معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Minor II

ایرفون بلوتوثی مارشال Marshall Minor II

هدفون بی‌سیم و پیشرفته مارشال Marshall minor ll، یکی از محصولات برتر این برند میباشد که توانسته است مشخصات منحصر به فردی را در خود جای داده و کیفیت صوتی واضح و عالی را به نمایش بگذارد.

 

دوام باتری هدفون

ایرفون مارشال  Minor II با یک بار شارژ با 12 ساعت پخش بی¬سیم، امکان استفاده و پخش موسیقی را حفظ می¬کند. این سیستم 12 بار زمان پخش بی سیم با یک بار شارژ را ارائه می دهد. همچنین دارای یک ویژگی شارژ سریع هستند که در مدت زمان بیست دقیقه از شارژر دو ساعت شارژ در اختیار شما خواهد گذاشت.

مطمئناً ، مزیت بزرگی است و اگر عمر باتری برای شما مهم است، این یک خرید عالی خواهد بود. این را هم باید اضافه کنیم که متأسفانه این هدفون مارشال، فاقد USB Type-C است. شما باید آن¬ها را از طریق کابل¬های شارژ میکرو USB قدیمی متصل کنید.

 

معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Minor II

 

اتصال BLUETOOTH 5.0 APTX

این دستگاه سخت¬افزاری دارای بلوتوث 5.0 با فناوری aptX می¬باشد که به شما کیفیت صوتی استثنایی را داده و آزادی و راحتی را برای حرکت تا 30 فوت دامنه گوش¬دادن بی¬سیم می¬دهد.

 

درایورهای سفارشی تنظیم شده

هدفون مارشال Minor II از درایورهای پویای 14.2 میلی¬متری تنظیم شده به صورت سفارشی بهره می¬برد که صوتی بالا و غنی، میانه¬های واضح و باس شفاف و متعادل ایجاد می¬کند که به شما این احساس را می¬دهد که در مرکز صحنه هستید.

درایورهای دینامیک به طور خاص برای مدل Minor II طراحی شده¬اند و صدا را در محدوده فرکانسی از 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز منتقل می¬کنند. به همین ترتیب، آنها دامنه شنوایی معمول انسان را پوشش می¬دهند. طبق گفته مارشال، این محصولات با ویژگی صدای SPL 117 دسی بل، یک ساختار عالی است.

داشتن درایورهای غول پیکر 14.2 میلی¬متری باعث می¬شود که صدای هدفون Marshall Minor II بهتر از بسیاری از گوشی¬های بی¬سیم دیگر باشد.

 

انعطاف پذیر با طراحی با دوام

بلوتوث Minor II یک گوش بی¬سیم است که دارای مقاومت و دوام بالایی بوده و با توجه به پوشش لاستیکی و اندازه جمع و جور، به آسانی می¬توان از آن در حال حرکت و یا سفر استفاده نمود.
این هدفون، دارای یک سیستم نوآورانه متناسب با گوش با یک حلقه قابل تنظیم برای یک تناسب بهینه و ارگونومیک است که به راحتی در گوش شما قرار می¬گیرد.

 

معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Minor II

 

کنترل چند جهته

دکمه کنترل چند جهته به شما امکان می¬دهد موسیقی و عملکرد تلفن خود را به راحتی کنترل کنید. به خاطر داشته باشید که هنگام اتصال مغناطیسی دو هدفون به یکدیگر، موسیقی به طور خودکار مکث خواهد داشت.

فشار دادن دکمه به سمت بالا یا پایین میزان صدا را تنظیم می¬کند، با حرکت به چپ یا راست از بین آهنگ¬ها گذر می¬کنید و اگر آن را به پایین فشار دهید به عنوان یک عملکرد چند منظوره برای مکث یا پخش موسیقی یا پاسخ دادن و پایان دادن به تماس¬های تلفنی عمل می¬کند.

با یک ضربه سریع می¬توانید به دستیار صوتی تلفن خود دسترسی پیدا کنید. مارشال یک الگوی شبیه به مشبک آمپلی را در کناره¬های ریموت درون خطی قرار داده است که از یک دکمه کنترل برنجی و یک درگاه USB برای شارژ برخوردار است. مستقیماً در زیر پورت USB، یک چراغ LED کاملاً کوچک وجود دارد که نشانگر زمان شارژ شدن هدفون، موسیقی در حالت مکث و موارد دیگر است.

 

عملکرد تلفن

با قابلیت استفاده از تلفن همراه، می¬توان Minor II Marshall را به دستگاهی با امکانات عالی تبدیل کرد. با دکمه کنترل بی¬سیم پاسخ دهید، تماس را رد یا پایان دهید. میکروفون های داخلی به شما امکان مکالمه یا ضبط یادداشت صوتی از طریق دستگاه را می¬دهند.

 

معرفی اسپیکر مارشال | Marshall Minor II

 

درباره مارشال

انکار اینکه مارشال یکی از شاخص¬ترین مارک¬های صوتی است، غیرممکن است و فقط دیدن این آرم لبخند را به لب می¬نشاند. زیرا برند و هدفون¬های آن، از برترین محصولات صوتی بوده و در مقایسه با دیگر رقبا، دارای ویژگی¬های منحصر به فردی می¬باشد. Marshall Minor II مخصوص افرادی است که کیفیت صدا را در اولویت قرار می-دهند.

 

طراحی و پردازش عالی

طراحی این هدفون کاملاً دارای مشخصات طراحی همیشگی مارشال است. هدفون مارشال Minor II به صورت سیاه و سفید مات و نرم طراحی شده است. حاشیه های طلایی شیاردار به زیبایی آن افزوده است. محفظه¬های داخل گوشی با آرم M مارک شده است. حالت استفاده این ایرفون به شکل گردنی می باشد.

فرو رفتگی‌های لوزی در کناره‌های کنترل از راه دور دیده می¬شوند، در حالی که حروف کلاسیک مارشال را میتوان در بالای کنترل با رنگ سفید دید. یک دکمه چند منظوره طلایی نیز در دسترس است تا عملکرد ویژگی‌های اصلی را فعال کند.