مقایسه JBL Partybox Encore Essential و JBL Partybox On-The-Go

Partybox Encore Essential و Partybox On-The-Go

اگر به دنبال اسپیکرهای Party بزرگ و قدرتمند هستید بهتر است به دو اسپیکر Partybox Encore Essential و Partybox On-The-Go از برند جی بی ال نگاهی بیندازید. برند جی بی ال در زمینه تولید اسپیکرهای پارتی باکس بسیار قوی و خوب عمل کرده و توانسته نیاز کاربران با هر سلیقه‌ای را برآورده کند.

از نظر اندازه و قیمت این دو اسپیکر مشابه یکدیگر هستنید البته از نظر کارایی یا برخی از قابلیت‌ها ممکن است تفاوت‌های اندکی نیز داشته باشند که توصیه می‌شود حتما قبل از خرید، این دو اسپیکر را مورد بررسی قرار داده و مدل مناسب خود را خریداری کنید.

 

کاربرد دو اسپیکر Encore Essentia و Partybox On-The-Go

هر دو Partybox Encore Essential و Partybox On-The-Go با در نظر گرفتن قابلیت حمل طراحی شده‌اند. Partybox On-The-Go حتی با یک بند برای حمل بر روی شانه نیز همراه است.آوردن آنها به ساحل، یا هنگام آشپزی یا کنار استخر (هر دو دارای استاندارد IPX4 ضد آب هستند) هیچ مشکلی برای آنها ایجاد نمیکند.

هر دو ورودی میکروفون دارند، اما Partybox On-The-Go یک میکروفون بی‌سیم JBL دارد و میتوانید یک میکروفون بی‌سیم دیگر را از طریق تراشه داخلی با آن جفت کنید.

 

مقایسه JBL Partybox Encore Essential و JBL Partybox On-The-Go

 

برای انجام این کار، اسپیکر را خاموش کنید، میکروفون را روشن کنید، و آن را روی Partybox On-The-Go قرار دهید. سپس اسپیکر را دوباره روشن کنید. میکروفون در عرض 3 دقیقه متصل و جفت میشود.

و برخلاف ورودی میکروفون تکی Partybox Encore Essential، Partybox On-The-Go یک ورودی میکروفون سیمی دیگر به همراه ورودی گیتار دارد.بنابراین اگر خواندین با موسیقی سرگرمی مورد علاقه شماست، Partybox On-The-Go بیشتر در همین راستا طراحی شده است تا Partybox Encore Essential

 

مقایسه JBL Partybox Encore Essential و JBL Partybox On-The-Go

 

ویژگی‌های مشابه اسپیکر های Encore Essentia و Partybox On-The-Go

Partybox Encore Essential و Partybox On-The-Go تعدادی ویژگی مشترک دارند. هر دو دارای 100 وات توان خروجی هستند، بنابراین هر دو صدای عالی و ویژگی‌های صدای یکسانی دارند.

هر دوی آنها 6 ساعت زمان پخش در باتری دارند و میتوان در حین اتصال به برق از آن استفاده کرد.هر دو گوشی یا دستگاهی را شارژ میکنند که به پورت USB پشت وصل میشوند. اما به خاطر داشته باشید که برای انجام این کار، زمان پخش روی اسپیکر را کاهش میدهید. هر دو دارای چندین ورودی برای موسیقی هستند : USB، AUX و بلوتوث.

 

مقایسه JBL Partybox Encore Essential و JBL Partybox On-The-Go

 

حالت TWS روی هر دو دستگاه قرار دارد، که به شما امکان میدهد در صورت داشتن 2 اسپیکر، یک مجموعه استریو بی‌سیم ایجاد کنید. با این حال، نمیتوانید اسپیکرهای مختلف را با هم جفت کنید یعنی فقط هم سری‌های خود را میتواند به هم متصل کنید. تعداد انگشت شماری تفاوت بین این دو مدل وجود دارد، بنابراین به طور مثال بسته به نیاز شما، اگر این دو مدل برای فروش بودند انتخاب بین آنها نباید دشوار باشد.

 

مقایسه JBL Partybox Encore Essential و JBL Partybox On-The-Go

 

JBL در حال حاضر در نسل دوم اسپیکرهای Partybox خود است و Partybox On-The-Go بخشی از اولین گروه از اسپیکرهایی بود که همراه با Partybox 100، 200، 300 و Partybox 1000 عرضه شد.معنی آن این است که شما برخی از فناوری‌های Partybox Encore Essential را ندارید: امکان استفاده از نرم افزار JBL Partybox که به شما اجازه میدهد تمام جنبه‌های اسپیکر را از تلفن خود تغییر دهید.

 

 

مقایسه JBL Partybox Encore Essential و JBL Partybox On-The-Go

 

با این حال، از طرف دیگر، Partybox On-The-Go دارای چندین ورودی گیتار و میکروفون است، و حتی شامل یک میکروفون بی سیم است، که در آن Partybox Encore Essential تنها یک ورودی میکروفون دارد و هیچ میکروفونی در آن گنجانده نشده است.On-The-Go دارای دکمه‌های کنترل تریبل، میدرنج و باس دقیقاً در پانل بالایی است که به شما امکان میدهد صدای ساز و یا میکروفون خود را دریافت کنید.

 

مقایسه JBL Partybox Encore Essential و JBL Partybox On-The-Go

 

همچنین Partybox On-The-Go دارای بلوتوث نسخه 4.2  و Partybox Encore Essential نسخه 5.1 است، اما ممکن است واقعاً تفاوت زیادی در عمل مشاهده نکنید.Partybox On-The-Go وزن 16 پوند و طول آن 24 اینچ است. Partybox Encore Essential  با وزن 13 پوند و 13 اینچ در عریض ترین نقطه خود است.

 

مقایسه JBL Partybox Encore Essential و JBL Partybox On-The-Go

 

اگر به دنبال اسپیکری هستید که برای کارائوکه داشته باشد ، یا حتی استفاده در خانه یا بیرون از گیتار یا بیس را فراهم کند، On-The-Go مدلی است که میخواهید.(اگر واقعاً میخواهید قدرت بالایی داشته باشید، به Partybox 110 یا 310 هم سر بزنید) اگر فقط به دنبال یک اسپیکر عالی و سرگرم‌کننده هستید که میتوانید هر از گاهی با میکروفون از آن استفاده کنید، Partybox Encore Essential همان چیزی است که میخواهید. جدا از اینها Partybox Encore Essential اندازه بسیار مناسبی نسبت به حجم صدای 100 واتی خود دارد پس سهولت در جابه جایی آن بسیار خوشایند است.

 

سخن نهایی

این دو اسپیکر توانایی و قدرت بالایی از نظر پخش صدا دارند و می‌توانند تجربه عالی برای گوش دادن به موسیقی را برای شما فراهم کنند. اگر به دنبال اسپیکرهای پارتی باکس با توان خروجی بالا، نگهداری شارژ زیاد و قابل حمل هستید این دو اسپیکر می‌توانند برای شما مناسب باشند. به این نکته توجه داشته باشید که اگر اسپیکری با قابلیت اتصال به میکروفون و گیتار نیاز دارید مدل Partybox On-The-Go را انتخاب کنید در غیر این صورت هر دوی این اسپیکرها می‌توانند نیاز شما را برآورده کنند.