بهترین هدفون ها برای کلاس | Best Headphones Online

بهترین هدفون ها برای دانش آموزان در آموزش از راه دور میتواند به لذت بخش تر شدن درس ها و تقویت تمرکز بیشتر، حفظ درس و موفقیت دانش آموزان کمک کند. هنگام انتخاب یک هدفون مخصوص آموزش از راه دور ، عوامل زیادی را باید در نظر گرفت. اگر دانش آموز در خانه ای زندگی میکند که سر و صدای زیاد حواس او را پرت می کند ، تکنولوژی نویز کنسلینگ می تواند مفید باشد.

اگر انتظار می رود که تعامل کلاس آنلاین در مورد ارائه یک پروژه ، ایده آل باشد، پس میکروفون های داخلی نیز می تواند مناسب باشد. در حالی که یک مجموعۀ وایرلس می تواند آزاد و راحت تر باشد ، می تواند گران تر و البته نیاز به شارژ مجدد هم داشته باشد.

راحتی، یک ویژگی بسیار مهم است؛ زیرا یک هدفون می تواند برای مدت طولانی استفاده شود. کاپ هایی که هم احساس نرمی روی گوش به وجود می آورند و هم مانع از گرمای شدید گوش می شوند؛ هر دو ارزش فکر کردن را دارند. بنابراین، با توجه به موارد ذکر شده، در اینجا بهترین هدفون ها، مخصوص دانش آموزان در کلاس های آنلاین وجود دارد.

سونی WH_1000XM4 بهترین هدفون برای تمام دانش آموزان

بهترین هدفون ها برای کلاس | Best Headphones Online

دانش آموزان نیازی به هدفون دیگری ندارند؛ وقتی، سونی WH-1000XM4 همۀ ویژگی ها را دارد. این هدفون یکی از بهترین هدفون های نویز کنسلینگ است و آنها را برای محیط های پر سر و صدای خانه که تمرکز در آنها مهم است ، ایده آل می کند.

این هدفون همچنین، عمر باتری 30 ساعته قابل توجهی را ارائه می دهند ، بنابراین ،برای گذراندن یک هفته برای مدرسه فقط یک یا دو بار شارژ لازم است.

نکته بسیار مهم این است که این هدفون دارای کاپ مموری فوم است که وقتی بر روی گوش شما قرار میگیرد، احساس راحتی خواهید کرد؛ و در عین حال برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد این امکان را به گوش شما میدهد تا نفس بکشد. پنج میکروفون موجود در این هدفون صدای شما را از هرگونه نویز پس زمینه جدا می کند.

پلنترونیکس BackBeat Go 810 بهترین هدفون مقرون به صرفه

بهترین هدفون ها برای کلاس | Best Headphones Online

هدفون پلنترونیکس BackBeat Go 810 یک گزینه عالی برای دانشجویانی است که نمی خواهند بودجه خود را کاهش دهند؛ اما همچنان برخی ویژگی های برتر و کیفیت مناسب را می خواهند. BackBeat Go 810 که هدفون دور گوش(over-ear) می باشد راحتی در آن بسیار عالی به نظر می رسد؛ و باعث نویزکنسلینگ میشود.

کیفیت صدا از آنچه که شما از هدست های گران قیمت تر انتظار داشید، عالی تر است. صدای واضح و اتصال ثابت وایرلس، استفاده از این هدفون را لذت بخش کرده است. یا به عبارت دیگر، فراموش خواهید کرد که از هدفون استفاده می کنید و تمرکز بیشتری بر یادگیری از راه دور خواهید داشت.

هدفون داخل گوش 1More Triple Driver

بهترین هدفون ها برای کلاس | Best Headphones Online

هدفون های داخل گوش 1More Triple Driver کیفیت فوق العاده ای را نسبت به قیمت ارائه می دهند. طبیعت داخلی این هدفون ها باعث می شود بقیه اطرافیان مزاحم نباشند و به شما این امکان را می دهد که در حین کلاس های آنلاین به این شکل که هدفون استفاده نمی کنید،به نظر برسید.

اما، این کیفیت صدا است که باعث افزایش سریع قیمت می شود. لوکا برنارد ، مهندس صدا و برندۀ جایزه گرمی ، آنها را طوری تنظیم کرده تا از درایور های سه گانه نهایت استفاده را ببرد. نکات ارگونومیک این موارد را راحت کرده و در عین حال از نویز پس زمینه هم جلوگیری می کند. ریموت کنترل آن کمی پلاستیکی است و از آنجا که دانش آموزان به احتمال زیاد در طول کلاس از کنترل استفاده نمی کنند، طرحی فوق العاده است.

Lypertek Tevi بهترین ایرباد وایرلس واقعی

بهترین هدفون ها برای کلاس | Best Headphones Online

ایرباد های Lypertek Tevi به دانش آموزان اجازه می دهد تا برای راحتی و آزادی حرکت در طول آموزش از راه دور، کاملاً بی سیم باشند. وقتی این را در نظر بگیرید که چه مقدار فناوری در این هدفون جمع شده است ، نسبتاً مقرون به صرفه بنظر خواهد رسید.

کیفیت صدا مناسب است و حتی، از برخی از برند های بزرگ رقیب که هزینه بیشتری دریافت می کنند، پیشی می گیرد. عمر باتری 10 ساعت است، و مورد دیگری که وجود دارد این است که در مجموع هفته باتری 70 ساعت کار خواهد کرد، که این ویژگی دانش آموزان را قادر به فعالیت یک هفته ای یا حتی بیشتر میکند. همچنین،دارای USB-C پر سرعت است که به سرعت تمام ایرباد ها را کامل شارژ میکند.

ایرپاد پرو های اپل: بهترین برای دانش آموزان طرفدار اپل

بهترین هدفون ها برای کلاس | Best Headphones Online

ایرپاد پرو های برند اپل بسیار گران قیمت هستند، و در عین حال نمی توان یک محصول اپل را ارزان تصور کرد. این دستگاه ها برای کار یکپارچه با دستگاه های اپل طراحی شده اند و همچنین باعث نویز کنسلینگ واقعا چشمگیری می شوند.نه تنها سر و صدای بیرون برای شنونده حذف می شود، بلکه هرگونه صدای اضافی هم برای میکروفون حذف خواهد شد، به این معنی که دانش آموزان هم می توانند به وضوح بشنوند و هم شنیده شوند. ایرباد های مختلف سیلیکونی به کاربر این امکان را می دهد که تناسب ایده آل را پیدا کند.

سونی WH CH510 بهترین هدفون روی گوش برای دانش آموزان

بهترین هدفون ها برای کلاس | Best Headphones Online

هدفون های سونی WH CH510 ،از نظر قیمت و کیفیت ،یک گزینۀ دانشجویی عالی برای یادگیری از راه دور است. این هدفون ها بی سیم هستند و کیفیت صدای برتری را در سطح سونی ارائه می دهند ، و از ساختار پلاستیکی سبک برای پایین نگه داشتن قیمت و وزن کم برخوردار هستند.

با وجود وزن سبک و راحت، این هدفون ها با یکبار شارژ، 35 ساعت را قبل از شارژ سریع از طریق USB-C مدیریت می کنند. البته، این هدفون ها با این قیمت، قابلیت نویز کنسلینگ را نخواهند داشت؛ اما کاپ ها به خوبی می توانند بیشتر سر و صدای پس زمینه را حذف کنند. یک میکروفون داخلی برای کلاسهای تعاملی وجود دارد. تنها کمبود، جک 3.5 میلی متری است که فقط می توانید از آن به صورت بی سیم و کامل شارژ شده، قبل از هرگونه کلاس ضروری استفاده کنید.

نتیجه گیری

در کل، هدفون های زیادی با ویژگی های فراوان و مخصوص آموزش، عرضه شده اند. همۀ ما میدانیم که بسته به سلیقۀ افراد مختلف، ایرپاد،ایرباد و هدفون های مقرون به صرفه و با کیفیت خوب وجود دارند؛ اما شاید هیچ کدام به برتری بهترین هدفون نرسد که تمام ویژگی ها را از قبیل نویز کنسلینگ در اختیار دارد.