معرفی هدفون بیرداینامیک | Beyerdynamic Amiron Home

Beyerdynamic Amiron Home
هدفون های اِند بیرداینامیک

با هدفون های‌اند Beyerdynamic Amiron Home میتوانید فضا را به سالن کنسرت شخصی خود منتقل کرده و در موسیقی خود غرق شوید. این سیستم به صورت بهینه، برای مدل‌های هدفون سطح بالای Beyerdynamic تنظیم میشوند و سطح دیجیتال را برای آنها فراهم میکنند. با این هدفون اطمینان حاصل خواهید کرد که از کیفیت صدای عالی برخوردار خواهید شد.

فشار متعادل که توسط هدبند اعمال می شود، باعث می شود تا Amiron به طور ایمن و بسیار راحت در اطراف گوش شما قرار بگیرد. استفاده از بالاترین کیفیت مواد به معنای نرم بودن هدفون و در نتیجه افزایش احساس راحتی از گوش دادن به موسیقی خواهد بود.

 

در یک نگاه

  • فشار متعادل هدبند برای ایجاد ایمنی و راحتی مناسب در اطراف گوش
  • فناوری نوآورانه تسلا جهت ایجاد دقت بی نظیر و صدایی غنی
  • گواهی صوتی HI-RES برای ایجاد بالاترین وضوح در فایل های صوتی
  • طراحی پشت باز هدفون و قابلیت تنفس گوش ها و عدم تعریق آن ها
  • برخورداری از امپدانس 250 اهم و اتصال به سیستم Hi-Fi برای کیفیت صدایی مناسب
  • کابل با ورودی 3.5 میلی متری و آداپتور جک یک چهارم طلای روکش شده

 

معرفی هدفون بیرداینامیک | Beyerdynamic Amiron Home

 

فناوری تسلا

فناوری تسلا نوآوری پیشرفته ای از شرکت beyerdynamic است. این فناوری با به کارگیری یک میدان مغناطیسی بسیار قوی تر از هدفون های استاندارد، سیگنال های الکتریکی را با دقت بی نظیری به صدای غنی تبدیل می کند.

سیستم تحسین شده تسلا اکنون برای استفاده در AMIRON HOME بیشتر اصلاح شده است. تغییرات در مبدل، ارتعاشات ناخواسته را به حداقل کاهش داده و تشدیدهای سه برابر را کاملاً از بین می برد. دقیق تر از هر زمان دیگر، تنظیم صدا در این هدفون های بیش از حد گوش، علاقه مندان به موسیقی را متحیر خواهد کرد.

 

گواهی صوتی HI-RES

هدفون های Hi-Fi Home Amiron دارای گواهینامه Hi-Res Audio هستند و می توانند فایل های صوتی با وضوح بالا را مدیریت کنند که در صورت پخش، تمام جزئیات موسیقی خود را حفظ می کنند و تا آنجا که ممکن است به ضبط اصلی نزدیک می شوند.

 

معرفی هدفون بیرداینامیک | Beyerdynamic Amiron Home

 

صدایی با وضوح بالا

هدفون Amiron صدای با کیفیت عالی را برای شما به ارمغان می آورد، باس بسیار دقیق را با میانه های شفاف و اوج های واضح و روشن ترکیب می کند. به لطف امپدانس 250 اهم خود، می تواند با انعطاف پذیری به سیستم Hi-Fi متصل شود و هر بار کیفیت صدای مناسبی را ارائه می دهد.

با هدفون Beyer AMIRON HOME می توانید در محیط آرام خود را در موسیقی غرق کنید. طراحی باز این هدفون صدایی جادار و طبیعی تولید می کند و شما در موسیقی، نزدیک بودن و شفافیت خارق العاده ای را احساس می کنید.

در مورد چگونگی تحمل سه برابر، هدفون Amiron آنها را به سختی درگیر می کند و به خوبی فرکانس های بالا را بدون هیچ سختی کنترل می کند. آوازهای میان رده نیز به وضوح دیده می شوند و اصوات مرتب و بلند که در پس زمینه اجرا می شوند، منظم و ریتمیک نگه داشته می شوند.

هدفون ها وظیفه خوبی در پیگیری سازها دارند، حتی در درگیری پر سر و صدا ترانه های تحریف شده، طبل ها و گیتارها به خوبی عمل می کنند.

هیچ تردیدی وجود ندارد که آ Beyerdynamic Amiron Home می تواند فرکانس های پایین را هم کاهش دهد، حتی بدون تأکید بر باس هدفون ها، این کار را به خوبی انجام می دهند. بنابراین سطح شفافیت و دامنه ای که این آمیرون ها ارائه می دهند بدان معنی است که اگر صدای با کیفیت بالا را در آن قرار دهید، صدای با کیفیت بالایی از آن دریافت خواهید کرد.

باید اشاره کرد که سطح پایین جایی است که Amiron Home بیشترین سطح خود را از پاسخ بلند میانی باس و عملکرد کامل صدا به بیس باس خالص به دست می آورد و 5dB از 20hZ به 100Hz افزایش می یابد که در آنجا باس به حداکثر می رسد.

 

طراحی هدفون

Beyerdynamic از الیافی با ترکیب پلی استر و پلی اورتان با بافتی مشابه جیر برای ساخت گوشی و هدبند استفاده کرده است. نتیجه این است که شما می توانید این هدفون ها را به راحتی ساعت ها روی سر بگذارید. این هدفون ها به راحتی و بدون احساس سنگینی روی سر شما می نشینند و بالشتک های اطراف درایور 45 میلی متری آنها حتی به بزرگترین گوش ها فضای کافی را می دهند.

اتصال هدفون ها با یک کابل 3 متری است که دارای جک 6.3 میلی متری است و اتصال 3.5 میلی متر با پیچ باز می شود. Beyerdynamic همچنین Amiron Home را به عنوان یکی از راحت ترین طراحی های خود ارائه داده است.

تعادل فشار و موقعیت همراه با یک هدبند و گوشی های جدید به گونه ای طراحی شده اند که بسیار راحت و سبک هستند. Amiron Home هنوز هم دارای شکل ظاهری یک هدفون Beyer با ساخت بسیار محکم، طرح فلزی قوس دار گوشه ای، هدبند کاملاً پر شده و بالشتک های مدور است.

رنگ های برجسته در Amiron Home که نه سیاه و نه خاکستری با حاشیه های نقره ای هستند، آن ها را خاص کرده است.همچنین استفاده از سیستم کابل جداشونده دوگانه در Amiron Home آن را متمایز کرده است. این هدفون دارای 340 گرم وزن است که برای یک هدفون کاملاً پویا مناسب است.

به خاطر داشته باشید که این یک هدفون پشت باز است بنابراین انزوا زیاد نیست. شدت هدفون beyerdynamic Amiron Home در حالت ایده آل باعث می شود که این یک تجربه آرام گوش دادن در فضای داخلی باشد.

 

معرفی هدفون بیرداینامیک | Beyerdynamic Amiron Home

 

کابل هدفون

Beyer یک کابل قابل جدا شدن 3 میلی متری نسبتاً طولانی را برای Amiron Home تهیه کرده است. این نوعی کابل است که به راحتی به جای سیستم های تلفن همراه در سیستم های دسک تاپ قرار می گیرد. بنابراین هیچ کابل کوتاه تری برای استفاده با DAP ها و جابجایی وجود ندارد. توجه داشته باشید که اتصال دهنده ها اکنون جک های استریو با روکش طلای 3.5 میلی متر با یک سیستم قفل کوچک هستند.

این کابل در سمت ورودی با یک زاویه مستقیم 3.5 میلی متری به علاوه با یک آداپتور جک یک چهارم طلای روکش شده با شکاف لاستیکی که کانال های چپ و راست را به طور منظم در کنار هم قرار می دهد، خاتمه می یابد.