معرفی محصولات 2023 سری Quantum series

معرفی محصولات 2023 کوانتوم

جی‌بی‌ال با گسترش هدفون‌های سری کوانتومی خود دوباره وارد میشود. پس از موفقیت JBL Quantum 910 Wireless و JBL Quantum 610 Wireless، مدل‌های بعدی این سری یعنی JBL Quantum 360X/P و JBL Quantum 910X/P را عرضه میکند. جدیدترین هدفون‌ها که به طور انحصاری برای کنسول‌های XBOX و پلی‌استیشن طراحی شده‌اند، کیفیت صدای بی‌عیب و نقصی را ارائه میکنند که ارتباط یکپارچه را بدون توجه به محیط، تضمین میکند.

 

هر گیمر یک اولویت دارد، بنابراین JBL به بازیکنان صدای Spatial با ردیابی سر مخصوص کنسول را ارائه میدهد. JBL Quantum 910X/P صدای فراگیر JBL’s QuantumSPATIAL 360 را با ردیابی سر برای افزایش ترمرکز در اختیار گیمرها قرار میدهد. 360X/P و 910X/P به DualSOURCE  مجهز شده‌اند و این اطمینان را به شما میدهند که حتی در گرمای نبرد، تماسی را از دست ندهید. با الهام از کنسول دلخواه شما و امکانات به خصوص آن‌ها از سری جدید کوانتوم لذت ببرید. در رنگ‌های سفید و آبی برای پلی استیشن و سیاه و سبز برای ایکس باکس موجود است، گیمرها میتوانند کاملاً خود را در این تجربه غرق کنند.

 

دیو راجرز، رئیس بخش لایف استایل HARMAN، گفت: «از زمانی که ما وارد فضای بازی شدیم، ماموریت ما همیشه توسعه محصولات صوتی درجه یک برای گیمرها در تمام سطح بوده است. «محصولات JBL Quantum ویژگی‌های صوتی برجسته و طراحی‌های نوآورانه‌ای را در اختیار گیمرها قرار میدهد و به آن‌ها اجازه میدهد با صدای بلند و واضح در فضای گیم بمانند. مجموعه JBL Quantum ما، از جمله افزودنی‌های جدید XBOX و PlayStation، به بازیکنان در هر سطحی مزیت رقابتی برای امکانات به خصوص کنسول خود میدهد.»

 

هر دو 360 و 910 دارای نسخه‌های اختصاصی Xbox و P ayStation هستند که به رنگ‌های انحصاری هر کنسول مجهز شده‌اند. Quantum 910P/X همچنین با پشتیبانی صوتی از Spatial و QuantumSPATIAL 360 ارائه میشود، البته میتوانید از Dolby Atmos ایکس‌باکس یا صدای سه‌بعدی پلی‌استیشن با هر دو هدفون استفاده کنید

 

از نظر سخت افزاری، کوانتوم 910 با درایورهای 50 میلی متری عرضه میشود، در حالی که کوانتوم 360 با درایورهای 40 میلی متری عرضه میشود. 910 با عمر باتری 37 ساعت گزارش شده و 360 دارای عمر باتری 22 ساعته است.

 

علاوه بر این، در حالی که میتوانید نسخه‌های ایکس‌باکس یا پلی‌استیشن این هدست‌ها را خریداری کنید، همه نسخه‌ها از نینتندو سوییچ و رایانه شخصی پشتیبانی میکنند و نسخه‌های ایکس‌باکس نیز با پلی‌استیشن هم کار میکنند. با این حال، نسخه‌های پلی‌استیشن با ایکس‌باکس کار نمیکنند، این نکته مفیدی است که بدانید اگر صاحب هر دو کنسول هستید.

 

JBL Quantum 910X و JBL Quantum 910P

کاربران XBOX و پلی استیشن اکنون میتوانند هدست‌ها را با کنسول‌های مورد علاقه خود مطابقت دهند. با شروع این سری و به عنوان یکی از پیشرفته ترین هدست‌های موجود در بازار، JBL Quantum 910X و 910P به صدای JBL QuantumSPATIAL 360 با ردیابی سر یکپارچه مجهز شده‌اند،  به این معنا که صدای اطراف شما در فضای بازی نسبت به حرکت سر شما تغییر خواهد کرد. با نویزکنسلینگ فعال، گیمرها میتوانند از شر صداهای پس زمینه ناخواسته خلاص شوند و به طور کامل در بازی غوطه ور شوند.

 

معرفی محصولات 2023 سری Quantum series

JBL Quantum 360X و JBL Quantum 360P

با سری JBL Quantum 360 گیمینگ را به سطح جدیدی ببرید. با قابلیت بازی و شارژ همزمان، کاربران هرگز از اکشن احاطه شده در بازی غافل نخواهند ماند. JBL Quantum 360 X/P دارای ویژگی DualSOURCE است که امکان اتصال بی سیم به دو دستگاه از طریق  2.4Lossless گیگاهرتز، بلوتوث و همچنین تا 22 ساعت عمر باتری را فراهم میکند، به این معنی که بازیکنان میتوانند بدون تاخیر با هم تیمی‌های خود در ارتباط باشند.

 

معرفی محصولات 2023 سری Quantum series

 

همه هدست‌های JBL Quantum X و P از مارچ 2023 قابل دسترس خواهند بود. همگی در آخرین بسته‌بندی سازگار با محیط زیست JBL ارائه خواهند شد.