معرفی هدفون مارشال | Marshall Monitor Bluetooth

هدفون بی‌سیم مارشال Marshall Monitor Bluetooth

هدفون بی‌سیم مارشال Marshall monitor Bluetooth ، ترکیبی از قدرت Hi-FI و فناوری بلوتوث aptX است که کیفیت صدایی استثنایی را فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

 

فناوری Bluetooth aptX در Marshall Monitor Bluetooth

در هدفون monitor Bluetooth ، فناوری بلوتوث aptX ، نه تنها موسیقی را با نرخ بیت بالاتر پخش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، بلکه باعث همگام‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی صدا و تصویر با هم شده و به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد فیلم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را با هماهنگی کامل گفتگوها، تماشا کنید. همچنین این امکان را برای شما فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا در محدوده 30 فوت به صورت بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و درحال حرکت، به خوبی بشنوید.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Monitor Bluetooth

 

دوام بالای باتری

Marshall monitor Bluetooth ، دارای دوام باتری تقریبی 30 ساعت بوده و می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند با یکبار شارژ، کیفیت صدایی عالی را ارائه کرده و موسیقی را قوی نگه دارد. این هدفون مارشال، در مقایسه با محصولات هم رده خود دارای برتری‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند طرفداران زیادی را به سوی خود جذب نماید.

 

درایورهای سفارشی

در این هدفون مارشال، درایورهای تنظیم و سفارشی شده، صدایی استثنایی را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند، صدایی که کاملاً وضوح و باس را متعادل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، در حالی که طراحی مناسب گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها، جداسازی صدا را ایجاد کرده و به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد روی موسیقی تمرکز کنید.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Monitor Bluetooth

 

طراحی و ویژگی های مدرن

هدفون مارشال monitor Bluetooth دارای نما و طراحی ظاهری از وینیل مشکی با  آرم مارشال و جزئیاتی از جنس برنج است. مانیتور بلوتوث علاوه بر ظاهر زیبا و شیک، دارای لولاهای فلزی محکم و طراحی متناسب با گوش است که ظاهری متمایز و عالی به آن می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بخشد.

این هدفون دارای یک هدبند نرم مناسب همراه با لولا های فلزی و ارگونومی است. طراحی راحت گوشی، انعطاف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پذیری فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای را ایجاد کرده و بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده نرم به راحتی بر روی گوش قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرند و به شما اجازه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد، بدون احساس خستگی، ساعت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها از هدفون خود لذت ببرید.با طراحی جمع‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شونده خود بهترین همراه سفر است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند روزهای طولانی را در جاده تحمل کند.

مانیتور بلوتوث علاوه بر لولاهای محکم و طراحی تاشو، جهت محافظت هدفون، از یک کیف حمل برخوردار است.

 

كنترل و تنظیمات

monitor Bluetooth با استفاده از دکمه کنترل که به صورت چند جهته طراحی شده است، خواهید توانست پخش صدای دستگاه خود را انجام داده یا آن را متوقف کنید. همچنین برای تنظیم هدفون و یا خاموش و روشن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کردن آن از این دکمه استفاده نمایید.

از سویی دیگر با استفاده از امکانات تلفن همراه و برنامه مارشال، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با چند کلیک ساده به تماس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود پاسخ داده یا آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را رد کنید.

همچنین دو میکروفون داخلی با قابلیت کاهش نویز غیرفعال، به شما امکان مکالمه و ضبط صوتی از طریق دستگاه را میدهد. هنگام گوش دادن به موسیقی به صورت بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از سوکت 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری برای اشتراک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذاشتن موسیقی با دوستان خود، استفاده نمایید.

 

اتصالات و کابل های هدفون

در هدفون مانیتور بلوتوث، کابل قابل شارژ 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری و کابل شارژ USB گنجانده شده است. درصورت کمبود برق کافی است کابل USB را برای شارژ مجدد وصل کنید. نگه داشتن دکمه کنترل در پایین گوشی به مدت پنج ثانیه هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را روشن می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

مانیتور بلوتوث به طور خودکار برای متصل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شدن به تلفن، تبلت یا لپ تاپ طراحی شده است و روش کار بسیار آسان است.طبیعتاً بزرگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین مزیت طراحی این هدفون این است که بلوتوث متصل است و بنابراین بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم است. با این وجود، در صورت کمبود شارژ، گوشی راست دارای ورودی 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید کابل ارائه شده را به آن وصل کنید.

یکی از ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های عالی این هدفون، دکمه کنترل چند منظوره در گوشی چپ است که به طور مرتب انواع کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد به این معنی که شما با گذاشتن دستگاه در کیف خود، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از فناوری بی سیم بلوتوث استفاده کنید.

 

معرفی هدفون مارشال | Marshall Monitor Bluetooth

 

میکروفون داخلی هدفون

در هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم مارشال Marshall monitor Bluetooth ، میکروفون داخلی روی کابل طراحی شده است که شما می-توانید از طریق تلفن نیز صحبت کنید و مسلماً این میکروفون داخلی در واقع بهتر از آن است که درون خود هدست تعبیه شده است. زیرا کمتر تحت تأثیر صدای خارجی قرار گرفته و بیشتر به سمت دهان شما جمع می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

 

درباره مارشال

مدتی است که مارشال در حال ساخت یک سری از هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های قابل احترام است و از موقعیت تثبیت شده خود به عنوان سازنده تجهیزات صوتی با کیفیت بالا حاصل شده است. اکنون، بالاترین هدفون مانیتور خود را بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم کرده است.
بدون شک مارشال یک تجربه کم هزینه و زیبا با مانیتور بلوتوث ایجاد کرده است. فرکانس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های فرعی با ضربه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای مناسب به گوش شما ضربه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زنند و وقتی صدا را کم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید باس تغییر شکل نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.