منو
سبد خرید شما
توضیحات محصول

اسپیکر مانیتورینگ استودیویی جی بی ال |jbl 708 p

JBL 708P
اسپیکر مانیتورینگ استودیویی جی بی ال

اسپیکر مانیتورینگ JBL 708P یکی از محصولات بی نظیر برند محبوب و حرفه‌ای شرکت JBL است که دارای ویژگی های قابل ستایشی می باشد. برند JBL  در زمینه ی تولید تجهیزات صوتی ، از جمله بلندگو و هدفون در دنیا شناخته شده است. این شرکت در زمینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ی تولید ابزار صوتی در خانه و در استودیوها، برای پخش صدا با کیفیت بالا فعالیت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. این محصول با پخش صوت با بالاترین وضوح و کیفیت، این امکان برای مصرف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنندگان خود فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، تا در مراسم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و جشن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود در موسیقی غرق شده و بیشترین لذت را کسب کنند. با پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک زندگی مردم در دنیای مدرن، ابزار صوتی بخش جدایی ناپذیر از زندگی انسان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را تشکیل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند. برای فراهم آوردن محیطی آرام برای استراحت یا محیطی پر از صوت برای پایکوبی‌ها، همه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی ما به  JBL 708P  نیاز داریم. با این اسپیکر خاطره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود را ماندگارتر کنید. همراه با دوستانتان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با این محصول به طور هزمان به موسیقی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها، پادکست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و کتاب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی گوش داده و  از آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها لذت ببرید. با داشتن این محصول خانه را به فضایی امن برای ماجراجویی ذهن خود در دنیای موسیقی بنا کنید. فیلم را به خانه ی خود بیاوربد و صدای شخصیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مورد علاقه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی خود را به گونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای بشنوید که گویی در کنار شما هستند. سازندگان این محصول با بهره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیری از دانش روز طراحی، این محصول را مجهز به مانیتور مرجع اصلی "8 "Bi-Amplified JBL 708P  کرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند که مرجع خودکار برای پخش صوت است. این محصول از فناوری های جدیدی برخوردار است که کیفیت صدای خروجی را بهبود بخشیده  و خروجی فوق العاده به همراه جزئیات خیره کننده را تولید کنند. برد این صوت به گونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای گسترده است که  دقت بیشتر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی را در محدوده وسیعی از اتاق ها و فضای داخلی خانه  ارائه دهد. این مانیتور در مقایسه با سایر متانیتورهای استودیویی بزرگتر بوده و چندین برابر خروجی ارائه می دهد.  با خرید این محصول دنیای جدیدی از صوت را که مملو از پر از تجربه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جدید تجربه کنید. 

 

در یک نگاه

 • مجهز به نسل بعدی و نوین فناوری درایور
 • رفع تاخیر بین تصویر و صدا
 • مجهز به ساختاری دوگانه برای یکپارچه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی 
 • کنترل صدا
 • طراحی و ساختاری کوچک و منحصر به فرد 
 • دارای تبدیل کننده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های فرکانس پایین و بالا برای رفع امواج مزاحم
 • دارای 12 باند اتاق EQ ، 8 باند کاربر EQ
 • دارای یک عدد ورودی دیجیتال با فرمت XLR AES3 و یک عدد خروجی XLR
 • صوت تا 192 کیلوهرتز را می پذیرد
 • مجهز به مبدلهای نرخ نمونه که توسط کابر فعال می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند
 • دارای قابلیت برای اتصال Harman HiQnet
 • قابلیت نصب ایمن بر دیوار یا سقف
 • دارای محافظ استیل

 

ویژگی ها

اسپیکر مانیتورینگ استودیویی جی بی ال |jbl 708 p

تمام فضای خانه را غرق در صدا کنید.

این محصول به نسل جدیدی از درایورها و فنآوری مجهز شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌است که تا خروجی بی نظیر و فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای با برد و دامنه دینامیکی بیشتری را فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. فرکانس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های طولانی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تری که توسط این محصول تولید میشود امکان پخش شدن صوت را حتی در دورترین نقاط فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. این درایور به طور فشرده  ساخته شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند و مجهز به یک دیافراگم حلقه ای با جرم کم هستند که نویز-های صوت را به حداقل رسانده و در نتیجه به کیفیت صدا خدشه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای وارد نمیشود. این درایورهای اختصاصی به 708P اجازه می دهند دو تا سه برابر خروجی مانیتورهای موجود در استودیو داشته باشد.

 

تصویر را در صدا ببینید.

708P دارای ساختار شاخصی به نام موجبر است که امکان تصویر برداری ازطیف فرکانس صوت تصویربرداری می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا هیچ یک از جزییات را از دست ندهید و صدایی را برای شما تولید کند که همان داستانی را بشنوید که موسیقی روایت میکند.  با این صوت با فرکانس صاف بدون در نظر گرفتن مختصات خانه صدایی یکسان بشنوید. در واقع با این ویژگی خاص، در هرجای خانه که باشید می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید صوتی واضح با کیفیتی عالی بشنوید. صدایی یکپارچه در جای جای خانه بشنوید. این محصول دارای یک سیستم تقویت کننده دوگانه و  یکپارچه داخلی است تا صدای خروجی را به صورت بهینه در فضا پخش کند. یک آمپر 250 وات با قدرت تبدیل کننده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی فرکانس بالا و یک آمپر 250 وات با تبدیل کننده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی فرکانس پایین در این دستگاه تعبیه شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند تا جزئیات بی نظیری را حتی در دورترین نقطه از این دستگاه بشنوید و صدا بر محیط مسلط شود. میتوانید از نگرانی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دنیای اطراف خود جدا شده و برای ساعاتی در موسیقی خالص رها شوید.

 

اسپیکر مانیتورینگ استودیویی جی بی ال |jbl 708 p

ایجاد تاخیر در صدا برای بالا بردن کیفیت

اگرچه این دستگاه دارای خنثی کننده استثنایی نویز در فضا است، اما مانیتورها امکانی فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند تا اثرات نامطلوب محیط را خنثی کرده و به دقیق ترین صوت در هر محیط دست پیدا کنید. علاوه بر دوازده باند Room EQ ، این محصول دارای هشت باند User EQ است که هرگونه تاخیر در صوت و تصویر را شناسایی کرده و صوتی یکپارچه برای شما تولید می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

 

طراحی منحصر به فرد

فراهم کردن محیطی برای تعبیه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی تجهیزات صوتی به گونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای که زیبایی محیط را هم بر هم نزند همیشه دغدغه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی مصرف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنندگان بوده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌است. این محصول به گونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای طراحی شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌است که اجزای آن در یک محفظه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی کوچک جای می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرند و فضای زیادی از خانه را اشغال نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. این محمحفظه دارای  نقاط نصب پایین و عقب است که امکان نصب بر دیوار و سقف را به صورت عمودی یا افقی فراهم می کند.

 

دنیای دیجیتال را ادغام کنید.

این دستگاه دارای مبدل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی هست که امکان پخش  صوت از سایر دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دیجیتال را فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آورد. با یک دستگاه پخش کننده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی صدا، موسیقی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های موجود وسیله‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوناگون را بشنوید.

 

ویدیوی معرفی محصول

جدول مشخصات
+ مشخصات کلی
نوع اسپیکر مانیتورینگ استودیویی
کانال 2.0
اکتیو / پسیو اکتیو
محصول کشور آمریکا
+ روش های اتصال
نوع اتصال باسیم
XLR 2 ورودی / 1 خروجی
AES/EBU دارد
ورودی دیجیتال RJ45 (HiQnet) up to 192 kHz
+ درایور ها
توئیتر 1 عدد 2409H
ووفر 1 عدد 8 اینچ
خروجی هوای بیس جلو
+ مشخصات فنی
توان خروجی واقعی | RMS 500 وات
رنج پاسخ فرکانسی 41-25000 هرتز
فرکانس کراس اوور 1700 هرتز
حداکثر SPL 114 دسی بل
نوع آمپلی فایر Class D
+ امکانات و قابلیت ها
نشانگر LED دارد
صفحه نمایش دارد
دکمه های فیزیکی دارد
تنظیمات اکولایزر دارد
تنظیمات کالیبراسیون اتاق دارد
پنل میکسر دارد
سایر امکانات Room & User EQ, Delay, Multi-channel
متریال ساخت تخته سه لایه توس 12 میلی متری
+ تامین انرژی
منبع تغذیه آداپتور برق
+ مشخصات فیزیکی
ابعاد اسپیکر 438×248×292 میلی متر
وزن اسپیکر 11.5 کیلوگرم
اقلام همراه محصول کابل برق / راهنما
نظرات کاربران
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی
پرسش و پاسخ (0)

پرسش و پاسخ

هیچ پرسش و پاسخی برای این کالا وجود ندارد

متاسفانه موجودی این کالا به اتمام رسیده است.

لطفا مشخصات خود را ثبت نمایید تا هنگام موجود شدن این کالا با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
توضیحات