معرفی هدفون لاجیتک | Logitech G933s

معرفی هدست مخصوص بازی
Logitech G933s

هدست مخصوص بازی Logitech G933s ، یکی از محصولات با کیفیت برای بازی است. میتوان گفت که موارد زیادی وجود دارد که گیمرها در مورد هدست‌های بازی انتظار دارند. برخی ممکن است صدای فراگیر 7.1 یا هدست بی‌سیم را نیاز داشته، در حالی که دیگران ممکن است نور RGB یا راحت بودن آن را مدنظر داشته باشند. Logitech G933s میتواند گزینه ای عالی برای گیمرها باشد.

 

هدست مخصوص بازی Logitech G933s  در یک نگاه

  • هدبند و گوشی های قابل چرخش و جدا شدن
  • کنترل و تنظیمات ساده و کاربر پسند
  • میکروفون 6 میلی متری با وضوح صدا و بدون تاخیر
  • نرم افزار بازی Logitech G HUB برای شخصی سازی هدست
  • سازگار با رایانه های شخصی، موبایل و کنسول های بازی از جمله Nintendo Switch  ، PlayStation 4 و Xbox OneX
  • درایورهای بزرگ صوتی 50 میلیمتری برای تجربه ای دقیق و همه جانبه ای از صدا
  • امکان بازی بی سیم یا سیمی تا 12 ساعت

 

معرفی هدفون لاجیتک | Logitech G933s

 

Logitech G933s تیمی حرفه ای برای تولید و طراحی هدست های حرفه ای بوده و آن ها را از جنبه های عملکرد و امکانات برای بازی بررسی می کند. دنیای بازی برای همیشه در حال پیشرفت است و برای رفع این چالش، نیاز است که به روزرسانی های مناسبی اختصاص داده شود.

این کمپانی دارای یک لیست طولانی از تولیدات خود به عنوان پیشرو در صنعت بازی و عاملی در پیشرفت تجهیزات بازی است. محصولات بسیاری را در اختراع فناوری جدید و بهینه سازی مهندسی ایجاد کرده است که می تواند تحولی جدی در این حوزه باشد.

این تیم به طور مداوم با تمام سازندگان اصلی بازی همکاری می کند تا اطمینان حاصل کند که تجهیزات عرضه شده می تواند تجربه بازی را به اوج می رسانند. بنابراین پیشرفته ترین فناوری صوتی و مواد مقاوم با هم ترکیب می شوند تا نهایت تجربه صوتی بی سیم را ارائه دهند.

 

دوام باتری

Logitech G933s با داشتن امکان بازی بی سیم یا سیمی، بهترین حالت را برای بازی به شما می دهد. با بی سیم 2.4 گیگاهرتز تا 12 ساعت در هر بار شارژ بدون روشنایی یا 8 ساعت با روشنایی پیش فرض بازی کنید. البته به خاطر داشته باشید که متناسب به شرایط کاربر، این زمان ممکن است متفاوت باشد.

عمر باتری 12 ساعته بر اساس عدم روشنایی LED و تنظیم میزان صدای هدست روی پنجاه درصداست. همچنین ورودی آنالوگ 3.5 میلی متری به شما این آزادی را می دهد که بدون استفاده از باتری، به صورت سیمی، روی کنسول، موبایل یا رایانه شخصی بازی کنید.

 

درایورهای ارتقا یافته

درایورهای ارتقا یافته 50 میلی متری هدست Logitech G933s به صورت اختصاصی ساخته شده اند که جزئیات صوتی، عمق و وضوح بیشتری را در هر حجم ایجاد کند. با افزایش قطر، G933s عملکرد بهتری نسبت به همیشه دارد. صداهای با فرکانس پایین، مانند انفجارهای پررونق و موسیقی متن های غنی، حتی بیشتر از صدای فیلم سینمایی هستند.

فرکانس های بالا صداها، قدم ها و شلیک ها، به طرز باورنکردنی تمیز و دقیقاً از نو ساخته می شوند. کیفیت صوتی تولید شده توسط Logitech G933s بسیار خوب است که به لطف درایورهای بزرگ صوتی 50 میلیمتری است که تجربه ای دقیق و همه جانبه را برای شما رقم می زند. اوج ها واضح است و میان رده آن ها مفید و کامل است، در حالی که باس خوب و عمیق است.

 

معرفی هدفون لاجیتک | Logitech G933s

 

قابل برنامه ریزی

با استفاده از نرم افزار بازی Logitech G HUB می توانید هدست مخصوص بازی خود را شخصی سازی کنید، کلیدهای این هدست را با دستورات درون بازی برنامه ریزی کرده و تنظیمات صوتی را با پروفایل های منحصر به فرد برای هر بازی و برنامه سفارش سازی نمایید.

این یک هدست برای همه دستگاه هاست. G933s صدا را از حداکثر دو دستگاه همزمان ترکیب می کند. می توان آن را به رایانه های شخصی، موبایل و کنسول های بازی از جمله Nintendo Switch  ، PlayStation 4 و Xbox OneX در کنسول های بازی متصل نمود.

Logitech G933 هدست های بازی عالی هستند که با برخورداری از میکروفون عالی، تأخیر کم و صدای متعادل ، این قابلیت را دارند که  از طریق نرم افزار Logitech EQ آن را تنظیم کرده و بازی کنید. این هدست ها چند گزینه اتصال دارند که آنها را به گزینه ای مناسب برای تماشای فیلم تبدیل می کند.

از طرف دیگر، آنها دارای دکمه های قابل برنامه ریزی هستند که به شما امکان می دهد به سرعت بین تنظیمات و حالت ها جابجا شوید و آنها را از سایر هدفون های بازی که در این دسته بندی، متمایز کند.

 

میکروفون هدست

میکروفون 6 میلی متر Logitech G933s این هدست برای ایجاد صدایی کاملا شفاف و دقیق ایجاد شده است. این میکروفون، از یک LED نشانگر بهره می برد تا دریابید که میکروفون شما چه زمانی خاموش است. در صورت عدم استفاده، میکروفون را می توان به پشت هدفون منتقل کرد. بنابراین می توان گفت Logitech G933 یک هدست مخصوص بازی است که برای سینمای خانگی نیز مناسب است. آنها صدای خوب، تأخیر کم، میکروفون عالی و گزینه های اتصال زیادی دارند.

 

معرفی هدفون لاجیتک | Logitech G933s

 

طراحی راحت و آرگونومیک

شما حتی در طولانی ترین جلسات بازی با بالشتک چرمی لوکس در گوشی و سر بند بسیار راحت خواهید بود. Logitech G933s مجهز به بالشتک های گوشی از نوع دور گوش است که کاملاً در اطراف گوش قرار می گیرند و هیچ فشار مستقیمی بر بافت های نرم گوش وارد نمی کنند و باعث انزوای غیرفعال صدا می شوند. بالشتک های گوشی برای تمیز کردن قابل جدا شدن هستند.

وقتی صحبت از راحتی می شود، Logitech G G933s عملکرد بسیار خوبی دارد. این هدست با گوشی های بزرگ و روکش های چرمی لوکس ارائه می شود. پایه این هدبند همچنین از مموری فوم است که راحتی بیشتری را ایجاد می کند.

Logitech G933s تا حدودی شبیه تلاقی G930 و G533 است. مانند بقیه مجموعه های Logitech و اکثر هدفون های بازی، آنها کمی حجیم هستند و دارای بالشتک های گوش بزرگ و مربع شکل می باشند که با یک سربند گسترده و یک طرح رنگی دو رنگ طراحی شده اند که عالی به نظر می رسد.

 با این حال، آنها مناسب ترین هدفون در فضای باز نیستند، زیرا مانند اکثر هدست های متمرکز بر بازی، دارای طراحی بزرگ و میکروفون جمع شونده به جای جداشدنی هستند. بنابراین اگرچه آنها یکی از هدست های بازی با ظاهری بهتر هستند، اما گزینه ایده آل برای استفاده در خارج نخواهد بود.

این هدفون ها دارای طراحی متوسط بیش از حد گوش با پد های گوش قابل تنفس و مناسب هستند. آنها یک مهر و موم نسبتاً خوب در اطراف گوش ایجاد می کنند و مقدار زیادی از جریان هوا را مسدود می کنند. همچنین Logitech G933s دارای نوارهای روشنایی در پشت هر گوشی و آرم های روشن در طرفین است. چراغ روشنایی کنار، به آن زیبایی خاصی داده است.

 

دکمه ها و تنظیمات

Logitech G933s دکمه های خود را به قسمت عقب هدست منتقل کرده است که به ظاهر تمیز آن کمک می کند. همه کنترل ها در پشت گوشی چپ قرار گرفته و هرکدام از آنها دارای شکل منحصر به فردی هستند تا براحتی بتوان از آن ها استفاده نمود. شما می توانید برق را از طریق یک سوئیچ کنترل کنید، تصدای فراگیر را روشن یا خاموش کنید، جلوه روشنایی را تنظیم کرده و میکروفون را بی صدا کنید.

همچنین در گوشی چپ میکروفون قرار دارد، که کاملا قابل جمع شدن بوده و مستقیماً به داخل گوش فرو می رود و آن را عملاً نامرئی می کند . اما بعد همانند یک میکروفون معمولی تا می شود و به بیرون امتداد می یابد تا بتوانید آن را به سمت دهان خم کنید. در پایین گوشی سمت چپ، یک درگاه شارژ میکرو USB و یک جک 3.5 میلی متری آنالوگ وجود دارد. می توانید از مورد دوم برای اتصال G933 به تلفن، صفحه بازی یا هر چیز دیگری استفاده کنید.