شماره تلفن021-91303030
تهران اسپیکر

سبد خرید شما خالی است.

معرفی برند Baseus

ما در عصری پر از فناوری زندگی میکنیم و اکثر ما به سختی میتوانیم چند ساعت بدون استفاده از تلفن خود بمانیم، خیلی کمتر از یک روز کامل. از این رو مهم است که خود را به شارژرهای قابل‌ حمل خوب و قابل اعتماد و کابل‌های شارژ مجهز کنیم که هزینه‌ای برای شما نداشته باشد.

تاریخچه برند Baseus

برند Baseus که توسط he shiyou در سال 2011 تأسیس شد، یک برند الکترونیکی مصرفی تحت شرکت فناوری Shenzhen Baseus است که تحقیقات و توسعه، طراحی، تولید و فروش را ادغام میکند. Baseus مخفف شعار “Base on user”  است، که نشان‌دهنده اصرار برند بر تفکر از دیدگاه کاربران است و محصولات با ارزش زیبایی شناختی و کاربردی بالا طراحی میکند.

برند Baseus


10 سال رشد، برند Baseus را قادر ساخته است تا به یک شرکت پیشرو در صنعت لوازم الکترونیکی مصرفی چین تبدیل شود و همیشه به فلسفه طراحی نوآوری طراحی و زیبایی عملی، تمرکز بر فناوری جدید و مواد سازگار با محیط زیست و در عین حال ادغام عناصر مد در محصول، پایبند بوده است.

هدف برند Baseus

علاوه بر توانایی نوآوری، برند Baseus همچنین بر قدرت فنی و کیفیت تمرکز دارد، به دنبال شرکای فنی عالی در زمینه‌های مختلف و توسعه مشترک محصولات رقابتی‌تر است. در سال 2019، آزمایشگاه بیسوس با 35 مهندس کیفیت حرفه‌ای که پشتیبانی فنی را ارائه میدهند تأسیس شد. برای هر یک از محصولات بیسوس، قبل از تحویل به بازار، بازرسی کیفی آزمایشگاه بیسوس را پشت سر میگذارد تا اطمینان حاصل شود که محصول میتواند عملکرد عالی را در مکان‌های مختلف حفظ کند.

برند Baseusدر عین حال، به منظور اطمینان از فروش روان محصولات به تمام نقاط جهان، گواهی بومی‌سازی را برای محصولات مختلف در کشورهای مختلف انجام داده تا اطمینان حاصل کند که کیفیت محصولات میتواند آزمایشات را در همه کشورها در سراسر جهان پشت سر بگذارد.

خط تولید برند Baseus

در ابتدای تاسیس برند بیسوس، بیشتر محصولات لوازم جانبی تلفن همراه بودند. با این حال، با گسترش تدریجی بازار و به روز رسانی مکرر محصولات، محصولات ساده اصلی به سختی میتوانند نیازهای تعداد زیادی از کاربران را برآورده کنند و تحول به موقع قریب الوقوع است. در سال 2019، Baseus وارد Era 3.0 شد و شروع به طراحی خطوط محصول جدید کرد تا یک طرح توسعه متنوع را باز کند.

برند Baseus


در حال حاضر، Baseus یازده خط تولید کامل ایجاد کرده است. با یک مرکز بیسوس، همچنین در حال توسعه و تولید چندین دسته از محصولات مانند Baseus Gamo ،Baseus Audio ،Baseus Lighting ،Baseus Automotive و Baseus Home Appliance است تا به طور مستمر نیاز مشتریان را برای محصولات هوشمند برآورده کند.

در حالی که به طور مداوم کانال‌های فروش آنلاین را گسترش میدهند، فروشگاه‌های شاخص آفلاین نیز در مرحله آماده‌سازی هستند. در سال 2011، اولین فروشگاه Baseus Flagship در گوانگژو افتتاح شد. از لوگوی فروشگاه جلو گرفته تا چیدمان داخلی، سبک کلی ساده و شیک است. محصولات با کیفیت بالا، طراحی عالی محصول و تجربه خوب باعث محبوبیت Baseus در بین کاربران شده است.

در سال گذشته، این فروشگاه پرچمدار در سراسر پکن، گوانگژو و شنژن گسترش یافته است. شتاب رونق این شرکت را قادر ساخته است تا به سرعت محصولات خود را به بازارهای داخلی و خارجی گسترش دهد. Baseus به محبوبیت بسیاری از کاربران تبدیل شده است و فروشگاه‌های بزرگ در داخل و خارج از کشور به خوبی از آن استقبال میکنند.

0
دیدگاه‌های نوشته