اسپیکر مانیتورینگ استودیویی JBL 306P MkII

اسپیکر مانیتورینگ استودیویی جی بی ال JBL 306P MkII، با طراحی چشمگیر و فناوری به روز شده ارائه شده است تا بتواند عملکردی عالی از کیفیت صدا را به نمایش بگذارد.

 

اسپیکر دو طرفه استودیو

JBL 306P MkII مبدل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تصفیه شده، جزئیات خیره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌كننده و دامنه پویای چشمگیر صدا را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد كه قابلیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مهم گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن به هر موسیقی با یک دستگاه مدرن را افزایش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. 306P MkII با برخورداری از فناوری‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های انحصاری حاصل از اسپیکرهای مرجع JBL 7 Series و M2 Master و مجهز به طراحی زیبا و مدرن، عملکرد فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده ای داشته و تجربه ترکیب لذت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بخشی را با قیمت مناسبی ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

JBL 306P MkII یک اسپیکر قدرتمند جی بی ال با دو تقویت کننده و درایورهای نسل بعدی است. محافظ مغناطیسی 306P MkII دارای تقویت کننده های 56W Class-D دوگانه است، که توییتر نئودیمیوم 6.5 اینچ و فرکانس پایین را تأمین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. خروجی ترکیبی ووفر و توییتر پاسخ فرکانسی 47 هرتز به 20 کیلوهرتز با حداکثر SPL 110 دسی بل را ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL 306P MkII

 

پورت فرکانس پایین

این دستگاه با ووفر هماهنگ کار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا پاسخ باس عمیق را در تمام سطح پخش ارائه دهد. شکل اسپیکرها دقیقاً برای فرکانس پایین بیشتر و کاهش تلاطم طراحی شده است. پیشرفت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های طراحی در JBL MkII منجر به خطی بودن فرکانس پایین بیشتر، با پاسخ گذرا و اعوجاج هارمونیک پایین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

این دستگاه از فناوری Image Control Waveguide JBL برای تولید صوتی دقیق و طراحی پورت Slip Stream JBL برای بهبود پاسخ باس بهره می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برد. 306P MkII مجهز به EQ برای کنترل پاسخ فرکانس پایین هنگام قرارگیری در نزدیکی دیواره و همچنین یک سوئیچ اصلاح 3 موقعیتی HF است.برای اطمینان از اتصال انعطاف پذیر، JBL دارای ورودی متعادل XLR و ورودی متعادل 1/4 اینچ TRS است که هر دو دارای کنترل هستند. سایر ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها شامل سوئیچ حساسیت ورودی قابل انتخاب است که سازگاری با طیف وسیعی از منابع سیگنال را تضمین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

 

اسپیکرهای حرفه ای جی بی ال

اسپیکرهای فعال JBL 306P MkII یک راه حل عالی برای هر مهندس صوتی یا سازنده موسیقی است. آنها برای مخلوط کردن موسیقی در نرم افزار DAW، ویرایش ویدئو یا هر کار دیگری که به دقت نظارت نیاز دارد، عالی هستند.

وقتی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید به وضوح همه چیز را در ترکیب خود بشنوید، قضاوت صوتی دقیقی انجام می دهید که منجر به ضبط صدای بهتر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. به همین منظور، JBL عناصر ابتکاری خود را از دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مرجع سری 7و M2 استفاده کرد تا به 306P MkII توانایی تولید صدای بسیار چشمگیر را داشته باشد.

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL 306P MkII

 

ساختار اسپیکر

از لحاظ ساختاری، JBL 306P MkII در جعبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های معمولی ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند که از MDF 15 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متر ساخته شده و با یک پوسته نازک و مشکی PVC ساخته شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند. به طور کلی اسپیکرها دارای ابعاد 408 * 285 * 328 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متر بوده و هر کدام 6.1 کیلوگرم وزن دارند.

 

اتصالات اسپیکر جی بی ال

JBL 306P MkII با سیم برق متصل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود وتقویت کننده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های Class D دوتایی، قدرت 112 وات را برای خروجی بالا و دامنه دینامیکی فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. اتصال از طریق جک متعادل XLR یا TRS انجام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود و تنظیم سطح از طریق یک کنترل چرخشی انجام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. برق از طریق یک سوکت IEC استاندارد تأمین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود و همچنین یک سوئیچ برق نیز وجود دارد.

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL 306P MkII

 

پاسخ باس های عالی

اسپیکرهای قدرتمند جی بی ال 306P MkII فرکانس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پایین عمیق و در عین حال صاف را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند، بدون اینکه بیش از حد کند به نظر برسند. در حالت کلی پاسخ باس بسیار عالی است و باس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بالایی و میانه های پایین محکم هستند.
فرکانس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بالا به طور تمیز و آشکار تحویل داده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند. از همه مهم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر، سه برابر با انتهای پایین طیف فرکانس متناسب است و هرگز بیش از حد در معرض نمایش قرار نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد یا از میانه جدا نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. این انسجام و یکپارچگی اطمینان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد که انتخاب میکروفون و تنظیم صدای فرد آسان باشد.