هدفون اپل Beats Studio Buds Plus

هدفون Beats Studio Buds Plus

iOS 16.4 با مجموعه‌‎ای از ویژگی‌های جدید، از جمله ایموجی‌های جدید، اعلان‌های برنامه‌های وب و موارد دیگر عرضه شده است. به‌روزرسانی امروزی RC پشتیبانی از Beats Studio Buds Plus را که توسط 9to5Mac (اخبار اپل در توییتر) فاش شده است، پشتیبانی میکند. در ادامه با ما همراه باشید تا جزییات آنچه را که از این هدفون‌های بی‌سیم جدید Beats انتظار داریم، بررسی کنیم.

 

دقیقاً مانند Beats Studio Buds که در سال 2021 منتشر شد، +Beats Studio Buds جدید دارای حالت نویزکنسلینگ فعال و شفافیت خواهد بود. اما در حالی که Beats Studio Buds به جای استفاده از تراشه‌های W1/H1 اپل دارای تراشه اختصاصی Beats است، به نظر میرسد +Beats Studio Buds دارای تراشه اپل خواهد بود.

 

هدفون اپل Beats Studio Buds Plus

 

کد موجود در iOS 16.4 RC نشان میدهد که +Beats Studio Buds از اشتراک‌گذاری صدا، تعویض خودکار دستگاه و «Hey Siri» پشتیبانی میکند، درست مانند AirPods و دیگر هدفون‌های بی‌سیم Beats که دارای تراشه اپل هستند. استودیو بادز اصلی به دلیل عدم وجود تراشه بی‌سیم از سوی اپل، این ویژگی‌ها را ندارد.

 

Beats Studio Buds نه از تراشه W1 یا H1 اختصاصی اپل، بلکه توسط یک تراشه اختصاصی Beats تغذیه میشود. این بدان معناست که برخی از ویژگی‌های مفیدتر AirPods و AirPods Pro و همچنین Powerbeats Pro را از دست میدهید، اما این حالت به Beats Studio Buds اجازه میدهد در اکوسیستم‌های اندروید و iOS کار کنند.

 

با توجه به لیست آمازون و منبعی که با 9to5Mac صحبت کرده است، +Beats Studio Buds تا 36 ساعت عمر باتری با کیس شارژ USB-C ارائه میدهد. این افزایش نسبت به 32 ساعت مدل نسل قبلی است. +Beats Studio Buds همچنین دارای طراحی جدید با میکروفون‌های 3 برابر بزرگتر و تهویه جدید برای بهبود فشار گوش است.

 

جزییات بیشتر از لیست آمازون :

  • +Beats Studio Buds از صدای Spatial برای موسیقی همه‌جانبه پشتیبانی میکند و تجربه صدای فراگیر را ارائه میدهد که میتوانید هر جایی ببرید.
  • پلتفرم آکوستیک سفارشی Beats چه در حال گوش‌دادن به موسیقی و چه در حال برقراری تماس باشید، صدایی غنی و فراگیر ارائه میدهد.
  • هر جوانه مجهز به یک درایور دو لایه سفارشی است که برای ارائه باس تمیزتر و نویز بسیار کم قرار گرفته است.
  • +Beats Studio Buds با 3 برابر میکروفون‌های بزرگ‌تر و یک پردازنده قدرتمند، تا 1.6 برابر قدرت نویزکنسلینگ بهتر و تا 2 برابر شفافیت (Ambient Mode) بهبود یافته دارد.
  • 3 برابر میکروفون بزرگتر، ANC قدرتمند و الگوریتم هدف‌گیری صدا را ارائه میدهد که دقت بالا نویز پس‌زمینه را فیلتر میکند تا عملکرد مکالمه واضحی داشته باشد.
  • +Beats Studio Buds همچنین شامل چهار گزینه مختلف ایرتیپ، از جمله XS، S، M و L در جعبه است تا با طیف وسیع‌تری از اندازه‌های گوش متناسب باشد و یک مهر و موم صوتی محکم برای بهترین تجربه شنیداری ایجاد کند.

 

احتمالاً هیجان‌انگیزترین تغییر یک گزینه رنگ جدید، شفاف است. این رنگ جدید با طراحی تقریبا شفاف خود بسیار یادآور Nothing Ear 2 است و به کاربر تصویری از فناوری داخل آن میدهد. این رنگ جدید نیز با دو رنگ جدید مشکی و عاجی همراه شده است. اگرچه به اندازه رنگ شفاف آن منحصر به فرد نیستند، اما هنوز هم ظاهری تازه به ارمغان می‌آورند و جوانه‌ها را از Beats Studio Buds متمایز میکنند.

 

هدفون اپل Beats Studio Buds Plus

 

یکی از ویژگی‌هایی که Beats Studio Buds در مقایسه با AirPods فاقد آن است، آنالیز داخل گوش است. این بدان معناست که Beats Studio Buds به‌طور خودکار موسیقی را پخش نمیکند و وقتی آنها را بیرون می‌آورید یا در گوش خود میگذارید، پخش را متوقف نمیکند. Beats Studio Buds همچنین از تعویض خودکار دستگاه پشتیبانی نمیکند و دستگاه های جفت شده شما را در iCloud همگام نمیکند، بنابراین باید به صورت دستی به هر دستگاه جدید متصل شوید.

 

هدفون‌های جدید Beats با نام رمز 8214 دارای کنترل برای پخش/مکث و همچنین گزینه فشار و نگه داشتن برای جابجایی بین حالت‌های نویزکنسلینگ خواهد بود. همچنین تصاویری از هدفون‌های جدید لو رفته که رنگ مشکی جدید با جزییات طلایی را نشان میدهد. طراحی تقریباً مشابه Beats Studio Buds اصلی است.

 

جالب اینجاست که به یک مدل عرضه نشده از AirPods نیز اشاره شده است : مدل AirPods با شماره مدل A3048 و شماره مدل AirPods A2968. ما به طور قطع نمیدانیم که آیا این مدل نسخه‌ای از AirPods معمولی فعلی است یا AirPods Lite شایعه شده است.

 

Beats کی +Buds جدید را معرفی خواهد کرد ؟

طبق فهرست آمازون، Beats Studio Buds Plus از 18 می شروع به ارسال خواهد کرد. قیمت آن 169.95 دلار ذکر شده است.