HyperX Cloud 2 Wireless

هدست گیمینگ و با کیفیت hyperx cloud2 wireless، یکی از محصولات بی نظیر این برند است که به راحتی با رایانه های شخصی، PS4 ، PS5 و کنسول های Nintendo Switch سازگار است. این محصول با دوام بالای باتری و کیفیت ساخت عالی همراه است که برای علاقه مندان به مشخصات صدای باس نیز، قابلیت سفارشی سازی را خواهد داشت. می توانید اطلاعاتی جامع تر را در این مقاله از تهران اسپیکر بخوانید.

طراحی مناسب

HyperX Cloud 2 Wireless همانند محصولاتی مانند هدفون گیمینگ JBL Quantum 600 و هدفون گیمینگ Razer Nari Essential به خوبی ساخته شده تا مناسب استفاده در جلسات استفاده طولانی باشند. آنها دارای یک قاب مشکی با حاشیه قرمز بر روی لولا هستند که همراه با یک دوخت زیبا در هدبند و نشان تجاری در هر گوشی، طراحی و ساخته شده اند.

آن ها دارای طراحی بیضی و به رنگ مشکی هستند که زیبایی و جلوه خاصی را به آن ها داده است.  ضمن آنکه میکروفون این هدفون قابل جدا شدن است تا بتوانید از این هدست ها حتی در رفت و آمد نیز استفاده کنید. این هدفون دارای وزن 310 گرم است که هدفونی سبک و راحت محسوب می شود. همچنین آنها دارای روکش مناسبی روی هدبند و اطراف پد گوشی هستند و چندان محکم روی سر قرار نمی گیرند که این می تواند یک مزیت برای استفاده در جلسات طولانی باشد.

معرفی هدست گیمینگ HyperX Cloud 2 Wireless | hyperx gaming headset

 

کنترل و تنظیمات

HyperX Cloud 2 Wireless از جمله هدست های بازی محسوب می شوند که دارای کنترل های فرعی می باشند و فاقد کنترل های اصلی برای تماس یا موسیقی مانند دکمه پخش یا مکث اختصاصی هستند. با این وجود، روی هر دو کاپ گوشی کنترل دارند. با این حال روی کاپ گوشی چپ، یک دکمه روشن و خاموش و همچنین یک دکمه قطع صدا میکروفون وجود دارد که دارای چراغ LED است که در حالت بی صدا بودن قرمز می شود.

همچنین می توانید دکمه میکروفون را فشار داده و نگه دارید تا صدای فراگیر 7.1 روشن و خاموش شود. در گوشی سمت راست یک ولوم صدا قرار دارد و دارای صدای زنگ متفاوتی است که وقتی به حداقل یا حداکثر میزان رسیده است، به شما اطلاع می دهد. این هدست همچنین برای نشان دادن تایمر خاموش شدن خودکار بوق می زند.

کیفیت ساخت

لازم به ذکر است که این هدفون چندان قابل حمل نیست. آنها نمی توانند به شکل فشرده تری جمع شوند و گوشی ها نمی توانند به حالت صاف در بیایند. اما باید گفت که HyperX Cloud II Wireless دارای کیفیت ساخت عالی است. لولا و قاب آنها از آلومینیوم ساخته شده است که باعث می شود دوام مناسبی داشته باشند. کاپ و پدهای گوشی نیز دارای دوام و ماندگاری خوبی هستند و یک روکش چرمی ، روی هدبند و پد گوشی را فرا گرفته است. با این حال، کابل صوتی که گوشی را به هدبند متصل می کند، یک نقطه ضعف در این هدفون است.

معرفی هدست گیمینگ HyperX Cloud 2 Wireless | hyperx gaming headset

 

ثبات و راحتی

این هدفون از تناسب پایداری برخوردار است. آنها برای انجام بازی های ویدئویی به اندازه کافی پایدار هستند، اما برایاستفاده غیر از زمان بازی و تمرینات ورزشی ، ایده آل نیستند. از طرفی، آنها دارای طراحی بی سیم هستند، بنابراین نیازی نیست نگران کابل صوتی متصل باشید که ممکن است باعث سقوط آن ها شود.

کیفیت صوتی

hyperx cloud2 wireless دارای مشخصات صدای باس سنگینی است که برای تأکید بر جلوه های صوتی در بازی ها بسیار مناسب است. میانه ها نیز در این هدفون متعادل هستند، بنابراین گفتگو در مکالمات کوتاه به طور دقیق بازتولید می شود. البته باید اضافه کنیم که آنها فاقد نرم افزار همراه هستند تا به شما در سفارشی کردن مشخصات صدا کمک کنند.

این مدل از هدست های بی سیم HyperX  دقت بیس خوبی دارد. ضربات سنگین باس شما اضافه می شود تا در بازی غوطه ور شوید. همچنین از دقت میکروفون فوق العاده ای برخوردار است. محدوده صوتی، عمدتا مسطح و خنثی است که در نتیجه آوازها و سازهایی واضح و حاضر وجود دارد. مهمترین ویژگی در این هدست این است که  HyperX Cloud 2 Wireless دارای ویژگی فراگیر مجازی Dolby 7.1 است که با فشردن و نگه داشتن دکمه قطع صدا میکروفون می توانید آن را روشن و خاموش کنید.

معرفی هدست گیمینگ HyperX Cloud 2 Wireless | hyperx gaming headset

 

جداسازی نویز

Cloud 2 Wireless دارای عملکرد جداسازی نویز ضعیفی است. آنها قادر نیستند تا همه صدای اضافه اطراف را حذف کنند و در کاهش سر و صدای میان رده نیز چندان موفق نیستند. این در حالی است که عملکرد نشتی مناسبی دارد که بیشتر نشتی بین محدوده میانه تا سه برابر متمرکز است که به خوب نظر می رسد. پس با این توضیحات میشود نتیجه گرفت که در این بخش عملکرد فوق العاده ای را با توجه به عدم حذف نویز اطراف و خارج کردن صدا از هدست در زمان استفاده با میزان ولوم بالا را ندارد.

این هدست همچنین دارای میکروفون قابل جدا شدن و انعطاف پذیر است که کیفیت ضبط عالی داشته و صدای شما واضح و کامل است و به راحتی در آن سوی خط،  قابل درک است. این میکروفون  می تواند صدای شما را از سر و صدای محیط اطراف ، حتی در محیط های شلوغ جدا کند.

باتری

شما می توانید در هدفون HyperX Cloud 2 Wireless از عملکرد باتری بسیار خوبی بهره مند شوید. عمر باتری آنها بیش از 30 ساعت است و باید به راحتی در جلسات طولانی بازی دوام آورد. همچنین می توانید از آنها برای دریافت صدا در حین شارژ استفاده کنید، اما این امکان را ندارید که از آنها بصورت غیرفعال بهره ببرید. زیرا از اتصال سیمی پشتیبانی نمی کنند. این هدست های بی سیم فقط دارای کابل USB-A تا USB-C برای شارژ هستند و اتصال 3.5 میلی متری برای استفاده سیمی وجود ندارد.

معرفی هدست گیمینگ HyperX Cloud 2 Wireless | hyperx gaming headset

پشتیبانی برنامه و اتصال بلوتوث

نرم افزار NGENUITY به شما امکان می دهد سطح باتری خود و همچنین میزان صدا و میکروفون را مشاهده کنید. همچنین می توانید ویژگی صدای فراگیر 7.1 را روشن و خاموش کنید. یک ویژگی از پیش تعیین شده نیز موجود است که میانبرهایی را برای باز کردن برنامه ها یا نرم افزارهای خاص ایجاد می کند. HyperX Cloud 2 Wireless دارای سازگاری فوق العاده بی سیم بلوتوث است. آنها دارای تاخیر بسیار کمی هستند که برای بازی یا تماشای فیلم مناسب خواهد بود.

عملکرد میکروفون

میکروفون، به شکل یک کپسول استاندارد با روکش فوم بر روی بازوی کوتاه و انعطاف پذیر قرار گرفته است که به خوبی کار می کند. با این میکروفون، صداهای ضبط شده تمیز به نظر می رسند و از راه دور مبهم نیستند. این یک میکروفون هدست بسیار مناسب است. البته، اگر در جریان ضبط جدی هستید، بهتر است از یک میکروفون USB اختصاصی استفاده کنید.

معرفی هدست گیمینگ HyperX Cloud 2 Wireless | hyperx gaming headset