اسپیکر بی‌سیم هارمن کاردن Harman Kardon Citation Surround

اسپیکر بی‌سیم Citation Surround یکی از محصولات بی‌نظیر برند Harman Kardon است که به صورت جفت طراحی شده است ، این محصول نیز یکی دیگر از اسپیکر‌های سری Citation میباشد و نقش اسپیکر‌های سوراند در سینمای خانگی 5.1 را ایفا میکند. اسپیکر‌های سوراند در واقع اسپیکر‌‎هایی هستند که در طرفین سالن قرار میگیرند و صدای اطراف را به صورت استریو پخش میکنند.

یکی از اسپیکرها کانال سمت راست و دیگری کانال سمت چپ این سیستم 5.1 میباشد که در کنار هم و با اضافه شدن به سینمای خانگی Citation صدای فراگیر و چند کاناله را به گوش شما میرسانند. اسپیکر‌های فراگیر Citation Surround مانند سایر اسپیکرهای سری Citation به صورت بی‌سیم متصل میشوند و شما را از دردسر سیم‌های اضافه خلاص میکنند ، به همین دلیل به راحتی میتوان سینمای خانگی 5.1 کانال را راه‌اندازی کرد.

درون هر کدام از اسپیکر های سوراند 1 عدد توئیتر 1 اینچ برای پخش فرکانس های تریبل و 2 عدد ووفر 3 اینچ برای پخش فرکانس های میانی و بخشی از فرکانس های بیس تعبیه شده است ، صدایی که این اسپیکر ها به گوش شما می رسانند بسیار شفاف است و وضوح بی نظیری دارد. قدرت صدایی که اسپیکر های سوراند تولید می کنند 100 وات RMS است که این مقدار برای اسپیکر های سوراند صدای نسبتا بلندی به حساب می آید. این اسپیکر ها دارای ظاهری بسیار زیبا می باشند و به سبک دیگر اسپیکر های سری Citation طراحی شده اند تا در کنار هم به خانه شما نمایی شیک و مدرن ببخشند.

 

Harman Kardon Citation Surround در یک نگاه

  • طراحی شیک و مدرن
  • اتصال از طریق تکنولوژی WiSA
  • دارای توان خروجی کلی 100 وات RMS
  • دارای 1 عدد توئیتر 1 اینچ و 2 عدد ووفر 3 اینچ
  • حالت آماده به کار (Stand By) پس از 20 دقیقه
  • ساخته شده از پشم مخصوص کوادرات ( Kvadrat )
  • امکان قرارگیری به دو حالت رومیزی و پایه ایستاده

 

معرفی اسپیکر هارمن‌کاردن | Harman Kardon Citation Surround

 

طراحی شیک و مدرن

اسپیکر وایرلس Citation Surround دارای طراحی بسیار شیک و مدرن می باشد که سبک خانه شما را متحول می کند و نمای بسیار زیبایی ایجاد می کند ، به صورتی که توجه هر شخصی را به خود جلب خواهد کرد. طراحی حرفه‌ای و متریال درجه یک همراه با اتصال بی سیم المان هایی هستند که برای زیبایی یک سینمای خانگی حرفه‌ای ضروری می باشند و همگی آنها در اسپیکر های سری Citation وجود دارد.

 

سازگاری با اسپیکر های سری Citation

بدنه اسپیکر های Citation Surround به سبک دیگر اسپیکر های سری Citation هارمن کاردون طراحی شده اند و در آن از همان پشم مخصوص استفاده شده است تا از لحاظ ظاهری با آن ها سازگار باشد. این پشم مخصوص توسط کوادرات ( Kvadrat ) ساخته شده است و در برابر شعله های آتش و گرد و خاک بسیار مقاوم می باشد.

 

معرفی اسپیکر هارمن‌کاردن | Harman Kardon Citation Surround

 

پخش صدای Surround

این محصول نقش اسپیکر های سوراند در سینمای خانگی 5.1 را ایفا می کند که توسط دیگر اسپیکر های سری Citation تشکیل شده است. هنگامی که بخواهید یک فیلم با صدای دالبی دیجیتال را تماشا کنید این اسپیکر ها صدای های اطراف را پخش می کنند ، یکی از آن ها صدا های سمت چپ و دیگری صدا های سمت راست را نمایش می دهد. اسپیکر های سوراند یکی از مهم ترین اجزای سینمای خانگی 5.1 کانال می باشند و کیفیت بالای آن ها تاثیر بسزایی در کیفیت کلی سیستم صوتی شما خواهد گذاشت.

 

اتصال بی سیم از طریق تکنولوژی WiSA

اسپیکر های Citation Surround مانند سایر اسپیکر های سری Citation به صورت بی سیم متصل می شوند و شما را از دردسر سیم های اضافه خلاص می کنند ، این اتصال از طریق تکنولوژی WiSA امکان پذیر می باشد. شما می توانید این اسپیکر ها را به Citation Bar یا Citation Tower متصل کنید و از صدای دالبی چند کاناله لذت ببرید.

 

درایور های قدرتمند

درون هر کدام از اسپیکر های سوراند 1 عدد توئیتر 1 اینچ برای پخش فرکانس های تریبل و 2 عدد ووفر 3 اینچ برای پخش فرکانس های میانی و بخشی از فرکانس های بیس تعبیه شده است ، صدایی که این اسپیکر ها به گوش شما می رسانند بسیار شفاف است و وضوح بی نظیری دارد. قدرت صدایی که اسپیکر های سوراند تولید می کنند 100 وات RMS است که این مقدار برای اسپیکر های سوراند صدای نسبتا بلندی به حساب می آید.

 

معرفی اسپیکر هارمن‌کاردن | Harman Kardon Citation Surround

 

بروز رسانی های خودکار

برای استفاده درست و کامل از تمامی خدمات و امکانات اسپیکر های خود بهتر است نرم افزار آن را همیشه بروز نگه دارید. گزینه‌ی بروز رسانی نرم افزار این سیستم صوتی به صورت خودکار فعال است و آپدیت های جدید را دریافت می کند. این آپدیت ها ویژگی ها و خدمات جدید را به وجود آورده و گزینه های صوتی و موسیقی شما را بروز می کنند.