مقایسه کامل

Nothing شرکتی که توسط یکی از بنیانگذاران سابق برند وان پلاس، کارل پی، تأسیس شد و تا به الان دومین جفت ایرفون بی سیم خود را روانه بازار کرده است که این سری با اولی کمی متفاوت است، اگر چه ممکن است بسیار شبیه به نظر برسند. Nothing Ear stick طراحی و قیمت مقرون به صرفه را ترکیب میکند، اما تفاوت آن با Nothing Ear 1 چیست ؟ با ما در تهران اسپیکر همره باشید تا تفاوت‌ها و شباهت‌ های این دو محصول ( Nothing Ear 1 و Nothing Ear Stick ) را بررسی کنیم.

 

طراحی

 • Nothing Ear stick : ابعاد 29.8 * 28.8 * 18.4 میلی متر – 4.4 گرم در هر گوشی
 • Nothing Ear 1 : ابعاد 28.9 * 21.5 * 23.5 میلی متر و 4.7 گرم در هر گوشی
 • Nothing Ear stick : کیس شارژ استوانه‌ ای درجه IP54 سفید
 • Nothing Ear 1 : کیس شارژ مربع مدل‌ های سفید و مشکی

 

اگر بخواهید فقط به خود هدفون‌ ها در کنار هم نگاه کنید، تفاوت زیادی در استایل بین گوشی Nothing Ear 1 و Nothing Ear stick مشاهده نمی کنید. این دو هدفون هر دو دارای ظاهر شیشه‌ای و شفافی هستند که در Nothing Ear 1 معرفی شد. گوشی‌ های هدفون از جنس پلاستیک کاملاً شفاف با علامت خال‌ خالی روی آن است.

 

هدفون بی‌سیم | Nothing Ear 1

 

Nothing Ear (stick) مانند مدل اول، قسمت گرد آن که در گوش قرار میگیرد از پلاستیک سفید ساخته شده است، اگرچه Nothing Ear (stick) نیز مشکی است. ایرتیپ یا قسمتی که صدا را به گوش شما میرساند متفاوت است. Nothing Ear (1) دارای یک ایرتیپ سیلیکونی است که ورودی کانال گوش را میبندد و به حذف صدا کمک میکند. Nothing Ear (stick) طوری طراحی شده است که به اندازه Nothing Ear (1) داخل گوش قرار نمیگیرد. این شبیه به ایرپادهای قدیمی است که کاملاً شل مینشیند.

 

 

ایرباد بی‌سیم | Nothing Ear Stick

 

کیس شارژ داستان متفاوتی است. اولین هدفون‌های Nothing با یک کیس شارژ مربع شکل با درب شفاف عرضه شد که همانطور که انتظار دارید باز میشود و مجهز به شارژ بی سیم است. Nothing Ear (stick) دارای یک محفظه استوانه‌ای است که میچرخد تا باز شود و برخلاف Nothing Ear (1) ممکن است به سرعت باز نشود. بنابراین میتوانید مطمئن باشید که اگر هدفون را رها کنید یا به زمین برخورد کند، فقط باز نمیشود و هدفون شما را بیرون نمی‌اندازد. در این سری شارژ بی سیم وجود ندارد.

 

هر دو مورد، ظاهر شفاف را با رنگ‌های داخلی سفید و قسمت‌ های قرمز رنگ را دارد. این طرح درواقع علامت تجاری این برند است.

 

حذف صدا و نویز

 • Nothing Ear (stick) : درایور دینامیک 12.6 میلی متر – بدون ANC
 • Nothing Ear (1) : درایور دینامیک 11.6 میلی متر – Hybrid ANC

هر دو جفت هدفون دارای یک درایور دینامیک بزرگ برای ارائه صدای بلند و بیس هستند: Nothing Ear (1) دارای یک درایور 11.6 میلی متری و Nothing Ear (stick) دارای یک درایور 12.6 میلی متری است. طراحی اولین جفت توسط یک شرکت صدا / طراحی، Teenage Engineering انجام شده است و Nothing Ear (stick) توسط Nothing طراحی شده.

 

مقایسه Nothing Ear 1 و Nothing Ear Stick

 

چیزی که بیشترین تفاوت را ایجاد میکند، نویزکنسلینگ است. Nothing Ear (1) مجهز به یک سیستم ANC هیبریدی است که از یک فیلتر برای جلوگیری از صدای محیط استفاده میکند، که با مهر و موم کافی در گوش توسط ایرتیپ سیلیکونی ترکیب میشود.

 

Nothing Ear (stick) به هیچ وجه دارای ANC نیست، اما دارای الگوریتمی است که نویز را با استفاده از میکروفون‌ های خارجی تجزیه و تحلیل میکند و سپس سطوح باس را برای جبران تنظیم میکند، بنابراین شما باید صدایی ثابت و کامل را در اکثر محیط‌ها دریافت کنید. هر کدام از آنها از یک سیستم میکروفون مشابه برای اطمینان از شفافیت صدای شما در حین تماس استفاده میکنند.

 

سخت افزار، ویژگی‌ها و عمر باتری

 • Nothing Ear (stick) : هفت ساعت پخش موسیقی – 29 ساعت در مجموع
 • Nothing Ear (1) : پنج  هفت ساعت پخش موسیقی – 34 ساعت در مجموع (ANC خاموش)
 • Nothing Ear (1) : چهار ساعت پخش موسیقی – 23 ساعت در مجموع (ANC روشن)
 • Nothing Ear (stick) : پشتیبانی از اتصال سریع شارژ سیمی USB-C
 • Nothing Ear (1) : پشتیبانی از اتصال سریع شارژ سیمی و بی سیم

تفاوت در عملکرد باتری تنها زمانی آشکار میشود که از نویزکنسلینگ فعال استفاده میکنید. در غیر این صورت، این دو جفت عملکرد بسیار مشابهی از این نظر ارائه میدهند.

 

Nothing Ear (1) میتواند با شارژ کامل با غیر فعال کردن ANC، نزدیک به شش ساعت در خارج از کیس موسیقی پخش کند. Nothing Ear (stick) میتواند هفت ساعت کار کند، به این معنی که طول عمر آن کمی بیشتر است. با این حال، اگر میخواهید نویزکنسلینگ فعال را استفاده کنید، Nothing Ear (1) فقط میتواند حدود چهار ساعت قبل از قرار دادن مجدد در کیس شارژ کار کند.

 

مقایسه Nothing Ear 1 و Nothing Ear Stick

 

در مورد عمر باتری کلی، Nothing Ear (1) میتواند با غیرفعال بودن ANC در مجموع 34 ساعت همراه با کیس شارژ ارائه دهد. با فعال کردن ANC، این زمان به حدود 23 ساعت کاهش مییابد. Nothing Ear (stick) در مجموع 29 ساعت همراه با کیس است. وقتی صحبت از شارژ به میان می‌آید، Nothing Ear (1) انعطاف‌ پذیری را با پشتیبانی از شارژ بی‌ سیم تعبیه‌شده در کیس آن و همچنین درگاه USB-C ارائه میدهد. Nothing Ear (stick) به دلیل طراحی استوانه‌ ای باریک فقط از طریق USB-C شارژ میشود.

 

مقایسه Nothing Ear 1 و Nothing Ear Stick

 

در غیر این صورت، هر دو ویژگی‌ های مشابهی دارند. این دو جفت از Google Fast Pair پشتیبانی میکنند، بنابراین میتوانید به‌سرعت و آسان آن‌ ها را با یک تلفن Android جفت کنید و سطوح باتری جداگانه را برای هر جوانه در تنظیمات بلوتوث ببینید.