معرفی هدفون | Razer Kraken BT Kitty Edition

بررسی هدفون بی سیم Razer Kraken BT Kitty Edition

هدفون بی‌سیم Razer Kraken BT، یک هدست بلوتوث است که با طراحی گوشی‌های سفارشی و درایورهای واضح 40 میلی‌متری عرضه شده است. این هدفون نسخه بلوتوث بی‌سیم هدفون‌های بازی محبوب Razer Kraken است که از بلوتوث 5.0 برای اتصال پایدار و کم مصرف استفاده میکند و کیفیت صدای خوبی دارد.

 

هدفون بی سیم Razer Kraken BT در یک نگاه

  • هدفون بی سیم  با درایورهای واضح 40 میلی متری
  • برخورداری از میکرو USB برای شارژ
  • دارای بلوتوث 5.0 برای اتصال پایدار و کم مصرف
  • هدست بازی با بالشتک های چرمی و هدبند قابل تنظیم
  • قابلیت تنظیمات اکولایزر با برنامه Razer Audio
  • شخصی سازی جلوه های نورپردازی RGB

 

معرفی هدفون | Razer Kraken BT Kitty Edition

 

طراحی مناسب در هدست

لازم به ذکر است که این هدفون دارای تناسب خوبی بوده و پوشیدن آن راحت است و می توانید نور RGB را به سادگی روی آن تنظیم نمایید. این نکته را نیز باید اضافه کنیم که آنها فاقد دکمه پخش یا مکث بوده و مانند اکثر هدفون ها دارای جک صوتی استاندارد نیستند.

همچنین Razer Kraken BT Kitty Edition از پلاستیک ساخته شده است، اما دارای وزنی مناسب بوده و از کیفیتی برتر برخوردار است و ظاهری شیک و گران دارد. در این هدفون بالشتک ها از چرم نرم و مخملی مانند ساخته شده اند و حتی در بخش بالای هدبند نیز از چرم پوشیده شده است. از همین روست که استفاده از آن ها در طولانی مدت نیز می تواند همراه با راحتی مناسبی باشد. ضمن آن که این هدبند قابل تنظیم بوده و می تواند به سادگی متناسب با سر کاربر تغییر کند.

البته یکی از نکاتی که توجه به آن در این هدفون لازم می باشد، این است که هدفون بی سیم Razer Kraken BT  دکمه پخش یا مکث نداشته و در حالی که یک چرخ پیمایش برای تنظیم میزان صدا وجود دارد، به جز برق هیچ دکمه دیگری وجود ندارد. بنابراین برای مکث صدا، لازم است که این کار را از طریق iPhone یا دستگاه متصل به آن انجام دهید که شاید برای برخی از افراد خوشایند نباشد.

 

تنظیمات هدفون

شاید بتوان گفت که حتی اگر Razer Kraken BT بدون قابلیت حذف نویز فعال ANC است، اما از کیفیت صدای خوبی برخوردار است. ضمن آنکه در این هدفون، درایور 40 میلیمتری تنظیم شده به صورت سفارشی طراحی شده است که سه گانه و میانه متوسط و باس عمیق را ارائه می دهد.

البته برای تغییر تنظیمات اکولایزر، می توانید از برنامه Razer Audio رایگان استفاده کنید که این تنظیمات کاملا به خود شما بستگی دارد. می توانید EQ را متناسب با اینکه به چه نوع از موسیقی یا پادکست گوش می دهید، تغییر دهید. اما باید گفت که در این محدوده قیمت، این هدفون ها دارای عملکردی بسیار مناسب هستند. ضمن آنکه می توانید با هدفون بی سیم Razer Kraken BT ، دو میکروفون داخلی دریافت کنید، بنابراین صدای شما واضح خواهد بود و کیفیت صدا به اندازه کافی در این هدفون ها مناسب است.

 

معرفی هدفون | Razer Kraken BT Kitty Edition

 

دوام باتری هدست

مانند سایر هدست های بی سیم، شارژ کامل آنها حدود دو ساعت طول می کشد و Razer همراه با این هدفون یک کابل میکرو USB نیز در نظر گرفته است. این درحالی است که اگر روشنایی RGB خاموش باشد، این هدست Razer Kraken BT می تواند تا 50 ساعت دوام بیاورد که یک گزینه فوق العاده خواهد بود.

اما با نورپردازی RGB ، حدود 20 ساعت دوام می آورد. ضمن آنکه برای صرفه جویی در مصرف باتری پس از حدود 10 دقیقه بدون صدا به طور خودکار خاموش می شود. بنابراین پیش از اینکه نیاز به شارژ مجدد داشته باشید، می توانید چندین بار از این هدست استفاده کرده و حتی چراغ های RGB را روشن نگاه دارید.

نکته ای که در این هدست می بایست مورد توجه قرار گیرد این است که Razer Kraken BT Kitty Edition هنوز از میکرو USB برای شارژ استفاده می کند. همچنین این قابلیت وجود دارد که  و در حالی که می توانید هدفون بی سیم Razer Kraken BT را با چندین دستگاه متصل کنید، اما قادر نیستید صدای همزمان داشته باشید.

 

طراحی نورپردازی RGB

لازم به ذکر است که روشنایی در گوشی های هدفون و در آرم Razer در قسمت بیرونی تأمین می شود. برای شخصی سازی جلوه های نورپردازی، باید برنامه Razer Chroma RGB رایگان را در iPhone خود بارگیری کنید. با استفاده از این برنامه، می توانید جلوه نور را برای همگام سازی با صدا، تنفس و چرخش در طیف وسیعی تغییر دهید. این قابلیت، این امکان را به شما می دهد که رنگ نور مورد نظر خود را تغییر دهید.

 

معرفی هدفون | Razer Kraken BT Kitty Edition

 

هدست بلوتوثی ریزر

هنگامی که هدفون بی سیم Razer Kraken BT در حالت گیمینگ نباشد، اتصال بی سیم آن به حد کفایت، پایدار می ماند و از انرژی کمتری استفاده می کند. شما می توانید در این هدست، حالت بازی را فعال کنید تا عملکرد بی سیم آنرا در هنگام بازی های رقابتی افزایش دهید و واکنش سریعتر و هماهنگ با صدا و تصویر را داشته باشید که همگام سازی بیشتری را در پی دارد.

این هدست در هسته اصلی خود یک تجربه صوتی غنی را ارائه می دهد که لذت بازی را افزایش می دهد. این هدفون ریزر، قادر است  تا سه گانه روشن و همچنین باس عمیق و تأثیرگذار را بیرون می کشد. آنها با یک نقطه مناسب برای صدای که جهت بلند کردن صوت در تمامی جهات طراحی شده است، عرضه شده اند. همچنین میکروفون برای کمک به شما در داشتن صدای واضح، مساله ای ندارد.

ضمن آنکه هدفون بی سیم Razer Kraken BT از برنامه Razer Audio برای Android و iOS بهره می برد که با استفاده از این برنامه تلفن همراه که دارای کاربردی آسان است، می توانید تنظیمات اکولایزر را تغییر دهید، وضعیت باتری را بررسی کنید، به روزرسانی سیستم عامل و موارد دیگر را در هر زمان و هر مکان ایجاد نمایید.