رادیو و اسپیکر بلوتوث جی بی ال JBL Tuner XL

در رادیو و اسپیکر قدرتمند بلوتوثی جی بی ال JBL Tuner XL، باتری داخلی به شما امکان میدهد تا 15 ساعت در تمام طول روز به هر آن چه علاقه‌مند هستید، گوش دهید. با صدای قدرتمند و شفاف، خبرهای آب و هوا و موسیقی را در تمام ایستگاه‌های رادیویی مورد علاقه خود در فرکانس های دیجیتال DAB ،  DAB + و FM لذت ببرید.

 

اتصال بلوتوثی در Tuner XL

JBL Tuner XL را به سادگی می توانید با بلوتوث به تبلت یا موبایل خود متصل کرده و از لیست موسیقی خود، هر آنچه را که دوست دارید پخش کرده و گوش دهید.

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL Tuner XL

 

رادیوی تیونر XL با قابلیت ضد آب IPX7

JBL Tuner XL دارای درجه ضد آب IPX7 است. بنابر این چندان مهم نیست که در آشپزخانه یا حمام ، به طور تصادفی در آب بیافتد.

 

صفحه نمایش بزرگ جی بی ال Tuner XL

جزئیات ایستگاه های رادیویی را با یک نگاه روی صفحه LCD بزرگ این رادیو مشاهده خواهید کرد. این صفحه نمایش دارای نور پس زمینه می باشد. می توانید به آسانی انتخاب های خود را در این دستگاه ذخیره نمایید و با پنج دکمه به کار رفته در آن، به سرعت هر ایستگاهی را برگزیده و یا در لیست پخش موسیقی خود، انتخابی مناسب داشته باشید.

 

کیفیت صدا در رادیوی بلوتوثی جی بی ال

زمانی که در آشپزخانه در حال آشپزی هستید و یا در دفتر کار، مشغول هستید می توانید با Tuner XL به ایستگاه های DAB ، DAB + ، FMرفته و بدون هیچ نگرانی به هر آنچه دوست دارید، گوش دهید.  JBL Tuner XL یک رادیوی قدرتمند و شیک با صدای قوی است که دارای بلوتوث و حداکثر 15 ساعت زمان پخش است.

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL Tuner XL

 

قابلیت Signature JBL Sound

هنگام مسافرت ، در کنار استخر و یا حین نظافت خانه، می توانید در آرامش کامل، رادیوی قابل حمل و ضد آب  JBL Tuner XL را همراه خود داشته و از موسیقی های مورد دلخواه خود لذت ببرید. می توانید در ایستگاه های مختلف، برنامه هایی را که دوست دارید، تنظیم کرده و به آن ها گوش دهید. با قابلیت Signature JBL Sound خواهید توانست با اسپیکرهای قوی این دستگاه، صداهای موسیقی را به بهترین شکل ممکن و با کیفیتی بالا داشته باشید. این رادیور دیجیتال، یکی از محصولات عالی در مقایسه با دیگر محصولات هم رده خود بوده و می توان گفت یک دستگاه صوتی جمع و جور مدرن است.

 

باتری لیتیوم قوی

بدون نگرانی از اتمام باتری، موسیقی را متوقف نکنید. باتری لیتیوم یون به قدری قوی است که امکان استفاده طولانی مدت با رادیو و پادکست را برای 15 ساعت برای شما فراهم می کند. به سادگی می توانید به صورت بی سیم از طریق بلوتوث متصل شوید تا از تلفن هوشمند خود صدا پخش شود.

 

صفحه نمایشگر

با نمایشگر LCD بزرگ تیونر XL به وضوح جزئیات ایستگاه رادیویی را مشاهده کرده و خواهید توانست به اخبار و گزارشاتی که علاقه مند هستید، گوش فرا دهید. این رادیوی بلوتوثی به رنگ های سیاه و سفید عرضه می شود و به همراه آن یک واحد منبع تغذیه، صفحه ایمنی و راهنمای سریع وجود دارد. صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه، تغییر ایستگاه رادیویی را با تصاویر واضح و کاملاً آسان قابل مشاهده کرده است. گوش دادن به رادیو بی سیم و قابل حمل جی بی ال می تواند برای هر کسی لذت بخش باشد. این رادیوی بلوتوثی ترکیبی از فناوری معاصر و سنتی بوده و با بسیاری از سیستم های عامل یکپارچه سازی شده است.

 

معرفی اسپیکر جی بی ال | JBL Tuner XL

 

گواهینامه IPX7 در رادیوی جی بی ال

Tuner XL یک رادیو مسافرتی کاملاً جدید از JBL است. این به طور قابل توجهی بزرگتر از تیونر 2 است. همچنین دارای طراحی متفاوتی است. این دستگاه دارای گواهینامه IPX7 است که جی بی ال مدعی است می تواند تا عمق یک متر در برابر آب تا 30 دقیقه غوطه ور بوده و مقاومت کند. به سادگی می توانید آن را تغییر دهید و از رادیو به پخش موسیقی تنظیم کنید. اتصال بلوتوث به شما امکان می دهد بدون سیم گوش دهید و باتری طولانی مدت برای لذت بردن از یک موسیقی بسیار مناسب است.