گردن قرار گیرند.

 

کنترل

در این هدفون Aukey Neckband Wireless Earbuds Noiseless ، کنترل‌ ها با یک سوئیچ کشویی روشن و خاموش و دکمه ‌های فشاری کم و زیاد صدا در اطراف یک دکمه مرکزی برای پخش یا مکث و پاسخ یا قطع محدود می‌شوند. همچنین کنترل‌های جلو و عقب آهنگ صوتی وجود ندارد. می توان گفت که در حالت کلی، هدفون گردنی Aukey Neckband Wireless EP-N33 با وجود داشتن آپشن نویزکنسلینگ عمر باتری فوق العاده ای دارد. و با داشتن کیفیت صدای قابل قبول و کنترل های کاربردی، یکی از محصولات پر طرفدار در مقایسه با هدفون های هم رده خود می باشد.