شماره تلفن021-91303030
تهران اسپیکر

سبد خرید شما خالی است.

بررسی هدفون Sennheiser Momentum 4 Wireless

بررسی هدفون Sennheiser Momentum 4 Wireless

Sennheiser Momentum 4 Wireless آخرین نسل هدفون‌های نویزکنسلینگ پشت بسته مجهز به بلوتوث از برند سنهایزر است.اگر چیزی در مورد ادیوفیلیا میدانید، باید بدانید که Sennheiser یکی از آلفاها و امگاهای این صنعت است.با تهران اسپیکر همراه باید تا به بررسی این هدفون بپردازیم.

 

تکنولوژی‌ و کنترل‌ها در هدفون Sennheiser Momentum 4 Wireless

Sennheiser به دنبال این است که همه بدانند فناوری نویزکنسلینگ آنها قوی و به خوبی فکر شده است. کاهش نویزهای اطراف تا آخرین درجه هدف اصلی این سری است و به جرات میتوان گفت که عملکرد Sennheiser Momentum 4 Wireless در قابلیت نویزکنسلینگ فعال با بهترین هدفون‌های ANC (نویزکنسلینگ فعال) که در حال حاضر جهان مطابقت دارد.

 

Sennheiser Momentum 4 Wireless یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های طراحی را دارد. وقتی کاپ گوش سمت راست را از سر خود بیرون می‌آورید، به این معنی که وقتی کاپ گوش سمت راست را بلند میکنید، موسیقی و فعالیت صوتی شما روی منبعی که هدفون در حال حاضر به آن متصل است به صورت خودکار، متوقف میشود.

 

بهترین هدفون نویزکنسلینگ | هدفون Sennheiser Momentum 4 Wireless

 

در اینجا حالت شفافیت زمانی معجزه میکند که ممکن است نیاز به شنیدن دنیای اطراف خود داشته باشید، به سادگی کاپ گوش مناسب را بلند کنید تا به طور خودکار آهنگ شما را غیرفعال یا متوقف کند (بسته به برنامه ای که استفاده میکنید).اما جالب‌تر این است که یک ویژگی در همان کاپ گوش سمت راست قرار دارد که به مالک اجازه میدهد میزان ANC مورد نظر را کاهش یا افزایش دهد.

 

در واقع میتوانید برای افزایش ضریب شدت ANC، انگشتان خود را به حالت کوچک کردن عکس در موبایل ایجاد کنید، و سپس برعکس آن را برای کاهش مقدار و شنیدن بیشتر صداهای بیرونی اطرافتان انجام دهید. فراتر از آن، تند کشیدن انگشت روی کاپ سمت راست یا ضربه زدن است که به شما امکان تغییر آهنگ و افزایش صدا را میدهد.

 

طراحی Sennheiser Momentum 4 Wireless

طراحی Sennheiser Momentum 4 Wireless بسیار خوب فکر شده است. زوایای انتخاب شده هدبند با وجود پلاستیکی بودن در مواد مورد استفاده، باعث کاهش فشار روی سر شما میشود. قطعات ضخیم است و هنگام چرخاندن کاپ گوش یا فشار دادن ناحیه هدبند، صدای جیر جیر یا سایشی ندارد. در این مورد، از فلز در نزدیکی کاپ گوش استفاده نشده تا بتوانیم وزن را پایین نگه داریم.

 

بهترین هدفون نویزکنسلینگ | هدفون Sennheiser Momentum 4 Wireless

 

این هدفونی است که به وضوح برای کاربران فعال در نظر گرفته شده است، بنابراین کیفیت پلاستیک استفاده شده بسیار کارآمد بوده. هدبند آلومینیومی است، و کمی انعطاف پذیر که میتواند کمی به سمت بیرون خم شود و زمانی که از آن استفاده میکنید دوباره به شکل اولیه خود باز میگردد. در سمت پایین کاپ‌های گوش، دکمه پاور را خواهید دید که در صورت فشار طولانی مدت به عنوان دکمه  برای حالت اتصال بلوتوث عمل میکند، نشانگرهای روشن وضعیت اتصال و عمر باتری باقی مانده را نشان میدهد، ورودی 2.5 میلی متری برای حالت سیمی، و همچنین یک پورت USB-C نیز وجود دارد.

 

بهترین هدفون نویزکنسلینگ | هدفون Sennheiser Momentum 4 Wireless

 

در هر دو کاپ گوش گوش، یک دریچه فلزی مشبک برای میکروفون‌های دوتایی درست زیر توری پیدا خواهید کرد.هدبند مخملی است و بسیار نرم روی سر قرار میگیرد. پدهای گوش هم بسیار نرم و راحت هستند، هدفون نسبتاً سبک وزن است، بنابراین استفاده از هدفون در پیاده روی یا هنگام خرید در فروشگاه‌ها بسیار لذت بخش است.

 

نویزکنسلینگ Sennheiser Momentum 4 Wireless

Sennheiser Momentum 4 Wireless دارای یکی از بهترین نویزکنسلینگ‌های فعال در بازار است که با سری سونی WH قابل مقایسه است. بزرگترین تفاوت با سری WH سونی ضریب کاهش باد است، که Sennheiser Momentum 4 Wireless در این قابلیت توانایی بیشتری نسبت به سونی نشان داده.

 

بهترین هدفون نویزکنسلینگ | هدفون Sennheiser Momentum 4 Wireless

 

عملکرد وایرلس Sennheiser Momentum 4 Wireless

برد بلوتوث بی سیم Sennheiser Momentum 4 Wireless حدود 15 متر است که بسیار عالی است. علاوه بر این، BT5.2 همراه با aptX Adaptive یک جهش قابل توجه در کیفیت در سراسر صفحه بوده است.

 

بهترین هدفون نویزکنسلینگ | هدفون Sennheiser Momentum 4 Wireless

 

باتری Sennheiser Momentum 4 Wireless

با فعال بودن ANC، بیش از 50 ساعت زمان پخش را ارائه میدهد. این نسبت به سری‌های دیگر بازار عالی است! عمر باتری در این مدل دیوانه کننده است و کاملاً از سری WH سونی که با ANC روی 35 تا 40 ساعت است جلو میزند. تنها با 5-6 دقیقه شارژ سریع از طریق USB-C، میتوانید باتری را برای 5-6 ساعت استفاده دیگر به اندازه کافی پر کنید. این نشان دهنده این است که در زمینه فناوری باتری پیشرفت قابل توجهی کرده ایم.بدون ANC روشن، نویزکنسلینگ غیر فعال میشود و اجازه میدهد زمان کمی بیشتری در ساعت داشته باشید.

 

نرم‌افزار Sennheiser Momentum 4 Wireless

نرم‌افزار Sennheiser Smart Control را دانلود کنید و بلافاصله به Sennheiser Momentum 4 Wireless متصل شوید، و به احتمال زیاد باید آنرا از طریق نرم‌افزار به روز رسانی کنید. همچنین در نرم‌افزار مجموعه ای از ویژگی‌های بی شمار و یک رابط کاربری در خود نرم‌افزار وجود دارد. از عملکرد EQ تا قابلیت شخصی سازی عملکرد هدفون هنگام بلند کردن آن وجود دارد و چند گزینه قابل تنظیم دیگر در داخل نرم‌افزار که بسیار پرکاربرد هستند.

 

بهترین هدفون نویزکنسلینگ | هدفون Sennheiser Momentum 4 Wireless

 

کیفیت صدا Sennheiser Momentum 4 Wireless

بهترین ویژگی، عملکرد تقویت باس است. Sennheiser Momentum 4 Wireless بهترین افزایش بیس در فرکانس‌های پایین را بین بیشتر هدفون‌های ANC دارد و شرکت Sennheiser باید تحسین کرد، شرکتی که در زمینه باس شناخته نمیشود، از همه نظر در بازه فرکانسی بیس انواع سلیقه‌های موسیقی را ساپورت میکند.

 

نه تنها میتوانید یک تقویت کننده خودکار بیس اضافه کنید. بلکه در صورت تمایل میتوانید مقدار بیس بیشتری را از طریق اکولایزر EQ سفارشی اضافه کنید. نکته قابل توجه این است که این هدفون کنترل عالی حجم صدا را حتی در +3dB با تقویت کننده فعال نیز حفظ میکند. این در هر هدفونی بسیار نادر است،

0
دیدگاه‌های نوشته