introducing Sennheiser GSP 370 1

هدست گیمینگ سنهایزر Sennheiser GSP 370 Gaming Headset

هدست مخصوص بازی بی‌سیم Sennheiser GSP 370، دارای صدایی پایدار و بدون تاخیر با دوام باتری بالا بوده بدون آن که کیفیت صدا را به خطر اندازد. این هدست Sennheiser سازگار با ویندوز، به شما امکان میدهد هدست را برای یک تجربه شخصی‌سازی شده، سفارشی سازی کنید که از جمله آنها حالت‌های صدای فراگیر و از پیش تنظیمات اکولایزر میباشد.

 

هدفون Sennheiser GSP 370 در یک نگاه

  • میکروفون با کیفیت پخش کننده و نویز دهنده صدا
  • قدرت طولانی مدت و با دوام باتری تا 100 ساعت
  • اتصال USB همراه با کمترین میزان تأخیر
  • مجموعه برنامه های بازی برای شخصی سازی و بهینه سازی تنظیمات صوتی
  • هدبند شکاف دار با لولاهای توپی برای کاهش فشار روی سر
  • مبدل های مهندسی ساز برای اطمینان از وضوح استثنایی صدا
  • طراحی صوتی بسته و گوشی های ایزوله نویز

 

معرفی هدفون | Sennheiser GSP 370 Gaming Headset

 

ماندگاری باتری

به لطف باتری طولانی مدت و یکپارچه هدست GSP 370 ، می توان از باتری استثنایی آن تا 100 ساعت استفاده نمود. به طوری که گیمرهایی که به طور متوسط ​​شش ساعت در هفته بازی می کنند می توانند مدتی بسیار طولانی با این هدست بی سیم قبل از شارژ مجدد بازی کنند. همچنین دانگل USB برای ایجاد اطمینان از انتقال مطمئن با تاخیر بسیار کم، اتصال بی سیم را ایجاد می کند و این هدست را برای بازی در رایانه های شخصی، Mac و PlayStation 4 ایده آل می کند.

 

طراحی صوتی پشت بسته

GSP 370 با برخورداری از طراحی صوتی پشت بسته که باعث ایجاد انزوای عالی در صدا می شود، شما را کاملاً درگیر صدای بازی می کند. به سادگی می توانید صدای بازی را بصورت یکپارچه با حجم بالشتک های گوشی تنظیم کنید. همچنین این هدست از یک میکروفون حذف کننده نویز با کیفیت پخش برخوردار است که با بلند کردن بازوی بوم می توان آن را بی صدا کرد.

هدبندهای مستحکم و بالشتک های فوم گوشی، یک تناسب راحت را ایجاد می کنند، در حالی که یک لولای مفصل توپی به طور خودکار، بالشتک های گوشی را با توجه به فرم صورت شما زاویه می دهد و در نتیجه راحتی بسیار بالایی را فراهم می کند. این هدست Sennheiser GSP 370 دارای ساختاری پلاستیکی به رنگ سیاه و خاکستری است و طراحی آرم سفید سنهایزر در دو طرف هدبند است. هدبند کاملاً پلاستیکی بوده که باعث سبک شدن هدست می شود.بنابراین می توان گفت، هدست بازی بی سیم GSP 370 ترکیبی قدرتمند از ارگونومی پیشرفته و عملکرد و آزادی از کابل ها را ارائه می دهد.

شماره گیری راحت صدا در این گوشی، باعث می شود کنترل صدا در نوک انگشتان شما باشد در حالی که میکروفون با کیفیت پخش کننده عالی، ارتباط شفاف را تضمین می کند. ویژگی lift-to-mute به این معنی است که می توانید میکروفن خود را در صورت نیاز به سرعت بی صدا کنید. این هدست طراحی شده برای ایجاد راحتی در جلسات طولانی بازی بوده و در عین ترکیبی عالی از کیفیت صدا و دوام ساخت است.

 

معرفی هدفون | Sennheiser GSP 370 Gaming Headset

 

میکروفون و دکمه ها

گوشی سمت چپ میکروفون flip-down boom را نگه دارد، کپسولی که روی بازوی پلاستیکی انعطاف پذیر سوار شده و می تواند به جلو یا عقب خم شود تا موقعیت میکروفون را تنظیم کند. یک درگاه میکرو USB برای شارژ، به همراه یک سوئیچ تغذیه و متصل شدن و یک LED وضعیت هدست، در لبه پایین گوشی قرار می گیرد. در هدست مخصوص بازی Sennheiser GSP 370گوشی سمت راست از یک شماره گیر بزرگ استفاده می کند که در آن مفصل چرخشی میکروفون قرار گرفته است.

این یک گزینه بزرگ برای تنظیم میزان صدا است که تنها گزینه کنترل روی هدست است. گیرنده بی سیم موجود یک آداپتور USB ساده است که دارای بدنه پلاستیکی مشکی رنگ است و دارای آرم سنهایزر می باشد. هیچ دکمه و چراغی ندارد و در هر درگاه USB رایانه یا PlayStation 4 قرار می گیرد. GSP 370 فاقد مکانی برای ذخیره دانگل کوچک هنگام استفاده نیست و از گزینه سیمی برخوردار می باشد.

 

اتصال و برنامه

GSP 370 برای کار با Mac ، PC و سیستم های PlayStation 4 طراحی شده است و با Xbox One کار نمی کند. اگر از آن با رایانه Windows 10 استفاده می کنید، می توانید تنظیمات هدست را با نرم افزار Sennheiser Gaming Suite تغییر دهید. این هدست به شما امکان می دهد بین صدای استریو و شبیه سازی شده 7.1 کاناله تعویض شده، تعادل صدا را با یک اکولایزر پنج باند تنظیم کنید و انواع ویژگی های میکروفون مانند لغو نویز، گیت صدا و یک تقویت کننده صدا را فعال کنید که می تواند صدای شما را گرمتر یا شفاف تر کند.

 

معرفی هدفون | Sennheiser GSP 370 Gaming Headset

 

اجرای موسیقی

به طور پیش فرض ، GSP 370 باس توانایی تولید می کند. تغییر حالت از پیش تنظیم استاندارد Flat EQ به موسیقی، که باعث افزایش بیس و صدای سه برابر می شود، به طور قابل توجهی نت های عمیق را پمپ می کند. به پاسخ فرکانس پایین به میزان ضربان پاسخ نمی دهد، اما هنوز هم بسیار قدرتمند به نظر می رسد.

 

عملکرد بازی

صدای تولید شده در شبکه بر روی کامپیوتر از طریق GSP 370 کاملاً پرانرژی به نظر می رسد، هرچند که این هدست به اندازه کافی در فرکانس های باس پایین نمی آید. موسیقی در هنگام مسابقه، حتی در پیست های رالی بارانی، به وضوح ظاهر می شوند. صدای فراگیر 7.1 کاناله شبیه سازی شده چشمگیرترین حس غوطه وری را ایجاد نمی کند، اما می توان برخی تصاویر تصویربرداری جهت دار را انتخاب نمود.